Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » Відділ освіти
« 1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 56 57 »
Основна сесія ЗНО завершилась тестом з географії
15 червня 2021 року відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Це було останнє тестування основної сесії ЗНО-2021, яка пройшла з дотриманням всіх протиепідемічних правил.
У 2020/2021 навчальному році повну загальну середню освіту здобули 156 учнів, які пройшли тестування під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
Як відомо, цьогоріч Верховною Радою було ухвалено закон про звільнення здобувачів повної загальної середньої освіти 2021 року від обов’язкового проходження ДПА у формі ЗНО.
Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії.
Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії – у відповідному розділі.
Додаткова сесія ЗНО-2021 відбудеться з 29 червня до 16 липня. Результати додаткової сесії буде оголошено до 23 липня.
|
Відвідування закладів дошкільної освіти з 1 по 14 червня 2021 року

|
«Вікі любить Землю»
«Вікі любить Землю» — це щорічний міжнародний фотоконкурс, який присвячений пам’яткам природи. У 2021 році конкурс проходить в Україні удев’яте, прийом робіт на конкурс триває з 1 по 30 червня.
Протягом червня всі охочі можуть завантажувати архівні й новостворені світлини пам’яток природи України — та змагатися за призи.

|
Відвідування закладів дошкільної освіти з 24 травня по 11 червня 2021 року

|
 Участь команди туристсько – краєзнавчого гуртка у III етапі Кубку області зі спортивного орієнтування (м.Світловодськ)
Днями команда туристсько- краєзнавчого гуртка «Турист» Знам’янського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Петро Швайка), взяли участь у III етапі Кубку області зі спортивного орієнтування, який цього разу проходив у місті Світловодськ на території комплексу «Купава».
Варто зазначити, що учасниками змагань стали 20 команд з різних куточків Кіровоградської області. Наша команда «Турист» була представлена лише чоловічою половиною, яка складалася з 11 осіб. Участь у цьому етапі далась команді не легко.
так учасники в особистому заліку мають III місце, яке виборов Тихонов Владислав (Ч14), VI місце, Стриженко Олександр, (Ч14), X місце, Лисенко Павло (Ч14).
В командному заліку, команда «Турист» отримала залік за участь у III етапі Кубку області зі спортивного орієнтування та успішно закрила участь у 2020/2021 навчальному році.
Бажаємо вихованцям та керівнику туристсько-краєзнавчого гуртка подальших успіхів, досягнення нових вершин, наснаги та втілення найзаповітніших мрій та бажань!
|
Відвідування закладів дошкільної освіти з 24 травня по 9 червня 2021 року

|
Відвідування закладів дошкільної освіти з 17 травня по 8 червня 2021 року

|
 Участь зразкового художнього хореографічного колективу сучасного танцю «Екстраверт» у регіональному конкурсі мистецтв
«Барви рідної Землі» м.Світловодськ
Недільного сонячного дня 6 червня 2021 року зразковий художній хореографічний колектив сучасного танця «Екстраверт» відвідав регіональний фестиваль «Барви рідної Землі», який проходив у місті Світловодськ за сприяння народного депутата України Олеся Довгого. Цьогоріч у фестивалі брали участь колективи з різних міст та територіальних громад, а саме: Кременчук, Дніпро, Черкаси, Олександрія, Кропивницький, Світловодськ, та інші.
На початку фестивалю усі учасники мали змогу отримати пам’ятні свеніри у вигляді захисної маски та бандани з українським орнаментом.
Варто зазначити, що зразковий художній хореографйічний колектив сучасного танцю «Екстраверт» брав участь у повному складі у кількості 172 вихованців, представивши на розсуд журі 8 хореографічних композицій. Боротьба була не із легких, адже до конкурсної програми було заявлено 115 хореографічних композицій. Та все ж таки наші вихванці були на висоті, вибороши першість у шести композиціях, а саме: молодша група х/к «Маленькі бунтарі», (керівники постановники
...
Читати далі »
|
Щодо відкриття пришкільних літніх таборів відпочинку
На виконання законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», «Про позашкільну освіту», з метою належної організації відпочинку дітей у дитячих таборах відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти міста влітку 2021 року, відділом освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради було ініційовано проведення позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На розгляд комісії 24 травня 2021 року винесено питання доцільності відкриття таборів відпочинку у червні 2021 року при закладах загальної середньої освіти та позашкільному закладу освіти міста.
З березня 2020 року територію України, як і більшість країн світу, охопила пандемія коронавірусної хвороби. Санітарно-епідемічна ситуація, що склалася на території міста, викликає занепокоєння.
За даними санітарно-епідемічної служби від початку пандемії з числа захворілих станом на 18.05.2021 року померло 138 мешканців міста з підтвердженим та непідтвердженим діагнозом коронавірусної хвороби. З підтвердженим діагнозом перехворів кожен 24-й житель міста, кожен 15-й помер.
8 травня поточного року у Міністерстві соціальної політики України відбулося засідання Центрального міжвідомчого штабу з координації організації оздоровлення та відпочинку дітей. Засідання проходило у режимі відеоконференції за уча
...
Читати далі »
|
Відвідування закладів дошкільної освіти з 17 травня по 7 червня 2021 року

|
|
|
|