![](https://lh3.googleusercontent.com/M3NG3CrNKiKWyUXBHZBk9RDrgk80YSkz98XP8cLbtwuX8-7yH92s50RPJoG4oZtgk7x-B-1vkYI9rqH1naNUEy33NMgS1YJv-EEGvATXpW7AYIgZ6uZHAJauO9xy-OrnMr-qSYnVbFI=w2400) Проведено семінар-практикум для вчителів початкових класів Знам’янської загальноосвітньої школи №4
29 квітня 2021 року проведено семінар практикум для вчителів початкових класів Знам’янської загальноосвітньої школи №4. Консультант І.Остроушко зупинилась на особливостях організації взаємодії закладу освіти з батьками здобувачів освіти відповідно реалій сьогодення. Під час роботи в групах, учасники змоделювали форми успішних комунікацій педагогічних працівників та батьків; визначили можливі способи взаємодії між всіма учасниками освітнього процесу, охарактеризували шляхи побудови партнерських стосунків та розробили проект меморандуму про партнерство, співпрацю, довіру та взаємоповагу між учасниками освітнього процесу.
Консультант І.Остроушко
|