З 4 по 8 листопада у ЗШ І-ІІІ ст. №3 проходив Тиждень української писемності та народознавства. Метою тижня було ознайомити учнів з історією української мови, різними теоріями її походження; багатствами культурно-господарської спадщини українського народу, з народними традиціями; розвивати почуття гордості за нашу мову; виховувати любов і повагу до рідного слова; формувати етнічну самосвідомість, кращі якості національного характеру, прагнення до відродження національної культури.
У рамках тижня учнями було створено стіннівки, в яких розповідалося про виникнення та розвиток української писемності, про найдавніші літературні пам'ятки, про слов'янських просвітників, які долучилися до розвитку та збереження рідної мови; були дібрані вислови відомих людей про мову взагалі та рідну мову зокрема.
Учитель української мови та літератури Давидова С.М. провела бінарні уроки у 6-А та 6-В класах з теми "Кольори та символи української народної вишивки". Учні підготували виставку родинних оберегів, що переходять у родині у спадок або створені вже власними руками, поділилися історіями створення цих речей. Разом з вчителем дійшли висновку, що родинні традиції, сімейні обереги - це ті священні ниточки, які пов'язують нас з минулим, без якого немає майбутнього.
Учитель української мови та літератури Поліщук Н.М. провела позакласний захід у 7-Б класі "Свято української писемності" (усний журнал). Усі присутні мали змогу уявно мандрувати шляхом розвитку нашої мови.
Традиційним стало проведення Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика. Мова і духовність поняття споріднені. Без мови немає нації, а без духовності немає ні людини, ні держави. Тому метою заходу є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу.