Вівторок, 18.02.2020, 21:17
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 516 517 »

Організація харчування 

Всі ми з дитинства пам'ятаємо шкільні їдальні і бажання посмакувати в них. Тому здорове, дбайливе харчування дітей – головна мета майстринь харчоблоку  НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей". Велика увага приділяється працівниками їдальні вибору продуктів, їх якості. 
Кухарі закладу продовжують готувати страви за рецептами переможця проєкту "Мастер-шеф" Євгена Клопотенка. Усі продукти проходять термообробку в духовій шафі, що є набагато корисніше, ніж під час смаження. Важливо, що до процесу розробки шкільних обідів, активно залучаються самі учні. У меню надається перевага корисним, насиченими вітамінами, стравам, виготовлених їз овочів, фруктів, кисло-молочних продуктів.  ... Читати далі »

Категория: НВК №2 | Просмотров: 25 | Добавил: znamosvita | Дата: 24.01.2020 | Комментарии (0)

Виховній захід до дня Соборності України
«В ЄДНОСТІ  - СИЛА!»

Соборність України — це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього. Це неподільність наших земель: від Києва до Севастополя, від Донецька до Львов.
«Віднині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України», — ці слова Акту Злуки двох українських республік (УНР і ЗУНР) в одну самостійну Соборну Українську державу звучали 101 рік тому. Ця подія історично-визначальна та незабутня для українців.               
 22 січня щороку  уся українська спільнота відзначає День Соборності України.
Тож, з нагоди відзначення визначної та пам’ятної дати в історії українського державотворення, 22 січня 2020 року на базі Знам’янського Центру дитячої та юнацької творчості відбувся виховний захід для вихованців закладу позашкільної освіти та школярів міста, присвячений 101 річниці з дня об’єднання ЗУНР та УНР в одну суверенну державу, а нині єдину, незалежну Україну.  ... Читати далі »

Категория: ЦДЮТ | Просмотров: 19 | Добавил: znamosvita | Дата: 24.01.2020 | Комментарии (0)

День Соборності України

В історії становлення незалежності нашої країни особливе місце займає день 22 січня 1919 року. 100 років тому Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Із цієї нагоди день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою українці відзначають  як   День соборності України.
До цієї видатної події бібліотекарями НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст.№2-ліцей» підготовлено і проведено цикл заходів:
- оформлено тематичну виставку «Моя соборна Україна» та інформаційний стенд «День Соборності України: історія від початку до сьогодні»;  ... Читати далі »

Категория: НВК №2 | Просмотров: 19 | Добавил: znamosvita | Дата: 24.01.2020 | Комментарии (0)

У школі відзначили День Соборності України

Державне свято День Соборності України учні школи відзначили урочисто та патріотично. Для школярів 5-7 класів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг», а також вікторина «Як я знаю Україну?», «22 січня - День соборності України».
У шкільній бібліотеці, бібліотекарем Скрипніченко О.С була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила». Кульмінацією святкування стало проведення флешмобу: «Живий ланцюг єднання» (організатор Хрипта О.М.). У вестибюлі учні школи, тримаючи за руки створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.  ... Читати далі »

Категория: ЗШ №7 | Просмотров: 23 | Добавил: znamosvita | Дата: 23.01.2020 | Комментарии (0)

   Заходи з нагоди відзначення  в закладі Дня Соборності України

    Ми, українці, щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, відзначаємо День Соборності. Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі. Він увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини. Це була основоположна подія для українського державотворення.

 З нагоди відзначення Дня Соборності України в закладі заплановано і проведено такі заходи: 17 січня на базі НВК «Знамянська ЗШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» проведено міські військово-патріотичні змагання між закладами освіти, присвячені Дню Соборності України. 
    22 січня була проведена радіолінійка, підготовлена вихованцями гуртка «Музейна справа» «Соборна і нероздільна», керівник Білокамінська Т.І., 17 січня – урок історичної дати «День Соборності України» 5-А клас, класний керівник Петренко В.В.,  ранкові зустрічі «День Соборності України» 2-і класи, класні керівники Андреєва Н.Д., Горобенко М.О., Ніконова Т.В., Уца Є.К., 17 січня – усний журнал «День Соборності України» 7-В клас, класний керівник Білокамінська Т.І.  ... Читати далі »

Категория: НВК №3 | Просмотров: 22 | Добавил: znamosvita | Дата: 23.01.2020 | Комментарии (0)

Єдина Україна

22 січня 2020 р. в Знам’янській ЗШ І-ІІІ ст. № 6 відбулися заходи, приурочені Дню Соборності України. Учні 6-А та 9-А класу зустрілись з представниками селищної бібліотеки та прослухали відеолекцію про єднання нашої Батьківщини. Спільними зусиллями представників селищного будинку культури та учнів нашої школи було створено живий ланцюг «Об’єднаймо наші серця». Педагогом-організатором Волковою А. А. організовано та проведено майстер-клас «Патріотичне кепі» та «Символи України». Шкільний бібліотекар Неводнича І. П. провела інтерактивну бесіду для учнів початкових класів «Соборність: від ідеї до сьогодення». Представники учнівського самоврядування провели бліц-турнір для учнів 3-4 класів та вікторину для учнів 8-11 класів «В єдності наша сила».  ... Читати далі »

Категория: ЗШ №6 | Просмотров: 30 | Добавил: znamosvita | Дата: 23.01.2020 | Комментарии (0)

Міські військово-патріотичні змагання 
серед учнів закладів загальної середньої освіти
з нагоди відзначення Дня Соборності України

17 січня 2020 року, в рамках проведення міських заходів з нагоди відзначення Дня Соборності України та з метою організації військово-патріотичного виховання молоді, забезпечення єдності виховання, розвитку і психологічної підготовки молоді до захисту України, формування у неї патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку на базі навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» проведено міські змагання військово-патріотичного напрямку з проходженням наступних етапів: «Стройова підготовка», «Цивільний захист. Протигаз ЦП-5», «Неповне розбирання та збирання автомата», «Спорядження магазина патронами», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Медико-санітарна підготовка. Пов’язка на уражену ділянку тіла (голова) «Чепець» та «Воєнізована естафета».  ... Читати далі »

Категория: Міськво | Просмотров: 27 | Добавил: znamosvita | Дата: 21.01.2020 | Комментарии (0)

Профорієнтація дев’ятикласників

14 січня 2020 р. учні 9-А і 9-Б класів Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 6 провели зустріч з провідним спеціалістом з профорієнтації Знам'янського центру зайнятості Безюк Людмилою Сергіївною. Вона ознайомила учнів з професіями, які найбільше мають попит, різними формами отримання освіти, запропонувала онлайн тести по визначенню професії. Людмила Сергіївна відповіла на питання, що хвилюють дев'ятикласників по вибору професії.  ... Читати далі »

Категория: ЗШ №6 | Просмотров: 25 | Добавил: znamosvita | Дата: 20.01.2020 | Комментарии (0)

Шляхи співпраці  інклюзивно-ресурсного  центру з батьками

Сьогодні інклюзивна освіта є не лише однією з фундаментальних засад розвитку освіти, але й філософією розуміння участі людини у житті суспільства. В інклюзивному освітньому просторі   важливою є роль  батьків, які  беруть активну участь у цьому процесі   і на них покладені певні зобов’язання.
17 січня 2020 року в КУ «Знам’янський ІРЦ Знам’янської МР»  відбулося засідання круглого столу  для батьків на тему: « Роль батьків в навчанні та вихованні дітей з особливими освітніми потребами».
Розпочався круглий стіл з перегляду фотовиставки «Наші діти  -  квіти життя», яка  стала сюрпризом для батьків.
На початку заходу     директор  ІРЦ  Лариса  Мельник  ознайомила  учасників  засідання   із сутністю  інклюзивної освіти  та підкреслила важливу  роль батьків, як ключових партнерів у навчанні та вихованні дітей з особливими освітніми потребами.  ... Читати далі »

Категория: Міськво | Просмотров: 26 | Добавил: znamosvita | Дата: 20.01.2020 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців всеукраїнського конкурсу учнівської
творчості в номінації «Історія України і державотворення»

На виконання наказу начальника відділу освіти від 25 листопада 2019 року № 350-од «Про проведення І-ІІІ етапів ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2019/2020 навчальному році», з метою консолідації суспільства, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів 16 січня 2020 року було проведено міський (заочний) етап ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінації «Історія України і державотворення». В конкурсі не взяли участь учні Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Шевченка. На конкурс було представлено 13 науково-дослідницьких робіт, які раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів. 
У конкурсних роботах висвітлено життєвий шлях відомих та маловідомих історичних постатей, політичних та громадських діячів рідного краю, які зробили особистий внесок у розвиток регіону, державного життя, культури, освіти, мистецтва, інших галузей матеріальної і духовної діяльності українського народу.   ... Читати далі »

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 30 | Добавил: znamosvita | Дата: 20.01.2020 | Комментарии (0)

Поділитися
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz