Педагогічна рада №3 на тему « Формування розмовного мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій розвитку зв’язного розвитку»
Відповідно до річного Плану роботи в закладі дошкільної освіти №3 « Івушка» 25 лютого 2021 року було проведено педагогічну раду №3 на тему « Формування розмовного мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій розвитку зв’язного розвитку». Форма проведення: педрада-лабораторія. В ході педагогічної ради був проведений колоквіум вихователем-методистом Н. Олексієнко щодо удосконалення культури українського мовлення між учасниками освітнього процесу як основи формування національно-патріотичних почуттів. Підведені підсумки тематичного контролю у вигляді методичного дайджесту, презентовано педагогічний проєкт « Азбука мовного розвитку дошкільнят», вчителем-логопедом І Федунець проведено ділову гру « Педагогічний експрес», вихователь старшої групи « Веселка» Т. Курільна презентувала майстер-клас для педагогів щодо використання пальчикової гімнастики у розвитку мовлення дітей дошкільного віку, музичним керівником О. Мироновою були презентовані музичні ігри у вигляді « конструктора знань», задля стимуляції мовленнєвого розвитку дитини.
День соборності України в закладі дошкільної освіти №3 «Івушка»
22 січня 2021 року в Україні щороку відзначають День Собо́рності України, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року. 21 січня 1990 року патріотичні сили організували «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом як символ духовної єдності людей східних і західних земель України. В закладі дошкільної освіти №3 « Івушка» вихованці старшої групи №3 « Веселка» також утворили міцний « живий ланцюг» - як символ духовної єдності. Вихованці закладу дошкільної освіти №3 « Івушка» з дотриманням протиепідемічних норм приймали активну участь у заходах до Дня Соборності України: а саме, була організована творча майстерня «Малюю барвінкову Україну» для здобувачів освіти старшого дошкільного віку, проведені мандрівки-бесіди «Україна – єдина країна» для вихованців молодшого дошкільного віку, а вихованці середньої групи №4 « Чомучки» були запрошені до путівника-знайомства з символами та традиціями українського народу, до патріотичного міні-музею.
«Україно, Україно, краю мій хлібородний,
Хліб Росії віддала, а сама – голодна.»
В.Д.Сторожук
Однією з найтрагічніших сторінок минулого України є Голодомори 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років. Кожен з нас повинен знайти в собі мужність визнати, що українці стали жертвою страшного злочину та вшанувати пам’ять загиблих від голоду.
Бібліотекарі НВК "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія" оформили тематичний фліпчарт: «Ми пам’ятаємо!» та провели інформаційні хвилини для учнів старших класів. Також були презентовані книги: "Голодомор 1932-1933": Олександрівський вимір. (Білошапка В.В., Петренко І.Д.); "Вихід. Дума про голод" (Доценко В.О.); "Голодомор 1932-1933 років - Спогади. Документи. Свідчення." (А.О.Бабаєва, О.М.Полякова).
Радимо прочитати!
Сучасне життя неможливе без використання паперової продукції. На роботі чи в побуті, люди постійно стикаються з папером. Журнали, газети, на які оформлена річна підписка, товсті пакувальні коробки від куплених товарів, а кількість барвистої рекламної продукції: буклетів і флаєрів взагалі не піддається ніяким підрахункам! А якщо до цього додати списані дитячі зошити, старі шкільні підручники, то стає зрозуміло, що паперові вироби найрізноманітнішого призначення є одним з основних відходів життєдіяльності людини. Здавши папір на переробку, ти робиш крок до збереження лісу – зелених легенів нашої планети.
Здобувачі освіти НВК «Знамʼянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3–гімназія» активно долучилися до екологічної акції зі збору макулатури «Зробимо Україну чистою!» Метою цієї акції було розвинути в учнів екомислення, спрямоване на збереження природи.
Пам’ятайте: 100 кг макулатури зберігають 1 дерево! Тому ми повинні розумно використовувати продукцію з деревини та паперу, аби уповільнити та врешті решт припинити процес винищення дерев.
Педагог-організатор Клубченко О.В.
Дистанційне навчання - це необхідна умова сьогодення: робота у форматі вебінарів, віртуальних груп, google-hangsout та самостійної роботи вдома,це новий, але цікавий та актуальний формат роботи. Педагогічні працівники закладу дошкільної роботи №3 « Івушка» шляхом практичних спроб створюють комфортні умови роботи для наших вихованців та їх батьків.
Діяльність завжди починається з виникнення мотиву у вигляді інтересу, стурбованості, усвідомлення потреби . Такий мотив може виникати як у процесі діяльності, так і під час осмислення її результатів. Зазвичай людина активізується лише тоді, коли бачить результат або вірить у нього. Тому, коли дитина розуміє, що вона може ефективно (результативно) діяти, вона відчуває мотив, отримує покрокову інформацію від педагогів, допомогу та підтримку від батьків і готова свідомо сприйняти її, а потім і втілює задумане. Таким чином педагоги закладу дошкільної освіти №3 « Івушка» мотивують своїх вихованців, надають приклад, покроково інструктують, залучаючи допомогу батьків, і отримують насолоду від виконаної роботи своїх улюблених діток. ... Читати далі »
Відповідно до річного плану роботи ЗДО №3 « Івушка» - п.5.4. «Співпраця ЗДО № 3 « Івушка» з ЗШ І-ІІІ ступенів №4», з метою підвищення рівня мотиваційної готовності старших дошкільників до навчання у школі, проводяться екскурсії до школи: на свято першого дзвоника, на свято Букваря, до бібліотеки, на свято Святого Миколая. Вихователі та вчителі початкових класів забезпечують взаємовідвідування занять в ЗДО та уроків в ЗОШ №4 , створюються умови для розгортання творчої гри « Школа». Протягом навчального року вихователі вивчають пізнавальні можливості дошкільників старшого віку , проводять діагностику сформованості мовленнєвих, логіко – математичних, природознавчих, художньо – естетичних компетентностей морфологічної зрілості старших дошкільників, проводиться психодіагностична робота, спрямована на виявлення рівня та особливостей розвитку дітей. ... Читати далі »
В закладі дошкільноіі освіти № 3 "Івушка " вихованці з великим задоволенням піклуються про кімнатні квіти у куточку природи. Цим самим у дошкільнят формується усвідомлене ставлення до квітів, розвивається екологічне мислення. В процесі пошуково-дослідницької діяльності у дошкільників розвивається творча уява ,інтерес до виконання спільних завдань, під час спостереженя за живими об’єктами природи формуються вміння та навички освоювати елементарні норми поведінки по відношенню до живих об’єктів природи, помічати красу рідної природи. ... Читати далі »
Оздоровлення в закладі дошкільної освіти № 3 «Івушка»
В закладі дошкільної освіти №3 « Івушка» з 03.06.2019р. почалося оздоровлення.
Вихователі організовують максимальне перебування дітей на свіжому повітрі, тому що повітря. Сонце, вода,підвищення рухової активності дітей, збагачення їхнього харчування фруктами, овочами, соками- усе це забезпечує позитивний вплив на стан здоров`я дошкільників. ... Читати далі »