Неділя, 09.08.2020, 20:13
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Методичний кабінет
1 2 3 ... 50 51 »

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України

09 липня 2020 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.
Пунктами зовнішнього незалежного оцінювання були визначені два навчально-виховні комплекси нашого міста:
•    навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей»;
•    навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 –гімназія».
Для роботи пунктів було задіяно 28 стандартних аудиторій, залучено 70 педагогічних працівників, що попередньо пройшли навчання та інструктаж.   ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 38 | Добавил: znamosvita | Дата: 10.07.2020 | Комментарии (0)

Подолаємо літню спеку у воді!!!

Кіровоградський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ініціює проведення з 06 по 16 липня 2020 року обласних фізкультурно-оздоровчих заходів «Школа плавання» в мережі Фейсбук.
Для участі в Заході необхідно:
- підписатися на сторінку КОЦФЗН “Спорт для всіх” у соціальній мережі “Фейсбук” 
https://www.facebook.com/sportforallkir;
- поширити інформацію про подію “Школа плавання” на своїй сторінці з позначкою “Публічно”;
- виконати програму Заходу (плавання у відкритих та/або штучних водоймах будь-яким способом), відзнявши процес виконання від початку до кінця на відео, тривалістю до 30 секунд, в залежності від вікової категорії учасника;
- завантажити відео Заходу у подію “Школа плавання” на сторінку КОЦФЗН “Спорт для всіх” у соціальній мережі “Фейсбук” у період з 00:00 год. 06 липня до 10:00 год 16 липня 2020 року. Вказати прізвище, ім’я учасника, вікову категорію та місце проживання (місто, район, ОТГ). 1 відео – 1 учасник.
- надіслати в приватному повідомленні документи, що засвідчують особу (свідоцтво про народження або паспорт дитини) або на електронну адресу КОЦФЗН “Спорт для всіх”: kr-sport@ukr.net.
Програма заходу передбачає безперервне плавання у відкритих та/або штучних водоймах будь яким стилем плавання (брас, кроль, батерфляй, дельфін, вільний стиль, змішаний стиль) протягом 15-30 секунд в залежності від вікової категорії:  ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 27 | Добавил: znamosvita | Дата: 03.07.2020 | Комментарии (0)

Щодо діяльності Національної дитячої гарячої лінії

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що під час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежуються домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв’язати певні супутні небезпечні виклики. За інформацією громадської організації «Ла Страда – Україна» Національна дитяча гаряча лінія з початку запровадження в Україні  карантину прийняла понад 4 тис. звернень від дітей, підлітків, а також запитів дорослих щодо дітей. Більшість звернень тісно пов’язані з поширенням пандемії та стосуються насильства і жорстокого поводження з  дітьми у власних родинах (40 % від загальної кількості звернень), проблем із психологічним здоров’ям дітей (20 % від загальної кількості звернень), ризиків, з якими діти стикаються в Інтернеті (близько 20 % від загальної кількості звернень) тощо.
Завдячуючи підтримці  Міністерства освіти і науки України Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні надало фінансову допомогу щодо збільшення робочого часу Національної дитячої гарячої лінії, діяльність якої забезпечує Громадська організація «Ла Страда – Україна». Наразі Національна дитяча гаряча лінія надає консультації в телефонному та онлайн – режимах в будні  дні з 12.00 до 20.00: короткий номер 116111 (безкоштовно з мобільних телефонів), 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).  ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 30 | Добавил: znamosvita | Дата: 02.07.2020 | Комментарии (0)

Літня дистанційна сесія «STEM-школа – 2020»

Відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», видавництвом «Видавничий дім «Освіта» розпочинає роботу літньої дистанційної сесії «STEM-школа – 2020».
З 18 по 20 серпня 2020 року на платформі Українського проєкту «Якість освіти»: http://yakistosviti.com.ua/ вас очікує інтенсивний курс онлайн-навчання.
Протягом трьох днів на STEM-майстернях спікери-практики абсолютно безкоштовно поділяться своїми ідеями, досвідом і готовими методичними кейсами.
Також у програмі сесії будуть представлені навчально-методичні матеріали за напрямами:
- науково-теоретичні, методичні аспекти розвитку напрямів STEM-освіти;
- цифровізація освітнього процесу;
- STEMathematics: умови, ефективні технології, можливості;
- партнерство для STEM-освіти: успішна взаємодія стейкхолдерів.  ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 28 | Добавил: znamosvita | Дата: 02.07.2020 | Комментарии (0)

Робота закладів дошкільної освіти під час адаптивного карантину в літній період

Відповідно до Постанови Головного Державного санітарного лікаря України від 21.05.2020року №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), з 3 червня заклади дошкільної освіти міста поновили свою роботу.  ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 41 | Добавил: znamosvita | Дата: 01.07.2020 | Комментарии (0)

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

30 червня 2020 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. 
Пунктами зовнішнього незалежного оцінювання були визначені два навчально-виховні комплекси нашого міста:
•    навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей»;
•    навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 –гімназія».
Для роботи пунктів було задіяно 36 стандартних аудиторій, залучено 86 педагогічних працівників, що попередньо пройшли навчання та інструктаж.  ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 43 | Добавил: znamosvita | Дата: 30.06.2020 | Комментарии (0)

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики

25 червня 2020 року розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Пунктом тестування з математики в нашому місті був визначений навчально-виховний комплекс "Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія".
В цьому році процедура складання зовнішнього незалежного оцінювання відбувається відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, що затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року № 24.

Визначений заклад освіти був повністю готовий до проведення зовнішнього оцінювання, забезпечений дезінфекторами, спеціальними засобами для миття поверхонь, паперовими рушниками. Учасники зовнішнього незалежного оцінювання та 41 педагогічний працівник, які залучалися до проведення тестування були забезпечені засобами індивідуального захисту. Допуск учасників до пункту розпочався о 09.50 і завершився о 10.50. Всі учасники пройшли безконтактну термометрію та оцінку наявності в них ознак респіраторної хвороби.  ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 47 | Добавил: znamosvita | Дата: 26.06.2020 | Комментарии (0)

Відділ освіти інформує …

23 червня 2020 року відділом освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради взято участь у онлайн-нараді з питань реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/725-IX#Text, спрямованої на  роз’яснення щодо проходження здобувачами освіти  державної підсумкової атестації, у тому числі  у формі зовнішнього, незалежного оцінювання, за власним бажанням  у 2019/2020 навчальному році. 
Відповідні рекомендації щодо реалізації вищезгаданого Закону, надані Міністерством освіти і науки  України  https://mon.gov.ua/ua/npa/shodo-realizaciyi-zakonu-ukrayini-pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-zakoniv-ukrayini-shodo-okremih-pitan-zavershennya-20192020-navchalnogo-roku, направлено закладам загальної середньої освіти з метою врегулювання питання завершення здобуття повної загальної середньої освіти її здобувачами.
 

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 26 | Добавил: znamosvita | Дата: 24.06.2020 | Комментарии (0)

Увага! Пробне ЗНО!

Відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради нагадує, що в нашому місті 15 та 17 червня 2020 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.
Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також іноземна мова (м.Кропивницький) – 17 червня 2020 року.
Пункт проведення: навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія».
З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.
Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.
Увага!!! Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:  ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 36 | Добавил: znamosvita | Дата: 11.06.2020 | Комментарии (0)

Інклюзивно-цифровий супровід: реальність та потреби

Державна наукова установа "інститут модернізації змісту освіти" інформує, що у травні цього року Центр кращого інтернету  та Центр "Стартум"  розпочали новий проєкт Волошки (Інклюзивний цифровий досвід:реальність та портеби).
Мета проєкту – допомогти родинам з дітьми з інвалідністю уберегти дитину від загроз та використати можливості Інтернету для її розвитку та відпочинку.
В ході реалізації прєкту проводиться всеукраїнське опитування батьків дітей з інвалідністю, що на основі аналізу отриманих результатів планується розробка рекомендацій для зазначених вище родин.
Щоб долучитися до прєкту треба  до 20 червня 2020 року заповнити анкету для батьків дітей з інвалідністю за посиланням:   ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 37 | Добавил: znamosvita | Дата: 10.06.2020 | Комментарии (0)

Поділитися
Форма входу
Пошук
Увага!

 

Замовлення книжок!

Замовлення підручників для педагогічних працівників та учнів:

→ З-х класів

→ 7-х класів

Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz