Статистика
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0
|
Головна » НВК №3
« 1 2 ... 42 43 44 45 46 ... 54 55 »
«Обережно з вогнем!»
12 листопада у 7-А класі (класний керівник Фарафонтова І.П.) відбулася година спілкування «Обережно з вогнем!» в рамках тематичного тижня пожежної безпеки. Метою заходу було поглибити знання учнів про поняття «пожежа», про причини виникнення пожежі, про засоби пожежогасіння; виховувати бережливе ставлення до свого життя і здоров’я та до життя оточуючих.
Учні дізналися про роль вогню в житті людини, найпоширеніші причини виникнення пожежі (порушення правил користування електроприладами, газовою плитою, дитячі пустощі), статистичні дані пожеж в Україні; ознайомилися з правилами, які потрібно знати кожному, хто не хоче допустити катастрофи, з первинними засобами пожежогасіння. Результатом години спілкування стало усвідомлення того, що небезпеку легше попередити, ніж її ліквідувати та боротися з нею, адже вогонь помилок не вибачає.
--
Наталия Василенко
|
У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 пройшов Тиждень української писемності й народознавства. Згідно плану відбулися позакласні заходи: філологічна гра "Рідне слово" 9-А, 9-В, Петренко В. В.), літературний журнал "О слово рідне!" (11-А, Поліщук Н.М.), "Мандрівка у країну писемності" (7-В, Кіпа О.О.). Протягом тижня тривала виставка соціальних плакатів "Мова - наша основа". Цього року розпочався проект-дослідження "Мова - це Я!", який триватиме 5 років і у рамках якого було проведено соціологічне опитування учнів 4-11 класів. У кінцевому результаті маємо побачити, як змінюються показники уживаності української мови серед шкільної молоді. Результати І етапу буде опубліковано згодом. 9 листопада, у День української мови та писемності було проведено акцію-агітацію "Говори українською!". Учням роздано листівки, у яких можна знайти цікаві факти про мову та корисні поради для тих, хто хоче більше говорити рідною мовою.
|
«Вогонь друг, вогонь ворог»
13 листопада на годині спілкування «Вогонь – наш друг, та не завжди – чекати можна і біди» в 3-Б класі (класний керівник Загороднюк М. О. ) учні переглянули презентацію «Вогонь друг, вогонь ворог», обговорили ситуації, що робити у разі пожежі, розглянули малюнки, повторили правила пожежної безпеки, а також слухали цікаві звуки 3-D (шум вогню).
|
Вогонь - наш друг чи ворог?
В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності «Вогонь – наш друг, та не завжди, чекати можна і біди» 11 листопада 2015 року Морозова Наталія Леонідівна (класний керівник 3 – Г класу) та Теленкова Людмила Іванівна (класний керівник 4 - А класу) підготували і провели екскурсію до пожежної частини.
Метою екскурсії було ознайомити дітей з правилами поведінки у надзвичайних ситуаціях.
Учнів зустріли інспектори-рятувальники Яровий Павло Сергійович та Шмалько Юрій Олексійович.
В гаражах діти мали змогу зблизька побачити яскраво-червоні пожежні машини. За викликом 101 вони завжди готові до виїзду за призначенням, а від швидкості та злагоджених дій рятувальників залежить життя людей. На території пожежного загону працівники МНС проходять навчання та тренуються, набуваючи практичних навичок. Дітям показали апарат стисненого повітря і вогнегасники, розповіли про принцип їх дії. Загалом під час екскурсії учні ознайомилися не лише з правилами поведінки у надзвичайних ситуаціях, а й дізналися про важкі будні рятувальників.
--
Наталия Василенко
|
Складання казок "Вогняний полон"
11 листопада 2015 року під час години спілкування учні 3 – Г класу (класний керівник Морозова Н.Л.) складали та читали казки про вогонь, відгадували загадки. Бібліотекар Богдан С.А. провела змістовну бесіду про користь та шкоду, яку приносить вогонь.
--
Наталия Василенко
|
В ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 згідно затвердженого графіку щосереди та щочетверга проходять заняття гуртків «Друзі книги» та «Лікарі книги» для учнів початкової школи. На заняттях бібліотекарі залучають дітей до читання і обговорення книг «Казки великої родини», «Чиста криниця», «Біда навчить». Діти із задоволенням декламують вірші, складають власні казки та знайомляться з новинками бібліотеки.
Бібліотекарі ставлять собі за мету залучати дітей до систематичного виразного читання, розвивати пам’ять та увагу, виховувати навички самостійної роботи з книгою та покращувати бібліографічні знання.
Гурток «Лікарі книги» ознайомлює учнів з історією виникнення книги, вчить бережно ставитися до неї та розвиває навички правильного догляду. Під час занять у дітей виховується почуття шани і поваги до друкованого слова. Вивчаючи на одному із занять книгу Людмили Цуріки «Історія дитячої книги» діти ознайомились із цікавими матеріалами про історію і культуру.
Дитяча книга – це беззвучний наставник покоління, предмет історії, культури. Все найважливіше в людину вкладається ще в її дитинстві, тому дуже важливо читати в ранньому віці потрібні книжки.
Одним з основних напрямків роботи та таких заняттях є виготовлення закладинок для бережливого користування книгою, виготовлення саморобних книг та обов’язково ремонт ушкоджених підручників.
|
11 листопада 2015 року учні 3-Г та 4-А класів (класні керівники – Морозова Н.Г., Теленкова Л.І.) відвідали пожежну частину міста СДПРЧ-18. Метою заходу було ознайомити дітей з правилами поведінки у надзвичайних ситуаціях. Після екскурсії класні керівники провели годину спілкування «Складання казок «Вогняний полон», бібліотекар школи Богдан С.А. провела літературну вікторину про вогонь.
|
Україно! Ти для мене диво!
І нехай пливе за роком рік,
Буду, мамо, горда і вродлива,
З тебе дивуватися повік.
В жовтні 2015 року шкільними бібліотекарями ЗШ І-ІІІ ступенів №3 був проведений відкритий бібліотечний захід «Україна у віршах, піснях, думах, легендах» для учнів 7-х класів. Метою даного заходу було поглибити знання учнів про історію України, розширити кругозір, формувати світогляд та активну життєву позицію, розвивати інтерес до вивчення минулого Батьківщини.
Учні в рамках заходу почули та обговорили цікаві легенди про походження українських земель, про козацькі часи та ще багато поетичних творів та пісень.
|
Туристичний семінар
Минулого тижня відбувся обласний семінар для керівників туристичних гуртків та керівників міських та районних туристичних команд. Від нашого міста в ньому брали участь учителі ЗШ І-ІІІ ступенів №3 Корчагін В.В. та Корчагіна О.П.
Розпочали роботу в Кіровограді, потім переїхали до Тернополя, де нас гостинно зустрів обласний центр туризму. Працівники центру спланували та провели на високому рівні всі заплановані заходи, під час яких семінаристи відвідали декілька міст, селищ та сіл, у котрих розміщуються цікаві туристичні об’єкти. Маршрут пролягав так: м.Тернопіль – м.Збараж – с. Зарваниця - с. Язлівець Бучацького району - с. Нирків Заліщицького району - м. Заліщики - м. Борщів - с. Скала-Подільська - с. Кривче. Ми побували у духовному центрі, в декількох замках, жіночому монастирі, Кришталевій печері та біля водоспаду.
Результатом семінару стали не лише маса найприємніших, найцікавіших та захоплюючих вражень, а й плани на майбутнє для відпочинку й ознайомлення з краєвидами та історією нашої держави. Важливим було обговорення проблем та шляхів розвитку туризму за круглим столом, а також опрацювання методичної літератури.
Особливу подяку хочемо висловити директору Кіровоградського обласного центру туризму Лісоті А.А. та методисту центру Михалевській Р.П., працівникам Тернопільського обл
...
Читати далі »
|
"Зв’язок поколінь. Український воїн"
Міський краєзнавчий музей вкотре гостинно відкрив свої двері для відвідувачів. Гостями були учні 9-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (класний керівник Петренко В. В.) та 9-В класу (класний керівник Пишна О. І.). Напередодні свята Дня захисника України вони завітали до музею, де поринули у світ захоплюючих історій про козацтво, Холодноярську республіку, де ще раз перегорнули сторінки Другої світової війни, а також з сумом в очах та щемом у серці слухали розповіді про воїнів-земляків, учасників АТО. Провідником сторінками минулої та сучасної історії був співробітник музею Моліс О. В.
Мужність, честь, сила, відвага були притаманні українським воїнам різних часів.
|
|
|
|