30 жовтня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3- гімназія» відбулося засідання круглого столу за участю заступників директорів з навчально-виховної роботи та практичних психологів закладів загальної середньої освіти міста на тему: «Роль родин/батьків у створенні та впроваджені індивідуальної програми розвитку дитини в інклюзивному середовищі. ... Читати далі »
Засідання міського методичного об’єднання вчителів, що викладають предмети художньо-естетичного циклу
11 жовтня на базі навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів, що викладають предмети художньо-естетичного циклу.
Вчитель образотворчого мистецтва Попова Л.М. поділилась методичними порадами з досвіду роботи. Приємною особливістю засідання став майстер-клас з виготовлення листівки на осінню тематику. ... Читати далі »
Сьогодні шкільну бібліотеку розглядають як інформаційний центр навчального закладу, мета якого – забезпечення інформаційних потреб і запитів здобувачів освіти і педагогічних працівників. В закладах загальної середньої освіти нашого міста функціонують шість шкільних бібліотек. Вісім бібліотекарів обслуговують три тисячі сто п’ятдесят чотири учня та триста педагогічних працівників.
Шкільні бібліотекарі сприяють розвитку навчально- виховного процесу,забезпеченню базового рівня освіти, вихованню в учнів відповідальності,національної свідомості,формуванню в них потреб саморозвитку і самовдосконалення. Шкільні бібліотеки здійснюють не тільки бібліотечно- інформаційне обслуговування користувачів допомагаючи їм засвоєнні як програмних так і позапрограмних вимог,у самоосвіті та дозвіллєвій діяльності,а і виховують у здобувачів освіти інформаційну культуру а саме: прагнення до пошуку інформації,свідомого добору джерел. ... Читати далі »
В нашому місті поширена система логопедичної допомоги дітям дошкільного віку. В кожному закладі дошкільної освіти організовано роботу груп для дітей з порушеннями мовлення, де все налаштовано на розвиток мовлення дітей.
Логопедична група - це колективний вплив на дитину з боку вчителя - логопеда, вихователів, музичного керівника, батьків. Успіх корекційно - відновлювальної роботи з дітьми визначається точною, продуманою системою, суть якої полягає в інтеграцію логопедії у навчально-виховну діяльність. Шлях до подолання мовленнєвих у дітей дошкільного віку – це взаємозв’язок, взаємодія вчителя логопеда і вихователя.
Стало традицією на початку навчального року проводити навчальний семінар для вихователів, які працюють з дітьми – логопатами. ... Читати далі »
Створення та реалізація індивідуальної програми розвитку дитини дошкільного віку з особливими освітніми потребами
25 вересня 2018 року вчителі-логопеди взяли участь в обласному он-лайн семінарі організованому спеціалістами ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» з проблеми «Створення та реалізація індивідуальної програми розвитку дитини дошкільного віку з особливими освітніми потребами».
Вчителі-логопеди прослухали лекції доповідачів з питань організації діяльності груп з інклюзивним навчанням в закладах дошкільної освіти. ... Читати далі »
З метою залучення широкого кола учнівської молоді до пошуково-дослідницької роботи, популяризації інформаційних технологій у навчально-виховному процесі, поглиблення знань учнівської молоді про творчий педагогічний спадок В.О.Сухомлинського 24 вересня 2018 року підведено підсумки проведення міського етапу обласного конкурсу «Штрихи до портрета В.Сухомлинського», присвяченого 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського.
На Конкурс було представлено 14 електронних презентацій у двох напрямках: «Людина починається з добра» та «Творчість, як мірило життя».
Учасниками Конкурсу стали учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста, педагогічні працівники закладів освіти. В якості керівників та консультантів електронних презентацій виступили вчителі-предметники. ... Читати далі »
25 вересня 2018 року в роботі обласного семінару за проблемою «Використання творчої спадщини В.О.Сухомлинського в умовах закладу дошкільної освіти», що проводився для педагогічних працівників дошкільних закладів прийняли участь вихователі-методисти закладів дошкільної освіти міста. В методичному кабінеті міського відділу освіти присутні обмінялись думками та творчими здобутками по втіленню творчої спадщини В.О.Сухомлинського в роботу з дітьми-дошкільниками. В усіх закладах проводяться різноманітні заходи до 100-річчя В.О.Сухомлинського, створено міні-музеї, експозиції, виставки, проводяться театралізовані дійства,тематичні заняття.... Читати далі »
24 вересня 2018 року в навчально-виховному комплексі «Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3гімназія» відбулося засідання круглого столу для вчителів початкових
класів,які надають освітні послуги дітям з особливими освітніми потребами на тему: "Система комплексної допомоги дітям із порушеннями інтелекту у формі розумової " "відсталості". ... Читати далі »
Продовжилося навчання вчителів початкових класів відповідно до концепції «Нова українська школа»
Реалізація Концепції «Нова українська школа» вимагає підготовки висококваліфікованих вчителів, з високим рівнем володіння теорією та практикою проектування, практичного втілення інноваційного навчання як школярів, так і фахівців вищої освіти з певної спеціальності.
З метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів початкової школи міста Знам’янка, які навчатимуть учнів 1-х класів у 2019/2020 та 2020/2021 навчальних роках, відповідно до концепції «Нова українська школа», ... Читати далі »
Відді освіти звертає увагу керівників навчальних закладів на внесення змін Міністерством Юстиції України до порядку формування особових справ працівників та про особливості оформлення працівника на роботу.