![](https://lh3.googleusercontent.com/jypkYWX48rzIf3KbvRy9O4JYR9-40SJZ6PEknDv-ofnM8cM2CUOYnOlG3ToexFOugY5TcPi96sOoDwEKfEFL_zfEgLV_VKDLL_zXbJxTPSKLmurO-WljtV4pHHVW--cORy6cBYsfmaA=w2400) «Спорт для всіх – спільна турбота»
В рамках місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» та на виконання розпорядження міського голови від 02 квітня 2021 року № 52 «Про проведення міського етапу Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», закладами освіти міста забезпечено сезонне впорядкування спортивних об’єктів: ігрових майданчиків в закладах дошкільної освіти, стадіону, футбольних полів, майданчиків з тренажерним обладнанням, у тому числі зі штучним покриттям.
До участі в проведенні впорядкування та облаштування вищезгаданих об’єктів та прилеглої до них території залучені працівники трудових колективів та представники/фахівці фізичної культури і спорту закладів освіти Знам’янської міської територіальної громади.
|