Середа, 23.08.2017, 23:24
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 343 344 345 346 »
    11, 12 та 20 жовтня 2011 року на базі ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Шевченка відбулися міські методичні об’єднання вчителів 2, 3 та 4 класів. Вчителі початкових класів відвідали уроки читання (вчитель О.Сірук), української мови (вчитель Т.Воротинська), математики (вчитель Т.Ліннік), української мови (вчитель Г.Нікітіна), природознавства ( вчитель О.Голікова).
    З метою надання методичної допомоги з питань організації та проведення уроку було проведено круглий стіл на тему: «Яким має бути урок, на який чекають діти» та дискусію «Про кінець уроку замовимо слово».
    Здано статистичний звіт про загальну кількість підручників до використання, реальної потреби навчальних закладів у підручниках за 2010-2011 н.р. та 2011-2012 н.р. згідно з замовленням.
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 326 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 26.10.2011 | Комментарии (0)

    Міський методичний кабінет відділу освіти повідомляє, що на виконання рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 26 вересня 2011 року «Про затвердження Положення про матеріальне заохочення учнів-переможців обласних олімпіад і обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та педагогічних працівників, які їх підготували, й виділення коштів з місцевого бюджету на ці цілі» до Дня працівників освіти вчителі отримали премії на суму 44115.54 грн., а протягом двох тижнів жовтня цього року одноразову грошову винагороду у розмірі 50 грн. за кожну перемогу отримали учні:
    1.    Сєрашова Ірина, учениця 8 класу ЗШ І-ІІІ ступенів № 6;
    2.    Дундєва Лілія, учениця 9 класу НВК;
    3.    Лагно Єлизавета, учениця 10 класу НВК;
    4.    Головченко Олександр, учень11 класу НВК;
    5.    Замковий Володимир, учень 10 класу НВК;
    6.    Кондратьєва Ірина, учениця 10 класу НВК;
    7.    Іваненко Дмитро, учень 11 класу НВК;
    8.    Лагно Єлизавета, учениця 10 класу НВК;
    9.    Шуліка Ярослав, учень 9 класу ЗШ № 6;
    10.    Панкевич Богдан, учень 10 класу НВК;
    11.    Ніколаєва Лідія, учениця 9 класу ЗШ І-ІІІ ... Читати далі »
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 456 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 26.10.2011 | Комментарии (0)

    5 жовтня 2011 року на базі ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 відбулося засідання міського методичного об’єднання шкільних бібліотекарів.
   На засіданні обговорено тему «Сучасний учень і культура читання». Учасники засідання відвідали бібліотечний урок – інтелектуальна гра «Найрозумніший читач» (шкільний бібліотекар І.Неводнича).
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 411 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 26.10.2011 | Комментарии (0)

    З метою профорієнтації учнів 4 жовтня 2011 року відбулась зустріч випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста з Хомяк Наталією Василівною, доцентом кафедри бухгалтерського обліку Білоцерківського національного аграрного університету. Діти ознайомились з переліком факультетів та умовами вступу до вищого навчального закладу.
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 338 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 26.10.2011 | Комментарии (0)

    29 вересня 2011 року в БДЮТ відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти, в якому взяли участь перший заступник міського голови В.Джулай, начальник відділу освіти В.Сиромятніков, голова Знам’янської молодіжної громадської організації «Союз молоді регіонів України» - М.Бодня та його заступник В.Нижник, представники міської газети «Знам’янські вісті»
    Молодим спеціалістам були вручені трудові книжки та пам’ятні адреси, а також подарунки від громадської організації.
    Почесними грамотами та подарунками від міського комітету профспілки було вшановано ветеранів, які в цьому році пішли на заслужений відпочинок.
    Нагрудним знаком «Відмінник освіти України» були нагороджені вчителі ЗШ №3 Грабовська Світлана Олексіївна та Назаренко Людмила Микитівна.
    Проведено нагородження педагогічних працівників за підсумками атестації, вручені нагороди Міністерства освіти, Почесні грамоти управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Почесні грамоти відділу освіти за досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.
    За досягнення в роботі з обдарованими дітьми відзначено педпрацівників загальноосвітніх навчально-виховних закладів, позашкільних навчальних закладів, дитячої юнацької спортивної школи та дошкільних навчальних закладів.
    Грамотами відділу освіти, дипломами управління освіти і науки, подяками Кіровоградського також були відзначені педагогічні працівники та педагогічні колективи за забезпечення важливих освітянських подій, проведення обласних, міських заходів, за участь у конкурсах педагогічної майстерно ... Читати далі »
Категория: Міськво | Просмотров: 364 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 26.10.2011 | Комментарии (0)

    13 вересня на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулось пленарне засідання розширеної підсумкової колегії відділу освіти з питання «Про підсумки розвитку освіти міста у 2010/2011 навчальному році та завдання на 2011/2012 навчальний рік».
    На засідання були запрошені члени колегії, працівники відділу освіти, міського методичного кабінету, керівники закладів освіти міста та їх заступники, керівники міських методичних об’єднань (всього 51 особа).
    З доповіддю виступив В.Сиромятніков, начальник відділу освіти. По обговоренню доповіді виступили керівники міських методичних об’єднань: В.Панкевич, С.Філіпова, Т.Дубок, Н.Дичко, О.Пишна, О.Самборський, А.Хандусенко, вихователь-методист ДНЗ № 2 «Теремок» С.Чуракова, заступник директора з виховної роботи НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» В.Маслюкова, практичний психолог НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» А.Калюжна, директор Будинку дитячої та юнацької творчості Л.Гребенюк. З заключним словом виступив начальник відділу освіти В.Сиромятніков. Члени колегії прийняли рішенн ... Читати далі »
Категория: Міськво | Просмотров: 385 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 26.10.2011 | Комментарии (0)

    12.10.2011 року вчителем початкових класів ЗОШ №3 Довгаленко Л.Г. у 3-Б класі проведено навчальну інтегровану екскурсію з читання та природознавства «Римування та складання віршів серед природи». Діти з великим задоволенням вчилися складати вірші про природу. Вчителем за підсумками екскурсії створено брошуру «Цікава книга природи».
Категория: ЗОШ №3 | Просмотров: 887 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 14.10.2011 | Комментарии (0)

Осінні барви розлилися
По зрошеній дощем землі.
І свій останній вальс казковий
Танцюють листя золоті…

    Поволі падає золоте листя і вкриває землю розкішним, пухнастим килимом, у якому ніби загубилися ніжні дитячі посмішки. Осінній вітерець грайливо підіймає різнобарвне листячко. Осінь дарує всім останні поцілунки ще теплого сонечка. Саме в таку гарну пору року, коли природа щедро ділиться своїми дарами, проходить міський конкурс «Осінні забави», який вже став одним із традиційних конкурсів для учнів 4 класів загальноосвітніх шкіл міста.
    Кожна нація, кожен народ, кожна країна має свої звичаї, обряди та традиції, що виробилися протягом багатьох століть, освячені часом і перевірені життєвим досвідом. Здається ніяка інша країна світу не може порівнятися з Україною кількістю та красою традицій і звичок, які створили культуру і побут української нації. І дуже важливо, щоб наші діти виховувались в атмосфері національної культури. Для цього і потрібні такі конкурси, як «Осінні забави».
    11 жовтня всі учасники конкурсу і гості Будинку дитячої та юнацької творчості мали змогу повернутися в ті часи, коли Україна пишалась своїми козаками та найгарнішими дівчатами – українками, та відчути дух української культури.
    Учасниками конкурсу стали учні 4 класів, дівчинка та хлопчик з кожної школи. Всі діти, без виключення, достойно представили свій навчальний заклад у наступних номінаціях: привітання «Я –дитина козацького роду», «Осіння композиція», «Історична розмин ... Читати далі »
Категория: ЗОШ №2 | Просмотров: 904 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 12.10.2011 | Комментарии (0)

Бережіть життя, воно - єдине,
Неповторне і таке крихке.

Промайне і не повернеш днини,

В якій щастя плине золоте!


    З кожним роком на вулицях міста зростає кількість машин. В кожного з цих транспортних засобів своє призначення, одне з яких - перевезення пасажирів. Для того, щоб на дорогах було безпечно, рух транспорту та пішоходів повинен бути впорядкованим, тобто водії та пасажири повинні дотримуватися певних правил – Правил Дорожнього руху.
    Правила Дорожнього руху – закон, обов’язковий для всіх його учасників. Це ті норми, що встановлюють порядок руху на дорогах нашої країни і тому виконання цих Правил обов’язкове для водіїв, пішоходів і пасажирів, як дорослих, так і дітей.
    Внаслідок нестримного руху, плину часу та науково-технічного прогресу, людина досягла своєї досконалості, але в той же час збільшила ризик власної небезпеки. Небезпечні для життя речі оточують людину всюди, сприяючи, в свою чергу, нещасним випадкам. До нещасних випадків, які трапляються внаслідок необізнаності та недостатньої поінформованості, а почасти й необачності людини, належать також порушення правил дорожнього руху.
    Саме з метою запобігання нещасних випадків і впроваджено Місячник «Увага! Діти на дорозі!», в рамках якого проводяться Тижні безпеки життєдіяльності на тему: «Знання Правил Дорожнього руху – безпека вашого життя!»
    Тиждень знань Правил Дорожнього руху розпочато роботою інформаційного стенду «Тиждень ПДР» та випуском радіогазети НВК «Знай та виконуй правила дорожнього руху» (1-11 класи), які підготували педагоги-організатори - Попова Т.М., Неводнича І.С. та заступник директора з виховної робо ... Читати далі »
Категория: ЗОШ №2 | Просмотров: 1646 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 12.10.2011 | Комментарии (0)

    В 2010/2011 навчальному році відділом освіти проведена певна робота по соціальному захисту педпрацівників та стимулюванню їх праці за активної підтримки виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

    На серпневій конференції та в рамках відзначення Дня працівників освіти нагороджено:
  • Почесною грамотою ОДА -1 чол.;
  • Почесною грамотою УОН ОДА - 16 чол.;
  • Подякою УОН ОДА -1 чол.;
  • Дипломом УОН ОДА -1 чол.;
  • Подякою КОІППО - 1 чол.;
  • Почесною грамотою міськвиконкому - 5 чол.;
  • Почесною грамотою відділу освіти - 57 чол.

Почесними грамотами Знам’янської міської ради та цінними подарунками від мі ... Читати далі »
Категория: Міськво | Просмотров: 1116 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 12.10.2011 | Комментарии (0)

Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz