Вівторок, 14.05.2024, 03:49
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 548 549 550 551 552 ... 620 621 »
Повідомляємо, що з 06 лютого 2014 року у методичному кабінеті відділу освіти організована робота телефонної гарячої лінії з питань ЗНО-2014.

Тел.: 2-22-75, Босненко Марина Миколаївна.
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 412 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 06.02.2014 | Комментарии (0)

І хоч до цього ювілею готуємося уже багато років, учні 5-11 класів в переддень славного ювілею ще раз і ще раз перечитали біографію поета, бібліотекар школи Свірбій С.А. на одному з бібліотечних уроків показала фільм про юність Кобзаря.

А зараз триває знайомство з Шевченком як з художником. Попереду багато заходів, на яких учні школи долучаються до золотої спадщини поета.

А захоплена творчістю Т.Г.Шевченка вчитель української мови та літератури Т.М.Попова свої враження передала рядками власних віршів:

Тарас Шевченко – вічний, як народ,
У його слові мужність й правди сила,
Кремезна постать й погляд з-під чола -
Усе його душа весь вік терпіла.
Тортури, муки, серця біль і щем,
За волю, правду, рідну Батьківщину
Палала нищівним, ясним вогнем,
Які терпіти стало вже несила.
Коритись долі наш Кобзар не звик
Наперекір всьому, та й силі волі,
Він донести народу заклик зміг,
Бо його сила полягала в слові.
Пройшли роки, та й не один, не два,
А двісті років вже спливло, минуло,
Коли зірки засяяли нові
І небосхил, мов спалах сколихнуло.
Безмежна даль, що розіп'яла ніч,
І слово, до життя що повертає,
Він Україні справою довів,
Що силу українець в слові має.
І рідний край, розлогий степ, Дніпро –
Це все окраса рідної країни,
Тож, бережімо славні імена
Творців історії на рід ... Читати далі »
Категория: ЗШ №7 | Просмотров: 616 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 06.02.2014 | Комментарии (0)

До 200-ї річниці Великого Кобзаря в Знам'янській ЗШ І-ІІІ ступенів №3 у кабінетах української мови і літератури було оновлено "Куточки Кобзаря", де учні мають змогу ознайомитися із життєвим і творчим шляхом видатного сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Різними виданнями, без перебільшення, геніальної збірки поетичних творів – "Кобзарем". Ілюстраціями до деяких творів та розглянути фотографії, пов'язані із життям великого українця.

Підготували "Куточки Кобзаря" вчителі української мови та літератури: Кіпа Ольга Олександрівна, Кушкіна Олена Євгеніївна, Петренко Віта Вікторівна.

Категория: НВК №3 | Просмотров: 627 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 06.02.2014 | Комментарии (0)

Правова освіта необхідна в наш непростий час всім. В школі з 03 по 07 лютого проходить Тиждень права.

3 лютого відбувся диспут з учнями 9-Б класу на тему "Форма держави України". Під час диспуту учні продемонстрували відмінні знання Конституції України.

Також вчитель правознавства Лежненко Андрій Юрійович провів урок у формі круглого столу у 11 класі на тему "Державна влада в Україні".
Категория: ЗШ №4 | Просмотров: 482 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 05.02.2014 | Комментарии (0)

В нашій школі конкурс "Лукоморье" проводиться вдруге. В конкурсі прийняли участь учні 5-8 класів.

Учні старанно виконували завдання на мовну тематику із вкрапленням завдань з російської літератури відповідно до програми 5-8 класів.

Результати конкурсу будуть відомі до 30 травня 2014 року.
Категория: ЗШ №4 | Просмотров: 562 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 05.02.2014 | Комментарии (0)

Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради повідомляє, що на базі НВК "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей" створений єдиний в місті Знам'янка і Знам'янському районі консультаційний пункт (пункт реєстрації) учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року, який розташований за адресою: м.Знам'янка, пр.ВЛКСМ, б.9, кабінет інформатики; контактний телефон: 2-21-10.

Реєстрація триватиме до 05 березня 2014 року.

Графік роботи пункту реєстрації для осіб, які бажають зареєструватися для участі в ЗНО-2014:
  • Понеділок - з 14:00 до 17:00
  • Четвер - з 14:00 до 17:00
  • Субота - з 9:00 до 12:00
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 471 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 04.02.2014 | Комментарии (0)

Щороку в стінах нашого навчального закладу проводиться тиждень української мови та літератури, який цьогоріч пройшов під гаслом "Живи і квітни, рідна мово!". У рамках роботи тижня вчителі та учні презентували різні заходи.

А до дня народження нашого славетного земляка Євгена Маланюка (2 лютого) вперше в НВК відбулися "Маланюківські читання". Учні читали вірші поета. Його життєвому й творчому шляху були присвячені учнівські літературні газети (стіннівки). Яскравою подією стала зустріч із викладачем Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, доцентом кафедри української літератури, маланюкознавцем Оксаною Гольник. Вона виступила перед учнівською та педагогічною аудиторією з лекцією "Невідомий Євген Маланюк". До слухачів-старшокласників і педагогів НВК приєдналися вчителі-словесники з інших шкіл.

Цікаво було почути відомості про формування світоглядних поглядів майбутнього письменника, про юність поета, про його бойові роки, про період вигнання, про жінок, яких він кохав, про втаємничені важелі, які приводили в рух його творчі процеси. Лекція була вдало проілюстрована світлинами, поезіями та нотатками Євгена Маланюка. Дуже тепло Оксана Олександрівна згадувала свого старшого товариша – доктора філологічних наук, професора Леоніда Куценка, наукового керівника її дисертації, який фактично став основоположником материкового маланюкознавства!

Аудиторія також тепло зустріли звістку про те, що книжка Є. Маланюка "Єдиним сном, єдиним болем...", яка минулого року вийшла з друку білінгвою з перекладами поезій ... Читати далі »
Категория: НВК №2 | Просмотров: 537 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 03.02.2014 | Комментарии (0)

Серед героїчних сторінок нашого минулого вибивається на перше місце одне коротке слово – "Крути"! Коротке, але яке велике слово! Воно світить на сторінках нашої історії кривавою зорею найбільших героїчних подвигів!

Щороку у січневі дні переносимося думкою і духом у той час, у ті святі для нас місця і на той шлях, що завів українських юнаків під Крути.

У Знамянській ЗШ №7 в останні дні січня проведено ряд заходів, приурочених Дню пам'яті Героїв Крут. Це інформаційні хвилини у 5-6 класах на тему "Пам'ятаємо про Героїв Крут", усний журнал у 7-8 класах "Їх оплакують роси у лузі", засідання дискусійного клубу учнів-старшокласників "Бій під Крутами: тріумф і трагедія", тематичні виставки "Крути - трегедія життя та вічності". Учні 8-11 класів побували на виховному заході "Вічна память героям". Присутні слухали пісні, які співали юнаки, їдучи до станції Крути, читали вірші, присвячені тим пам'ятним дням.

У процесі підготовки до заходу учні разом з учителем історії Войченко М.В. та педагогом-організатором Косенко О.М. провели велику пошукову роботу: вивчили політичні обставини того часу, роздобули карту бою від Крутами і відтворили за нею хід бою, створили фотовиставку портретів учасників, відібрали відеофільми, пісні та вірші. Нікого не залишив байдужим цей захід. Бо хіба ж можна забути тих юнаків, що принесли в жертву свою молодість, своє життя заради Батьківщини!

Такі заходи сприяють формуванню патріотичних почуттів, вчать бути гідними громадянами України, виховують почуття відданості інтересам народу і держави.
Категория: ЗШ №7 | Просмотров: 572 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 30.01.2014 | Комментарии (0)

Учні Знам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 вшанували пам'ять героїчної молоді Крут під час проведення круглого столу "За що загинули студенти?"

29 січня українська громадськість відзначає День пам'яті героїв Крут. 96 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

29 січня 1918 року поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі.

Бій тривав лише п'ять годин. У полон було захоплено і потім розстріляно 28 юнаків. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога на два дні.

Уже в березні 1918 року, після підписання більшовиками Брестської мирної угоди і з поверненням уряду УНР до Києва, за рішенням Центральної Ради було вирішено урочисто перепоховати полеглих студентів на Аско ... Читати далі »
Категория: ЗШ №4 | Просмотров: 675 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 30.01.2014 | Комментарии (0)

В наш час, коли дітям все більше пропонуються електронні та комп'ютерні ігри, саморобна іграшка, як це не дивно, набуває своєї актуальності. Саморобна іграшка – це власна фантазія дитини, яка має прояв у формі, характері, оздобленні, призначенні, у правилах гри з нею, ще це відчуття причетності до процесу разом з впевненістю у своїх силах: і придумати іграшку, і виконати її, і відремонтувати, якщо знадобиться, і все це самостійно, та ще й за власним бажанням.

Гурток "Іграшка – сувенір" знову запросив до себе гостей та друзів. Керівник гуртка Любінська Надія Вікторівна провела відкрите заняття на тему "Виготовлення українського віночка в японській техніці "канзаші".

Керівник гуртка вивчає нові технології виконання виробів із тканини та різнокольорових стрічок і впроваджує їх в свою роботу з дітьми. Увагу привернула цікава японська техніка "канзаші". Історія цієї техніки дуже давня.

Приблизно 400 років тому, в Японії змінився стиль жіночої зачіски: жінки пряме волосся стали укладати в вигадливі і химерні форми. Для укладання волосся використовували різні предмети - шпильки, палички, гребені. Саме тоді простий гребінь перетворюється у витончений незвичайної краси аксесуар, який стає справжнім витвором мистецтва. Японський жіночий традиційний костюм не допускав наручних прикрас і намист, тому прикраси зачісок були головною красою і полем для самовираження.

Не тільки японські жінки використовувала квіти і стрічки для прикрашання себе, жінки різних нар ... Читати далі »
Категория: ЦДЮТ | Просмотров: 1337 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 30.01.2014 | Комментарии (0)

Поділитися
Форма входу
Пошук
ЗНО 2022
Протидія булінгу
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео

 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2020р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz