Середа, 29.05.2024, 19:13
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2021 » Квітень » 07

Динаміка відсутності та захворюваності здобувачів освіти з 01 березня по 07 квітня 2021 року

   

Категория: Відділ освіти | Просмотров: 118 | Добавил: znamosvita | Дата: 07.04.2021 | Комментарии (0)

Відвідування закладів дошкільної освіти з 16 березня по 07 квітня 2021 року

     

Категория: Відділ освіти | Просмотров: 109 | Добавил: znamosvita | Дата: 07.04.2021 | Комментарии (0)

У школах стартує освітня програма "Супергерої Fast" для покращення обізнаності про симптом інсульту  

  Супергерої FAST — відзначена нагородами освітня ініціатива, спрямована на покращення обізнаності про симптоми інсульту та необхідність швидких дій. Ми використовуємо хист дітей до навчання та обміну, щоб заохотити їх передавати знання іншим членам родини, зокрема бабусям і дідусям.
Концепція Нової української школи має на меті навчати дітей життєво необхідним навичкам та компетенціям у природний для них спосіб: через гру, співпрацю, спілкування. Запропонована програма є саме тим гарним прикладом компетентнісного підходу до навчання та надає дітям важливі знання про основи здоров’я і про те, як звернутися до невідкладної медичної допомоги. 
Долучитися до програми може кожна школа міста. Для цього потрібно лише зареєструватися на сайті .
Після реєстрації вчитель отримує безкоштовний доступ до усіх навчальних та методичних матеріалів для проведення тематичних уроків. Програма передбачає 5 інтерактивних занять, після яких діти отримують звання Супергероя FAST та відповідний сертифікат.
Глобальна мета програми – навчити 1 млн. дітей в усьому світі розпізнавати симптоми інсульту. На підтвердження успішного проходження програми організатори пропонують всім Супергероям FAST фотографуватися в масках та завантажувати фотографії для встановлення рекорду Гіннеса – найбільшого в інтернеті фотоальбому Супергероїв. Долучитися до рекорду можна за покликанням. Маску можна роздрукувати прямо на сайті, або ж виготовити з кольорового паперу.

Категория: Міський центр професійного розвитку педпрацівників | Просмотров: 122 | Добавил: znamosvita | Дата: 07.04.2021 | Комментарии (0)

Фестиваль ранкової зарядки  

  В закладі №3 «Івушка» вихованці ІІ молодшої групи прийняли участь у фестивалі ранкової гімнастики, виконали вправи з парашутом, з великим задоволенням виконували дані вправи, розвиваючи спритність, швидкість реакції, окомір, координацію рухів, швидкість, увагу, уяву; виховуючи вміння діяти в колективі узгоджено; творчість, самостійність і ініціативу в рухово-ігрових діях, емоційну чуйність.

Відео

Категория: ЗДО №3 | Просмотров: 117 | Добавил: znamosvita | Дата: 07.04.2021 | Комментарии (0)

Група № 1 «Капiтошка» ЗДО №3 «Iвушка» прийняла участь у фестивалi ранковоi гiмнастики

  Група № 1 «Капiтошка» ЗДО №3 «Iвушка» прийняла участь у фестивалi ранковоi гiмнастики. На гiмнастицi «Кольоровi кулi», дiти виконували вправи, спрямованi на дисциплiнованiсть, органiзованiсть, бажання займатися фiзичними вправами та створення позитивного настрою.

Відео 1          Відео 2

 

 

Категория: ЗДО №3 | Просмотров: 168 | Добавил: znamosvita | Дата: 07.04.2021 | Комментарии (0)

Участь команди знам'янчан в зональному обласному етапі 
спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games» 

  07 квітня 2021 року команда НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» стала учасником зонального обласного етапу  спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games». Захід проходив  в м. Кропивницький на базі НВО «Науковий ліцей».
Команда знам’янчан була представлена  учнями 2007 – 2009 р.н, віднесеного до другого вікового дивізіону (керівник команди – вчитель фізичної культури НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей»   КРИСІНА Олена Анатоліївна, представник/супроводжуючий команди  - педагога-організатора згаданого закладу загальної середньої  освіти СОКОЛОВА Анна Миколаївна.
Команди учасники змагалися в трьох естафетах, обраних із загального переліку активностей, а саме: «Біатлон», «Дід Мазай» та «Переправа».
За результатами проходження кожного з етапів Заходу, команда знам’янчан здобула почесне ІІ загальнокомандне місце.
Вітаємо команду зі здобутком!!!
 

Головний спеціаліст відділу освіти 
виконавчого комітету 
Знам’янської міської ради
Тетяна ПОПОВА

 

Категория: Відділ освіти | Просмотров: 128 | Добавил: znamosvita | Дата: 07.04.2021 | Комментарии (0)

Засідання конкурсної комісії відділу освіти

  Відповідно до наказу начальника відділу освіти від 16 березня 2021 року № 57-од «Про проведення конкурсу на посаду практичного психолога інклюзивно-ресурсного центру та затвердження складу конкурсної комісії», створено конкурсну комісію з проведення конкурсу на посаду практичного психолога та організовано відповідну роботу.
06 квітня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії, під час якого було розглянуто питання порядку денного: перевірка документів, що надійшли до відділу освіти від кандидатів на вакантну посаду практичного психолога та допущення їх до участі у конкурсі; визначення дати проведення конкурсу.
Згідно з рішенням конкурсної комісії, перевірено документи, що надійшли від трьох претендентів, які допущені до участі у конкурсі: Горшкоус Володимир Васильович, Арнатовська Світлана Сергіївна, Денисова Ольга Олександрівна. 
Конкурсний відбір 07 квітня 2021 року о 14.00 у приміщенні комунальної установи «Знам’янський інклюзивно-ресурсний центр Знам’янської міської ради» за адресою: вул. М. Грушевського, буд.15, шляхом проведення кваліфікаційного іспиту та проведенням співбесіди і надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору

Голова конкурсної комісії
Наталя Черкас

Протокол № 1            ... Читати далі »

Категория: ІРЦ | Просмотров: 126 | Добавил: znamosvita | Дата: 07.04.2021 | Комментарии (0)

Вихованці центру дитячої та юнацької творчості –
учасники  Кубку області зі спортивного орієнтування (1 етап)

  04 квітня 2021 року вихованці туристсько-краєзнавчого гуртка центру дитячої та юнацької творчості Знам’янської міської ради (керівник Петро Швайка) взяли участь у Кубку області зі спортивного орієнтування (1 етап). Місцем проведення змагань, відповідно до наказу директора депатраменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16 лютого 2021 року № 36-од «Про проведення Кубку області зі спортивного орієнтування у 2021 році», визначено  с.Клинці, Первозванівської ОТГ.
Принагідно зауважимо, що вихованці гуртка є неодноразовими переможцями змагань відповідного спрямування, як у командному, так і в особистому заліку та, відповідно, мають певні здобутки та напрацювання.
Серед 25 команд з усіх куточків області, зареєстрованих до участі, команда знам’янчан, під час проходження програмових етапів Кубку області зі спортивного орієнтування має наступні результати в індивідуальному заліку:
Гаджахмєдова Маргарита  - ІІ місце  в орієнтуванні на місцевості в категорії ЖД-12.
Щупка Аліна -  IV місце в орієнтуванні на місцевості в категорії ЖД-14.
Стриженко Олександр  - 6 місце  в орієнтуванні на місцевості в категорії ЧД-12
Шуляшкін Роман  - 9 місце  в індивідуальному заліку в орієнтуванні на місцевості в категорії ЧД-16.
Враховуючи вимоги, визначені Умовами проходження етапів Кубку області зі спортивного орієнтування у 2021 році загальнокомандний результат визначатиметься за сумою очок, на ... Читати далі »

Категория: ЦДЮТ | Просмотров: 195 | Добавил: znamosvita | Дата: 07.04.2021 | Комментарии (0)

Поділитися
Форма входу
Пошук
ЗНО 2022
Протидія булінгу
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео

 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2020р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz