Статистика
Онлайн всього: 25 Гостей: 25 Користувачів: 0
|
Головна » 2013 » Листопад » 11
Ось нарешті дочекались дошкільнята красуні Осені. Цього року вона і поморозила всіх, і подарувала теплі, сонячні дні. Осінні розваги завжди пишні, радісні. Музичні керівники Єніна Ю.В., Петліца Ю.О. та вихователі середніх, старших груп, працюючи над підготовкою розваг, намагались передати вдячність і захоплення багатством і красою осінньої пори. Діти середніх груп "Пізнайки", "Живчик" та старших груп "Гномики", "Калинка", "Бджілка" були у різноманітних яскравих костюмах. Співали, танцювали, водили хороводи, читали вірші про цю прекрасну пору року Осінь. А під час ігор мали змогу продемонструвати свої знання на осінню тематику.Разом з дітьми отримували задоволення батьки, які активно брали участь в естафетах, іграх. На розвагах були оформлено виставки поробок, які виготовили батьки з дітьми. На згадку саме про цю осінь батьки отримали від своїх діточок подарунки, виконані своїми руками.
|
7 листопада 2013 року, незважаючи на непогоду за вікном, учні навчально-виховного комплексу "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 - ліцей" провели годину майже в сімейному колі. Адже в класах НВК відбувся Єдиний регіональний урок "Єдина родина в центрі України".Діти та учнівська молодь здійснили віртуальну подорож просторами багатонаціональної України, національно різнобарвної Кіровоградської області і Знам'янщини. До нас в гості завітали представники різних національностей, що живуть в нашому регіоні. Це і українці, і росіяни, і молдавани, і вірмени, і роми. Вони розповіли про свої національні особливості, свої традиції, риси характеру і поділились секретами своєї національної кухні. Додала приємних вражень етнічна музика, краса національного одягу та думка, яка єднала всіх присутніх, дорослих і дітей, що мир, злагода, порозуміння, взаємоповага – це ті речі, які є визначною рисою України, цивілізованої полікультурної держави в центрі Європи.
|
З 4 по 8 листопада у ЗШ І-ІІІ ст. №3 проходив Тиждень української писемності та народознавства. Метою тижня було ознайомити учнів з історією української мови, різними теоріями її походження; багатствами культурно-господарської спадщини українського народу, з народними традиціями; розвивати почуття гордості за нашу мову; виховувати любов і повагу до рідного слова; формувати етнічну самосвідомість, кращі якості національного характеру, прагнення до відродження національної культури.У рамках тижня учнями було створено стіннівки, в яких розповідалося про виникнення та розвиток української писемності, про найдавніші літературні пам'ятки, про слов'янських просвітників, які долучилися до розвитку та збереження рідної мови; були дібрані вислови відомих людей про мову взагалі та рідну мову зокрема.Учитель української мови та літератури Давидова С.М. провела бінарні уроки у 6-А та 6-В класах з теми "Кольори та символи української народної вишивки". Учні підготували виставку родинних оберегів, що переходять у родині у спадок або створені вже власними руками, поділилися історіями створення цих речей. Разом з вчителем дійшли висновку, що родинні традиції, сімейні обереги - це ті священні ниточки, які пов'язують нас з минулим, без якого немає майбутнього.Учитель української мови та літератури Поліщук Н.М. провела позакласний захід у 7-Б класі "Свято української писемності" (усний журнал). Усі присутні мали змогу уявно мандрувати шляхом розвитку нашої мови.Традиційним стало проведення Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика. Мова і духовність поняття споріднені. Б
...
Читати далі »
|
|
|
|