![](https://lh3.googleusercontent.com/qB4uml6Vb3JCh6DKB1osRPcL9O6BL7d3xhM5NGSwt0dYK7U_0OG5BJyAGOF9lQoymLGcnnt11KRp_skeAGsMz0Vm-1odHwsCcZDynDAZ4pPHw7dE_W1tVywUKRQaVMMpnLkA0VtL_GY=w2400) Новорічна креативна ялинка Петрівського НВК передана волонтерам ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан»
Новорічна креативна ялинка Петрівського НВК, яка зайняла I місце на міському конкурсі, передана волонтерам ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан» (координатор Наталія Тишкевич). Ця ялинка незвичайна. Поряд з ялинкою розміщені торбинки з солодощами та вітальними листівками, які виготовили своїми руками вихованці Петрівського НВК (197 листівок).
В рамках благодійної акції «Подаруй посмішку дітям Донбасу» Новорічна красуня попрямує в зону АТО\ООС.
|