Неділя, 09.08.2020, 20:01
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 527 528 »

Відділ освіти інформує …

23 червня 2020 року відділом освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради взято участь у онлайн-нараді з питань реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/725-IX#Text, спрямованої на  роз’яснення щодо проходження здобувачами освіти  державної підсумкової атестації, у тому числі  у формі зовнішнього, незалежного оцінювання, за власним бажанням  у 2019/2020 навчальному році. 
Відповідні рекомендації щодо реалізації вищезгаданого Закону, надані Міністерством освіти і науки  України  https://mon.gov.ua/ua/npa/shodo-realizaciyi-zakonu-ukrayini-pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-zakoniv-ukrayini-shodo-okremih-pitan-zavershennya-20192020-navchalnogo-roku, направлено закладам загальної середньої освіти з метою врегулювання питання завершення здобуття повної загальної середньої освіти її здобувачами.
 

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 26 | Добавил: znamosvita | Дата: 24.06.2020 | Комментарии (0)

«Правила роботи дитсадків під час послаблення карантину»

23 червня 2020 року в дошкільному навчальному закладі  №5 «Калинонька»   старшою медичною сестрою Світланою КОВАЛЬ проведено брифінг з помічниками вихователів на тему «Вимоги та правила використання санітарного і спеціального одягу» , «Санітарно – гігієнічні вимоги до особистої гігієни персоналу» . Світлана Анатоліївна надала актуальну інформацію та роздала пам’ятки  «Коли та як необхідно використовувати медичні маски».  
При вході на територію до закладу та на вході до  кожної групи  оновлені  інформаційні матеріали для налагодження тісної взаємодії з батьками вихованців в умовах карантину.  ... Читати далі »

Категория: ЗДО №5 | Просмотров: 32 | Добавил: znamosvita | Дата: 24.06.2020 | Комментарии (0)

Робота інклюзивно-ресурсного центру

З 5 червня 2020 року комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" відновив свою роботу з метою проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки дітей.Протягом періоду відновленої роботи проведено обстеження 63 дітей дошкільного та шкільного віку. 
Комплексна оцінка проводиться згідно з робочим графіком:
- щоденно з 8.00 до 17.00.
Всі відвідування інклюзивно-ресурсного центру (подання та отримання документів, комплексне психолого-педагогічне оцінювання дитини) відбуваються за попереднім записом на конкретний термін та з дотриманням протиепідемічних вимог:
- у добре провітрюваному приміщенні з дотриманням дистанції не менше 1,5 метри з засоби індивідуального захисту (маски, гумові рукавички, бахіли);
- при вході в заклад проводиться температурний скринінг працівників та відвідувачів;
- для  уникнення  натовпу, приймається не більше  двох  відвідувачів  одночасно (дитина  та  один з батьків  або законний представник).  ... Читати далі »

Категория: Міськво | Просмотров: 34 | Добавил: znamosvita | Дата: 18.06.2020 | Комментарии (0)

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу 
«Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 
Знам’янської міської ради Кіровоградської області»

17 червня 2020 року відділом освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради проведено конкурс на посаду директора комунального закладу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Знам’янської міської ради Кіровоградської області». До участі  у проходженні конкурсного відбору, відповідно до поданих документів, допущено кандидата на посаду -   Дубровську Галину Миколаївну.
Конкурсна комісія упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору визначить результати проведення конкурсу з оприлюдненням результатів  на веб-сайті міської ради та відділу освіти.  ... Читати далі »

Категория: Міськво | Просмотров: 53 | Добавил: znamosvita | Дата: 18.06.2020 | Комментарии (0)

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА ЗНАМ'ЯНКИ У 2020 РОЦІ

12 червня 2020 року під голувуванням першого заступника міського голови Валентини ЗАГОРОДНЬОЇ відбулася нарада з питань організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.                    
У нараді взяли участь:
КЛИМЕНКО Людмила Анатоліївна – начальник відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради 
ПОПОВА Тетяна Миколаївна – головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради
БОСНЕНКО Марина Миколаївна – методист відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради
МАНЬКО Сергій Вікторович – заступник начальника управління – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Знам'янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області  ... Читати далі »

Категория: Міськво | Просмотров: 44 | Добавил: znamosvita | Дата: 12.06.2020 | Комментарии (0)

В нас гостює літо…
(робота закладів дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину)

Довгоочікуване тепле літо настало. Карантинні обмеження, які ще донедавна тримали вихованців дитячих садочків в очікуванні їх послаблення, нарешті увійшли у стадію адаптивного, що дозволило відновити роботу дошкільних закладів, з обов’язковим дотриманням Тимчасових рекомендацій щодо роботи закладів дошкільної освіти, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.20 року №25. Дотримуючись вимог постанови та адаптованого до умов роботи закладу регламенту, щоранку проводиться температурний скринінг, як працівникам так і дітям дошкільних закладів міста, здійснюються всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист життя та здоров’я дітей та працівників установ.  ... Читати далі »

Категория: Міськво | Просмотров: 41 | Добавил: znamosvita | Дата: 12.06.2020 | Комментарии (0)

Увага! Пробне ЗНО!

Відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради нагадує, що в нашому місті 15 та 17 червня 2020 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.
Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також іноземна мова (м.Кропивницький) – 17 червня 2020 року.
Пункт проведення: навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія».
З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.
Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.
Увага!!! Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:  ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 36 | Добавил: znamosvita | Дата: 11.06.2020 | Комментарии (0)

Інклюзивно-цифровий супровід: реальність та потреби

Державна наукова установа "інститут модернізації змісту освіти" інформує, що у травні цього року Центр кращого інтернету  та Центр "Стартум"  розпочали новий проєкт Волошки (Інклюзивний цифровий досвід:реальність та портеби).
Мета проєкту – допомогти родинам з дітьми з інвалідністю уберегти дитину від загроз та використати можливості Інтернету для її розвитку та відпочинку.
В ході реалізації прєкту проводиться всеукраїнське опитування батьків дітей з інвалідністю, що на основі аналізу отриманих результатів планується розробка рекомендацій для зазначених вище родин.
Щоб долучитися до прєкту треба  до 20 червня 2020 року заповнити анкету для батьків дітей з інвалідністю за посиланням:   ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 37 | Добавил: znamosvita | Дата: 10.06.2020 | Комментарии (0)

Про відновлення роботи 
комплексної дитячо-юнацької спортивної школи

Відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території міста Знам’янка від 22 травня 2020 року № 10 та від 01 червня 2020 року № 11 в частині відновлення роботи закладів позашкільної освіти міста та, зокрема, комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (далі – КДЮСШ), інформує про відновлення роботи КДЮСШ з 09 червня 2020 року з урахуванням позитивного висновку робочої комісії з питань відновлення роботи закладів освіти, визначених Постановою Кабінету Міністрів України.
Організацію відновлення роботи закладу здійсненно відповідно до протиепідемічних та санітарних вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 26 червня 2020 року №28 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)».  ... Читати далі »

Категория: Міськво | Просмотров: 77 | Добавил: znamosvita | Дата: 09.06.2020 | Комментарии (0)

Інклюзивно-ресурсний  центр відновив  роботу 

З метою  забезпечення  вчасного зарахування  дітей з особливими освітніми потребами   до закладів дошкільної  та загальної середньої  освіти    комунальна установа  «Знам’янський інклюзивно-ресурсний   центр  Знам’янської    міської ради»  відновлює свою роботу  05 червня 2020 року.
Всі   відвідування  інклюзивно-ресурсного   центру  (подання   та отримання документів, комплексне  психолого-педагогічне оцінювання дитини) відбуваються за попереднім записом на конкретний термін.
Звертаємо увагу, що проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки  буде здійснюватись з дотриманням протиепідемічних вимог:
-    у  добре  провітрюваному  приміщенні  з дотриманням   дистанції  не менше  1, 5 метри, працівники  та відвідувачі повинні мати засоби індивідуального захисту (маски, гумові рукавички, бахіли);

-    при вході в заклад буде  проведено   температурний  скринінг працівників та відвідувачів (працівники та відвідувачі, в  яких  виявлено  температуру
тіла   37,2 °С  або    ознаки  респіраторних    захворювань   в   заклад  не допускаються);
-    для  уникнення  натовпу, буде   прийматися не більше  двох  відвідувачів  одночасно (дитина  та  один з батьків  або законний представник).  ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 54 | Добавил: znamosvita | Дата: 05.06.2020 | Комментарии (0)

Поділитися
Форма входу
Пошук
Увага!

 

Замовлення книжок!

Замовлення підручників для педагогічних працівників та учнів:

→ З-х класів

→ 7-х класів

Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz