Неділя, 22.10.2017, 01:13
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Методичний кабінет
1 2 3 ... 23 24 »

Впровадження соціальних технологій роботи з батьками

Сучасна сім’я сьогодні переживає складний етап еволюції – перехід від традиційної моделі до нової. Змінюються види сімейних відносин, іншими стають система влади і підпорядкування в сімейному житті, ролі і функціональна залежність подружжя.
Особливостями сучасної сім’ї часто є зростання кількості неповних с ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 151 | Добавил: znamosvita | Дата: 12.10.2017 | Комментарии (0)

Особливості ЗНО-2018

8 вересня набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:
– українську мову і літературу;
– математику або історію України (на вибір учасника);
– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова). ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 199 | Добавил: znamosvita | Дата: 04.10.2017 | Комментарии (0)

Визначено структуру 2017-2018 навчального року

Міністерством освіти і науки визначено структуру 2017-2018 навчального року та надані роз'яснення щодо розробки навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів на наступний навчальний рік.
Відповідним листом, зокрема, визначено строки проведення канікул та варіанти припинення навчального процесу, методологію розробки робочих навчальних планів та інші особливості проведення наступного навчального року в українських школах.
У документі зазначається, що навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності має розпочатися у День знань – 1 вересня і закінчитися не пізніше 1 липня 2018 року.
Тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів без врахування днів, коли діти припиняли навчання з незалежних від них причин – карантин, температурний режим тощо.
У випадку встановлення школою 5-денного навчального тижня відпрацювання уроків по суботах допускатися не буде, оскільки це призведе до перевищення тижневого гранично допустимо ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 30 | Добавил: znamosvita | Дата: 22.09.2017 | Комментарии (0)

Уряд скасував обов'язок вчителів займатися переписом учнів

Українським вчителям більше не потрібно буде робити перепис та вести облік дітей шкільного віку у позаурочний час. Таке рішення було прийняте під час урядового засідання  13 вересня 2017 року, повідомляє МОН.
Крім того, було затверджено Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів.
Цей документ замінить Інструкцію з обліку дітей і підлітків шкільного віку, що була затверджена ще 2000 року.
Питання скасування обов'язку вчителів проводити облік дітей шкільного віку постало під час цьогорічної серпневої конференції педпрацівників.
"Питання вчителів було абсолютно справедливе. Ця постанова Уряду якраз і вирішує проблему перепису дітей. Більше вчителі не повинні цим займатися", – зазначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.
У Порядку, зокрема, вказано, що ведення обліку дітей шкільного віку здійснюють районні, районні у містах держадміністрації та міські, селищні, сільські ради, у тому числі ОТГ, їх виконавчі органи із залученням відповідни ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 15 | Добавил: znamosvita | Дата: 19.09.2017 | Комментарии (0)

Секційне засідання працівників психологічної служби

22 серпня 2017 року відбулося секційне засідання працівників психологічної служби «Основні напрямки діяльності працівників психологічної служби».
Учасники засідання обговорили ряд актуальних питань щодо організації психолого-педагогічно ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 46 | Добавил: znamosvita | Дата: 22.08.2017 | Комментарии (0)

Всеукраїнська літня школа з програмування

Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" повідомляє, що 16-23 серпня 2017 року на базі Одеської національної академії харчових технологій відбудеться Всеукраїнська літня школа з програмування. 
Детальну інформацію можна отримати на сайті: fitkb.onaft.edu.ua
Координатор школи: Антонова Альфія Раісівна, директор школи спортивного програмування, доцент кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки ОНАХТ. 
Тел. (048) 7209-144, (067) 982-40-34
Email: IT_Summer@i.ua, abantonova@i.ua
Необхідно здійснити реєстрацію за адресою:
https://goo.gl/forms/Y2M1fHr2IyfOYlQF3

... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 45 | Добавил: znamosvita | Дата: 28.07.2017 | Комментарии (0)

Про Перелік навчальних програм,
підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих МОН України для навчання дітей з особливими освітніми потребами 
у 2017/2018 навчальному році

З метою упорядкування навчальної літератури і програм, що рекомендуються для використання в навчально-виховному процесі у загальноосвітніх навчальних закладах, Міністерство освіти і науки України визначило Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих МОН України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах України для навчання дітей з особливими освітніми потребами (за нозоголіями) у 2017/2018 навчальному році.
 

Зазначений перелік розміщено на сайтах: www.mon.gov.ua та imzo.gov.ua      

Відділ освіти виконавчого комітету 
Знам’янської міської ради

... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 129 | Добавил: znamosvita | Дата: 07.07.2017 | Комментарии (0)

Підвезення випускників до пунктів проведення ЗНО

На виконання протокольного доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 26 квітня 2017 року № 14 «Про хід підготовки до проведення в області зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти» в місті Знам’янка вперше було організовано безкоштовне підвезення учнів 11-х класів до пунктів ЗНО.
З метою безпечного підвезення випускників 11-х класів та своєчасного їх прибуття до місць проходження зовнішнього незалежного оцінювання відділом освіти було розроблено та затверджено графіки  підвезення, видані відповідні накази.
Керівниками навчальних закладів міста проведено опитування батьків та учнів з метою вивчення потреби у підвезенні. Батьками учнів, які виявили бажання особисто супроводжувати дитину до пункту тестування власним чи рейсовим транспортом, написано заяви про відсутність потреби у підвезенні.
Відповідно до обраних учнями предметів, підвезення було організовано до пунктів тестування з семи дисциплін: англі ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 70 | Добавил: znamosvita | Дата: 16.06.2017 | Комментарии (0)

Психолого - педагогічне вивчення дітей і підлітків

Відповідно до плану роботи Кіровоградської обласної психолого-медико-педагогічної консультації  в нашому місті  проводилося психолого-педагогічне вивчення дітей і підлітків, які навчаються в загальноосвітніх школах і мають вади розвитку.  Консультантами ОПМПК вивчалася робота міської  психолого-медико-педагогічної консультації, організація індивідуального та інклюзивного навчання.                 
Здійснено обстеження 61 учня з метою визначення труднощів їхньої навчально- пізнавальної  діяльності, надано  обґрунтовані психолого-педагогічні  рекомендації  щодо змісту, форм, методів навчання та особливостей корекційно-розвиткової роботи  відповідно до потенційних можливостей  кожної  дитини.
 Рекомендована  індивідуальна форма навчання для 24 учнів та інклюзивна форма навчання для 33 учнів.
 Фахівцями обласної ПМПК проведено круглий стіл для заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи на тему:   «Організація  та навчально-методичне забезпечення уроку в інклюзивному класі для дітей з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу». Консультанти ОПМПК провели  консультації для батьків  та педагогів дітей з особливими освітніми потребами.

 

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 24 | Добавил: znamosvita | Дата: 13.06.2017 | Комментарии (0)

Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz