П`ятниця, 03.07.2020, 17:33
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 526 527 »

Відновлення роботи закладів дошкільної освіти

Відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради повідомляє про відновлення роботи закладів дошкільної освіти в м. Знам’янка з 03 червня 2020 року за результатами комісійного вивчення стану готовності до роботи  закладів дошкільної освіти в умовах послаблення карантину.
При цьому звертаємо увагу батьків на дотримання профілактичних та протиепідемічних заходів з метою запобігання виникнення та розповсюдження гострої респіраторної інфекції.  ... Читати далі »

Категория: Міськво | Просмотров: 34 | Добавил: znamosvita | Дата: 02.06.2020 | Комментарии (0)

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2020 році

З 25-го червня розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання. В 2020 році випускники закладів загальної середньої освіти міста складатимуть переважну більшість предметів в м.Кропивницький. В нашому місті будуть працювати два пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, що відбудеться 30 червня 2020 року. Пунктами проведення ЗНО з української мови і літератури визначено:
•    навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей»;
•    навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія»;
До проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури задіяно 37 стандартних аудиторій та залучено майже 100 педагогічних працівників, що пройшли навчання та відповідний інструктаж.  ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 34 | Добавил: znamosvita | Дата: 02.06.2020 | Комментарии (0)

Обстеження закладів дошкільної освіти міста

02 червня 2020 року членами комісії по обстеженню закладів дошкільної освіти міста Знам’янки:
ЗАГОРОДНЬОЮ Валентиною Григорівною – першим заступником міського голови виконавчого комітету Знам’янської міської ради;
КЛИМЕНКО Людмилою Анатоліївною – начальником відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради;
ПОПОВОЮ Тетяною Миколаївною – головним спеціалістом відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради;
МАНЬКОМ Сергієм Вікторовичем – заступником начальника управління – начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Знам'янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області;
СТЕПАНЕНКО Тетяною Вікторівною – головним спеціалістом відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Знам'янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області проведено  ... Читати далі »

Категория: Міськво | Просмотров: 25 | Добавил: znamosvita | Дата: 01.06.2020 | Комментарии (0)

Я малюю мрію...

Щасливе дитинство – це тепла хатина,
В якій у любові зростає дитина;
Це мамина пісня, бабусина казка,
Любов усіх рідних, Господняя ласка
Щасливе дитинство – це друзів багато
З якими і будні минають, як свято!
Це щедрі сюрпризи і здІйснені мрії
Казкові бажання і щирі надії…

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.  Вихованці садочка «Калинонька»  разом  зі  своїми  батьками  взяли  участь в онлайн програмі до Дня  захисту дітей  , а саме в   арт –марафоні «Я малюю мрію»,  в  челленджі, флеш-мобі «Разом  ми  сила» , дітки  намалювали  свої  мрії, бажання.  ... Читати далі »

Категория: ЗДО №5 | Просмотров: 19 | Добавил: znamosvita | Дата: 01.06.2020 | Комментарии (0)

Дорогі учні! Шановні педагоги та батьки!

Щиро вітаємо Вас з останнім навчальним днем та зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою в режимі онлайн!
Останній дзвоник  багатьох школярів сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаємо вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов`ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

... Читати далі »

Категория: Міськво | Просмотров: 41 | Добавил: znamosvita | Дата: 29.05.2020 | Комментарии (0)

Увага! Конкурс!
«Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році»

Міністерство розвитку громад та територій України проводить у 2020 році два конкурси:
-Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»;
-Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та  територіальної організації влади».
Тема 1 «Влада та громада: інформування, діалог, участь»
Практики мають демонструвати високий рівень втілення принципу прозорості та відкритості органів місцевого самоврядування (ОМС), залучення мешканців усіх категорій до процесів прийняття рішень, згуртованість, соціальну відповідальність та комплексне вирішення питань місцевого розвитку на засадах публічно-приватного партнерства або самоорганізації/волонтерства, високу якість надання публічних послуг через Е-технології та моделі інтегрованих послуг.
 Приклади практик  ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 34 | Добавил: znamosvita | Дата: 26.05.2020 | Комментарии (0)

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ 
МІСЬКОГО ДИСТАНЦІЙНОГО ФЕСТИВАЛЮ МИСТЕЦТВ «КРАЇНА ДИТЯЧИХ ТАЛАНТІВ»

Вітаємо Всіх учасників, міського дистанційного фестивалю мистецтв «Країна дитячих талантів»!
Цього року фестиваль проходив у дистанційно режимі у зв’язку з відомими обставинами. Але навіть така форма проведення не завадила проявити свої здібності та таланти всім охочим дітлахам та молоді міста.
До участі у фестивалі мистецтв були запропоновані наступні номінації, а саме:
 Хореографічне мистецтво;
 Образотворче мистецтво;
 Декоративно – прикладне мистецтво;
 Вокальне мистецтво;
 Гра на музичних інструментах;
 Оригінальний жанр.  ... Читати далі »

Категория: ЦДЮТ | Просмотров: 40 | Добавил: znamosvita | Дата: 26.05.2020 | Комментарии (0)

Покрокова інструкція виходу з карантину закладів дошкільної освіти міста Знам’янки

Перший крок запуску роботи закладів дошкільної освіти – організація забезпечення закладів освіти дезінфікуючими, миючими, антисептичними засобами, безконтактними термометрами, засобами індивідуального захисту (масками, гумовими рукавичками, халатами), урн з кришками (контейнерами) та одноразовими поліетиленовими пакетами для утилізації засобів індивідуального захисту тощо.
Другий крок — підготовка приміщень закладів до відкриття: проведення повної дезінфекії приміщень, обладнання, а також дератизація закладів дошкільної освіти; проведення лабораторних досліджень якості води та повітря; визначення маршрутів учасників, з метою забезпечення найменшого контакту між групами учасників; переформатувати розміщення в кімнатах для занять таким чином, щоб забезпечити максимальне фізичне дистанціювання. Відпрацювати можливість функціонування запасних входів і виходів. Це допоможе уникнути скупчення дітей на вході до корпусів закладу та під час виходу з них. Підготувати ізоляційні кімнати. 
Третій крок -  передбачає безпосереднє повернення закладів освіти до роботи.
1.    Перед початком зміни медичним працівником проводиться температурний скринінг yciм працівникам закладу дошкільної освіти.
Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла  понад 37,20 С або ознаки респіраторних захворювань, не допускаються до виконання обов’язків.
2.    Температурний скринінг дітей проводиться медичним працівником при вході (початковий) у закладі та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,20 С або ознаки респіраторних захворювань:  ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 521 | Добавил: znamosvita | Дата: 22.05.2020 | Комментарии (0)

Вітаємо зі святом вишиванки!

Сьогодні Україна відзначає свято, присвячене традиційному національному вбранню – вишиванці.   Цього дня ми  шануємо наш національний оберіг – прекрасну українську вишиванку. Вона зберігає споконвічні традиції нашого народу та об’єднує українців – від заходу до сходу. На хвилі патріотичного піднесення традиційний український одяг набуває дедалі більшої популярності. Однак педагоги закладу №4 «Ромашка» пояснюють дітям, що вишиванка — це не просто «модне» вбрання, а символ приналежності до народу України, духовної культури багатьох поколінь, тож носити її треба гідно!Вихователі закладу дистанційно  ознайомили батьків з історією цього свята Наші вихованці долучилися до цього заходу  та згадку про нього зробили фото.  ... Читати далі »

Категория: ЗДО №4 | Просмотров: 37 | Добавил: znamosvita | Дата: 22.05.2020 | Комментарии (0)

День вишиванки – гуртує українців!

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.
День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.
Дошкільнята нашого дошкільного закладу «Теремок» взяли активну участь у флешмобі «Одягни вишиванку». У вишиванки вдяглись і діти, і братики, сестрички, і батьки, та наші працівники. Слід зазначити, що в усьому розмаїтті вишиванок, ні один узор не повторився.  Вишиванки личать усім: дівчаткам і хлопчикам, дорослим і малим.  ... Читати далі »

Категория: ЗДО №2 | Просмотров: 32 | Добавил: znamosvita | Дата: 22.05.2020 | Комментарии (0)

Поділитися
Форма входу
Пошук
Увага! Конкурс

 

Замовлення книжок!

Замовлення підручників для педагогічних працівників та учнів:

→ З-х класів

→ 7-х класів

Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz