Вівторок, 18.05.2021, 18:06
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » НВК №3
1 2 3 ... 53 54 »

Подорож у світ професій

   «Пахне кондитер мускатами, тминами,
Лікар – аптекою і вітамінами.
А хлібороби, що ходять за плугом,
Пахнуть чорноземом, полем і лугом»


Від учителів, батьків, знайомих, друзів здобувачі освіти дізнаються про окремі професії і мають певне уявлення про них. Але ж світ професій такий різноманітний! Про це говорить книжкова тематична виставка у бібліотеці навчально-виховного комплексу "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія".
Ким бути? Яку стежку обрати в житті?
Стежок цих безліч… Одна веде до перукарні, інша біжить у золотоколосе фермерське поле. Є непомітні стежки, які пролягають від учительського столу до відкритих дитячих сердець. Біжать стежки на великі будови і в наші славні українські війська, на залізницю і автомобільні магістралі. Як же тут не розгубитися, вибираючи стежку, єдину на все життя?
13 травня для здобувачів освіти 8-9 класів працівники бібліотеки Богдан С.А., Безай В.В., Резніченко О.О. організували віртуальну подорож «Професії майбутнього». Діти ознайомилися з різними професіями, вчилися визначати, як знайт ... Читати далі »

Категория: НВК №3 | Просмотров: 69 | Добавил: znamosvita | Дата: Вчора | Комментарии (0)

"Пізнай себе - знайди роботу"

   Щорічно перед випускниками постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу вступити?», адже  в сучасних умовах розвитку економіки своєчасний і обґрунтований вибір молоддю закладу вищої освіти, майбутньої професії набуває великого значення.
Сьогодні формування психологічної готовності випускників закладу до усвідомленого вибору професії стало не лише гострою необхідністю, але й багатогранним і складним процесом.
19 квітня працівники соціально-психологічної служби навчавльно-виховного комплексу "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія" провели профорієнтаційний захід "Пізнай себе - знайди роботу", під час якого здобувачі освіти дізнались про нові професії, обговорили  основі якості, які необхідні для успішного працевлаштування та пройшли діагностування "ДДО за Є. Клімовим".

Cоціальний педагог Писарева А.В., практичний психолог Клубченко О.В.

 

Категория: НВК №3 | Просмотров: 352 | Добавил: znamosvita | Дата: 20.04.2021 | Комментарии (0)

Команди навчально-виховного комплексу "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія" отримали грошову винагороду

Згідно Положення про призначення премії імені В’ячеслава Шкоди учнівській молоді та педагогічним працівникам за досягнуті успіхи, у 2019/2020 навчальному році, здобувши перемогу у І турі змагань "Шкіряний м'яч", та посівши І місце у змаганнях "Козацький гарт, команди навчально-виховного комплексу "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія" отримали грошову винагороду.
  За пропозицією вчителів фізичної культури та за згодою членів команди та їх батьків було вирішено на ці кошти придбати спортивний інвентар. Були придбані волейбольні м'ячі, фішки конусні, фішки для розмітки ігрового майданчику, скакалки на загальну суму 2000 гривень. Дякуємо батькам та учням за розуміння! Бажаємо подальших спортивних перемог!
Вчителі фізичної культури Самборський О.Б., Крисін І.О.

Категория: НВК №3 | Просмотров: 18 | Добавил: znamosvita | Дата: 22.02.2021 | Комментарии (0)

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС


Цього дня проведено інформаційний захід для учнів 11-Б класу, класний керівник Конарьова К.Ю. Класний керівник 6-В класу Бевз Л.В. донесла учням про внесок ліквідаторів у подолання техногенної катастрофи. Учні 7-Б класу, класний керівник Пишна О.І., підготували доповідь про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Під час години спілкування  "Знай, пам'ятай, шануй..." у 7-В класі, класний керівник Шевченко В.В., здобувачі освіти познайомились з сумними сторінками, що розповідають про одну з найбільших екологічних катастроф в історії людства, вшанували пам'ять ліквідаторів хвилиною мовчання. 

Категория: НВК №3 | Просмотров: 48 | Добавил: znamosvita | Дата: 15.12.2020 | Комментарии (0)

Девіз дня: «Ти відповідаєш за тих, кого приручив»


Щороку 30 листопада у багатьох країнах відзначається Всесвітній день тварин (World Day Pets). Ідея про його заснування була озвучена на Міжнародному конгресі прибічників руху захисників природи, що відбувся у Флоренції (Італія) в 1931 році. З тих пір свято проводиться щороку, щоб ще раз нагадати всьому людству про відповідальність за «братів наших менших».
Здобувачі освіти НВК «Знамʼянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№3-гімназія» долучилися до відзначення цього дня, взявши участь у шкільній фотовиставці «Наші друзі». Мета виставки - привернення уваги учнівської молоді до проблем домашніх тварин, виховання дбайливого ставлення до них (і взагалі до живої природи), відповідальності за них і розуміння того, що вони – «брати наші менші», а не об'єкт для розваги.
Як зазначають власники домашніх тварин, знайти підхід до будь-якого домашнього вихованця легко – треба просто любити його, і він відповість взаємністю. 
Педагог-організатор Клубченко О.В.

Категория: НВК №3 | Просмотров: 25 | Добавил: znamosvita | Дата: 01.12.2020 | Комментарии (0)

Міжнародний день толерантності


Міжнародний день толерантності - свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповіданн, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього. 
Педагог-організатор навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія» Клубченко О.В. підготувала та провела для здобувачів освіти 5-6 класів тренінг на тему: «Вчимося бути толерантними», під час якого учні поглибили свої знання про толерантність, позмагалися командами у виконанні вправ «Цікаве слово», «Асоціативний ряд» та «Зашифровані слова». 

Категория: НВК №3 | Просмотров: 31 | Добавил: znamosvita | Дата: 18.11.2020 | Комментарии (0)

Рідна мова

«Ніжна, мила, світанкова,
Ясна, чиста, колискова,
  Мелодійна, дзвінкотюча,
Дивна, радісна, співуча,
Солов’їна, барвінкова
Українська мова!»
Ігор Січовик
Мова – найважливіший засіб спілкування між людьми. Спілкуючись, люди висловлюють свої думки, різні почуття: радість, смуток, любов, здивування, вдячність.  Рідна мова – це мова нашого народу, нашої країни. Рідна мова для українців – українська. І це - природньо! Вона є рідною і для тих українців, які живуть в інших країнах світу. 9 листопада відзначається День української писемності та мови. З цієї нагоди члени гуртка «Друзі книги» виготовили лепбук «Українська мова» та провели інформаційні хвилини для здобувачів освіти молодшої школи, запросили у гості до казки, де розповіли про носіїв українського слова, класиків української літератури:
«Тарас, Іван і Леся – великі імена,
Лунає в Україні їх слава голосна.
І лине з України в широкий вільний світ
Їх дум і слів пророчих великий заповіт.»
                                                              Роман Завадович
Дітям сподобалися українські літературні казки: «Лис Микита» Івана Франка; «Біда навчить» Лесі Українки та такі знайомі вірші Тараса Шевченка!
«Яке то щастя – розмовляти,
Вслухатись в чари рідних слів,
Уміть писати, і читати,
І дарувати щирий спів!
Яке то щастя – ма ... Читати далі »

Категория: НВК №3 | Просмотров: 38 | Добавил: znamosvita | Дата: 13.11.2020 | Комментарии (0)

Час читати!
Бібліотекарі навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» Богдан С.А., Безай В.В., Резніченко О.О., виховуючи гуманне ставлення до природи, формуючи інтерес до навколишнього середовища, спонукаючи бажання дітей допомогти довкіллю запрошують до шкільної бібліотеки. Проводять групові бесіди біля полиць: «Зелені скарби України», «Я пізнаю світ. Екологія», «Знай. Люби. Бережи». Бібліотекарі розповідають дітям про діяльність людей у природі і що відбувається внаслідок неправильного господарювання, що означає слово «екологія».
Способи подолання екологічних проблем нашого міста - основна тема розмов. Охороняти природу, не заважати їй своїм втручанням, створювати сприятливі умови для існування всього живого і запобігати її знищенню – ось ті висновки, які зробили діти, прослухавши розповіді бібліотекарів.
Червону книгу України називають «Книга тривог і надій». У ній вміщено відомості про рідкісні та зникаючі види тварин, рослин, грибів. Діти розглянули світлини тварин Червоної книги, а на знак попередження їх повного зникнення виготовили закладинки для своїх та бібліотечних книг.
Богдан С.А.

Категория: НВК №3 | Просмотров: 26 | Добавил: znamosvita | Дата: 15.10.2020 | Комментарии (0)

Буденні справи - з користю і задоволенням!

Цьогорічна осінь дарує теплу ясну погоду. Уроки на свіжому повітрі та впорядкування пришкільної території - це ті справи, які учні та педагоги навчально-виховного комплексу "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія" виконують з однаковим задоволенням!

 

Категория: НВК №3 | Просмотров: 33 | Добавил: znamosvita | Дата: 13.10.2020 | Комментарии (0)

«Збережемо красу природи»

(Екологічна година)

                                                                                         «Любімо, шануймо,

                                                                                           бережімо природу,

... Читати далі »

Категория: НВК №3 | Просмотров: 52 | Добавил: znamosvita | Дата: 12.10.2020 | Комментарии (0)

Поділитися
Форма входу
Пошук
Протидія булінгу
Нові статті
Міський центр професійного розвитку педпрацівників, 06.01.2021

Міський центр професійного розвитку педпрацівників, 06.01.2021

Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2020р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz