Вівторок, 16.08.2022, 07:17
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 617 618 619 620 621 »
    Навчання дітей правилам безпечної поведінки є невід'ємною частиною виховання підростаючого покоління. Знаючи основні вимоги та маючи навики поводження в тій чи іншій надзвичайній ситуації, як в ранньому віці, так і в майбутньому, дитина не стане винуватцем їх виникнення і в будь-який час зможе допомогти та захистити як себе, так і оточуючих.
    З метою ознайомлення школярів із професією пожежного та вироблення практичних навичок поведінки в надзвичайних ситуаціях 20 вересня 2011 року було проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
    В ході проведення акції учні Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 мали змогу ознайомитись з пожежно-рятувальною технікою і обладнанням, яке використовується під час гасіння пожеж та при подоланні різноманітних надзвичайних ситуацій. У цікавій захоплюючій формі Пшеничний В.В. та інспектор СНПД Знам’янського РВ УМНС України в Кіровоградській області Крикун Н.Ю. розповіли учням, як діють оперативно-рятувальні наряди у випадку отримання повідомлень про пожежу чи іншу надзвичайну ситуацію, про те, наскільки від їх швидких та відпрацьованих дій залежить часом життя людей, їх добробут та спокій.
    Черговий караул продемонстрував дітям евакуацію потерпілого з другого поверху, оснащення автомобіля для виконання робіт з рятування людей, розгортання пожежного автомобіля для гасіння пожежі, відтворив гасіння умовної пожежі водою та піною.
    Рятівники продемонстрували спецодяг, розповіли про ті надзвичайні події, з якими їм довелося зустрітися в реальному житті.
    Під час розважальної частини акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» у своїх дитячих руках школярі змогли потримати пожежний рукав, приміряти протигаз та справжній костюм пожежників. При цьому в де ... Читати далі »
Категория: ЗШ №7 | Просмотров: 715 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 31.10.2011 | Комментарии (0)

     В усіх загальноосвітніх навчальних закладах міста, крім ЗОШ №3, завершились осінні канікули. Вони проводились у терміни, рекомендовані Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України: з 24 по 30 жовтня 2011 року.
     Учні загальноосвітніх навчальних закладів міста мали можливість відпочити від напруженої навчальної діяльності. Для них відповідно до планів роботи навчальних закладів був організований відпочинок, туристичні поїздки, екскурсії тощо.
     У зв'язку з необхідністю проведення ремонту технологічного обладнання індивідуальної модульної міні-котельні Міської аварійної служби, яка забезпечує теплом загальноосвітню школу №3, з метою забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних вимог до організації навчально-виховного процесу розпорядженням Знам'янського міського голови та відповідним наказом начальника відділу освіти осінні канікули в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 були перенесені на період з 31 жовтня по 06 листопада 2011 року. Тож учні найбільшої школи нашого міста - ЗОШ №3, зараз перебувають на канікулах. Сподіваємось, що школа буде забезпечена теплом з 07 листопада і навчальні заняття будуть відновлені у теплих, затишних приміщеннях.

Заступник начальника відділу освіти Семенков М.В.
Категория: Міськво | Просмотров: 753 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 31.10.2011 | Комментарии (0)

    28 жовтня 2011 року в м.Кіровограді на базі КНТУ пройшла зональна зустріч з представниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, щодо проведення ЗНО - 2012.
    У зустрічі взяли участь методист методичного кабінету, який відповідає за організацію та проведення ЗНО у місті, учні випускних класів та їх батьки, класні керівники, вчителі-предметники загальноосвітніх навчальних закладів міста.
    Учасники зустрічі мали нагоду дізнатися про організацію пробного тестування, реєстрація на яке розпочнеться з 01 по 30 листопада 2011 року на сайті ОРЦОЯО – www.test-center.od.ua – у розділі «Реєстрація на пробне тестування». У пробному тестуванні мають право взяти участь усі бажаючі, в тому числі учні 10 класів, де матимуть можливість на практиці ознайомитися з процедурою проведення ЗНО-2012, із змістом і формою тестових завдань з предметів, що цікавлять, з бланками відповідей та правилами їх заповнення та інструкцією щодо виконання тестів.
    Пробне тестування є платним для учасників і буде проводитися за кошти фізичних та юридичних осіб. Пройти пробне тестування можна тільки з двох предметів – кожний у різні дні, відведені для пробного тестування. Оплата проводиться для кожного предмету окремо та в разі неявки учасника кошти не повертаються (але він має право впродовж 3-х днів звернутися до відповідального за ПТ, й отримати примірник тестового зошита, бланки відповідей та правильні відповіді до завдань).

    Інформацію підготувала Стрілець В.В.

... Читати далі »
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 811 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 31.10.2011 | Комментарии (0)

    27 жовтня 2011 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся міський семінар вчителів іноземних мов з проблеми: «Ефективні методи роботи по підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов з використанням навчально-методичної літератури видавництва Macmillan» за участю Колесник Олени Анатоліївни, директора Представництва Macmillan, та Рошкян Тетяни Борисівни, менеджера з продажу Представництва Macmillan (м.Київ). В роботі семінару взяли участь вчителі англійської та французької мови загальноосвітніх закладів міста та Зам`янського району. Учасники семінару відвідали урок у 9-А класі на тему: «Їжа та нанотехнології» з використанням комплексу підручників «Gateway» видавництва Macmillan, який провела Грекова Людмила Анатоліївна, вчитель ЗШ І-ІІІ ступенів №3.

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 582 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 28.10.2011 | Комментарии (0)

    26 жовтня 2011 року відбулось міське методичне об’єднання вчителів фізики (керівник В.Кіріченко, вчитель ЗШ І-ІІІ ступенів №4) на базі загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат. В ньому взяли участь вчителі фізики загальноосвітніх закладів міста. Зі своєю творчою лабораторією ознайомила присутніх Кондратенко Ольга Сергіївна, вчитель фізики спецшколи-інтернат. Вчителі ознайомились з основними методами та прийомами використання на уроках фізики інтерактивної дошки, віртуальною фізичною лабораторією, електронним підручником. Також вчителям було запропоновано виконати практичну роботу.

    Інформацію підготувала
Н.Полежай, методист ММК.


Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 646 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 27.10.2011 | Комментарии (0)

    25 жовтня 2011 року у відділі освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради відбулася нарада керівників підпорядкованих освітніх закладів міста. На нараді розглянуті наступні питання:
  1. Про стан виконання Положення про атестацію педагогічних працівників у навчальних закладах міста;
  2. Про стан роботи із зверненнями громадян (доповідала Н.Шемчук);
  3. Про виконання приписів старшого інспектора Держенергонагляду Дохнянської Л.С. з питань обстеження теплових установок і теплових мереж;
  4. Про підсумки стану готовності закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 навчального року;
  5. Про планову перевірку дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища (доповідав В.Шушпан);
  6. Про роботу ЗНЗ по забезпеченню організованого початку нового навчального року (доповідав М.Семенков);
  7. Робота за програмою «Впевнений старт» в ДНЗ міста (доповідала Л.Скляровська).
Категория: Міськво | Просмотров: 558 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 26.10.2011 | Комментарии (0)

    Методичний кабінет відділу освіти повідомляє, що 21 жовтня на базі ЗШ І-ІІІ ступенів №4 було проведено обласний семінар для слухачів школи педагогічної майстерності вчителів біології з проблеми: «Формування ключових компетентностей учнів засобами шкільного предмета «Біологія». Розвиток творчих здібностей учнів на уроках біології» за участю Калініченко Надії Андріївни, Заслуженого вчителя України, доктора педагогічних наук, професора кафедри біології Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського та Литвина Сергія Миколайовича, завідувача навчально-методичного кабінету біології цього інституту.
   Ознайомитись з досвідом роботи вчителів міста Знам’янка завітали освітяни з різних районів Кіровоградщини, а саме: Олександрійського, Олександрівського, Кіровоградського та інших.
    До своєї творчої лабораторії запросили колег Іваник Людмила Вікторівна, вчитель навчально - виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» та Лядська Маргарита Василівна, вчитель ЗШ І-ІІІ ступенів №4, які дали відкриті уроки в 9 та 10 класах, познайомили зі своїми професійними надбаннями.
    Учасники семінару оглянули педагогічну виставку «З досвіду роботи вчителів біології шкіл міста Знам’янка» та виставку дитячих робіт з природного матеріалу, познайомились з організацією екологічної роботи з учнями в загальноосвітніх закладах міста. Для них було організовано екскурсію до гідрологічної пам’ятки природи «Чорне озеро» та 700- ... Читати далі »
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 668 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 26.10.2011 | Комментарии (0)

    11, 12 та 20 жовтня 2011 року на базі ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Шевченка відбулися міські методичні об’єднання вчителів 2, 3 та 4 класів. Вчителі початкових класів відвідали уроки читання (вчитель О.Сірук), української мови (вчитель Т.Воротинська), математики (вчитель Т.Ліннік), української мови (вчитель Г.Нікітіна), природознавства ( вчитель О.Голікова).
    З метою надання методичної допомоги з питань організації та проведення уроку було проведено круглий стіл на тему: «Яким має бути урок, на який чекають діти» та дискусію «Про кінець уроку замовимо слово».
    Здано статистичний звіт про загальну кількість підручників до використання, реальної потреби навчальних закладів у підручниках за 2010-2011 н.р. та 2011-2012 н.р. згідно з замовленням.
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 527 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 26.10.2011 | Комментарии (0)

    Міський методичний кабінет відділу освіти повідомляє, що на виконання рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 26 вересня 2011 року «Про затвердження Положення про матеріальне заохочення учнів-переможців обласних олімпіад і обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та педагогічних працівників, які їх підготували, й виділення коштів з місцевого бюджету на ці цілі» до Дня працівників освіти вчителі отримали премії на суму 44115.54 грн., а протягом двох тижнів жовтня цього року одноразову грошову винагороду у розмірі 50 грн. за кожну перемогу отримали учні:
    1.    Сєрашова Ірина, учениця 8 класу ЗШ І-ІІІ ступенів № 6;
    2.    Дундєва Лілія, учениця 9 класу НВК;
    3.    Лагно Єлизавета, учениця 10 класу НВК;
    4.    Головченко Олександр, учень11 класу НВК;
    5.    Замковий Володимир, учень 10 класу НВК;
    6.    Кондратьєва Ірина, учениця 10 класу НВК;
    7.    Іваненко Дмитро, учень 11 класу НВК;
    8.    Лагно Єлизавета, учениця 10 класу НВК;
    9.    Шуліка Ярослав, учень 9 класу ЗШ № 6;
    10.    Панкевич Богдан, учень 10 класу НВК;
    11.    Ніколаєва Лідія, учениця 9 класу ЗШ І-ІІІ ... Читати далі »
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 683 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 26.10.2011 | Комментарии (0)

    5 жовтня 2011 року на базі ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 відбулося засідання міського методичного об’єднання шкільних бібліотекарів.
   На засіданні обговорено тему «Сучасний учень і культура читання». Учасники засідання відвідали бібліотечний урок – інтелектуальна гра «Найрозумніший читач» (шкільний бібліотекар І.Неводнича).
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 605 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 26.10.2011 | Комментарии (0)

Поділитися
Форма входу
Пошук
ЗНО 2022
Протидія булінгу
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео

 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2020р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz