Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » Методичний кабінет
« 1 2 ... 34 35 36 37 38 ... 51 52 »
31 січня 2015 року на базі ЗШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з економіки. За рішенням оргкомітету та журі конкурсу переможцями визнано:
ІІ місце:
- Сопова Єлизавета, учениця 10-А класу НВК "Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей" (вчитель Н.Недяк);
- Яковлєва Катерина, учениця 11 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка (вчитель С.Коваль);
- Кобець Єлизавета, учениця 11-Б класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель А. Лубенець);
ІІІ місце:
- Власенко Анастасія, учениця 10-А класу НВК "Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей" (вчитель Н.Недяк);
- Московець Дар'я, учениця 11-Б класу НВК "Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей" (вчитель Н.Недяк);
- Ягодін Артем, учень ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" (вчитель Т.Щербина).
|
24 січня 2015 року на базі навчально-виховного-комплексу "Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей" відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури. За рішенням оргкомітету та журі конкурсу переможцями визначено:
І місце
- Посторонко Анатолію, ученицю 9-В класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Р.Максименко);
- Мартинову Марину, ученицю 10-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель С.Грабовська);
- Василенка Романа, учня 11-Б класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3(вчитель С.Грабовська);
ІІ місце
- Шмуратову Катерину, ученицю 9-Б класу ЗШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель І.Невкрита);
- Волкову Дар'ю, ученицю 11 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №6 (вчитель І.Неврита);
ІІІ місце
- Гаврилюк Яніну, ученицю 9-А класу навчально-виховного-комплексу "Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей" (вчитель І.Павленко);
- Гриценко Діану, ученицю 9-В класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Р.Максименко);
- Промахову Євгенію, ученицю 10 класу ЗШ І-ІІІ ступенів №7 (вчитель С.Свірбій);
- Кобець Єлизавету, ученицю 11-Б класу ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель С.Грабовська).
|
У місті Кіровограді, на базі Кіровоградського національного технічного університету за адресою: м.Кіровоград, проспект Університетський, 8, кабінет №111, діє консультаційний пункт з реєстрації на основну сесію ЗНО-2015. Відповідальна особа – Дейкун Світлана Іванівна. Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 10:00 до 14:00, телефон: (0522)39-04-67.
|
Згідно з Договором про партнерство у реалізації Проекту "Уроки з підприємницьким тлом", співфінансованого в рамках Програми розвитку польської співпраці Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2014 році у грудні 2014 року на базі комунального закладу "Кіровоградський інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського" відбувся семінар-практикум для вчителів неекономічних предметів з обміну досвідом із впровадження до шкільної практики діяльності, пов'язаної з розвитком професійної активізації і підприємництва. До участі в даному семінарі була запрошена Філіпова Світлана Миколаївна, вчитель історії та суспільствознавчих дисциплін НВК "Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ліцей".
Програмою семінару було передбачено забезпечення учасників навчально-методичним посібником для вчителя "Уроки з підприємницьким тлом: навчальні матеріали", який схвалений Вченою радою Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. З 70 конспектів, представлених у посібнику, – 4 конспекти вчителів з Кіровоградської області, в тому числі й конспект уроку С.Філіпової. Також Світлана Миколаївна отримала сертифікат, який засвідчує, що вона пройшла підготовку за програмою вищеназваного семінару-практикуму і має право викладати даний курс.
Також С.Філіпова має публікацію "Інноваційні форми і методи роботи з учнівською молоддю у вихованні почуття регіонального патріотизму" в журналі "Педагогічний вісник", що видає КЗ "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського" (№29-30, 2014р.).
|
Виховання та розвиток кожної дитини відбувається за певних умов і під впливом інших осіб. Кожному, хто виховує дітей з особливими потребами, завжди треба пам'ятати слова великого вченого І.Павлова: "...Ніщо не залишається непорушним, а все завжди може змінитися на краще. Аби тільки були створені відповідні умови".
Сім'я має стати головною ланкою у розвитку та вихованні дітей, які мають особливі потреби. Не завжди умови виховання в сучасній сім'ї, на жаль, є сприятливими для розвитку і виховання дітей з психофізичними вадами, тому вчителі-логопеди дошкільних навчальних закладів міста багато уваги приділяють роботі з батьками.
18 грудня 2014 року відбулося засідання круглого столу вчителів-логопедів за участю завідувача міської ПМПК Н.Білоконь з питань надання консультативної допомоги батькам, які виховують дітей з особливими освітніми потребами.
Вчителі-логопеди Олена Угренович, Надія Демченко, Вікторія Філіпова, Ірина Федунець, Людмила Ладожинська та Валентина Бондаренко поділилися з колегами досвідом роботи з цього питання.
Надія Білоконь розповіла про основні умови успішного виховання дітей з особливими освітніми потребами та про рекомендації, які можна надати батькам щодо подолання труднощів у навчанні та у вихованні дітей з особливостями психофізичного розвитку.
|
2 грудня 2014 року на базі НВК відбулося засідання міського методичного об'єднання вчителів інформатики.
Відкрила засідання голова міського МО Пашко Ю.О, яка ознайомила вчителів з правилами оцінювання учнів молодших класів з інформатики, підвела підсумки участі учнів міста в міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер".
Пашко Ю.О. поділилася власним досвідом методичної роботи з теми "Використання технологій Веб 2.0 на уроках інформатики".
Члени методичного об'єднання вчителів інформатики та англійської мови відвідали відкритий бінарний урок з інформатики та англійської мови в 11-Б класі "Festivals and Celebrations. Технології та сервіси Веб 2.0 на уроках англійської мови", який був проведений вчителями інформатики та англійської мови НВК Пашко Ю.О. та Олефіровою С.А.
Представила свій педагогічний досвід та методичні розробки Ніколенко Т.В., вчитель інформатики НВК, з теми "Технологія створення шкільної газети".
Цікаво провела майстер-клас Полікарпова О.С., вчитель інформатики ЗШ №1, з теми "Використання інтерактивних технологій на уроках інформатики. Робота з сервісом Learning.Apps"
|
22 листопада 2014 року на базі Знам'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №3 відбулася Всеукраїнська олімпіада з фізики (другий етап) для учнів 7-11 класів.
В ній взяли участь 41 учень загальноосвітніх шкіл міста.
Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики стали:
серед учнів 7 класів:
- Гребенщиков Микита Андрійович, учень 7-А класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г.Шевченка, зайняв І місце (вчитель Лук'яненко Л.В.);
- Мартиненко Владислав Юрійович, учень 7-А класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г.Шевченка, зайняв І місце (вчитель Лук'яненко Л.В.);
- Кочубей Марина Сергіївна, учениця 7-А класу НВК, зайняла ІІ місце (вчитель Руднєва О.В.);
- Андрієнко Єлизавета Олегівна учениця 7-Б класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №3, зайняла ІІІ місце (вчитель Клименко О.В.);
- Буглак Дмитро Сергійович, учень 7 класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №7, зайняв ІІІ місце (вчитель Кондратюк О.В.);
серед учнів 8 класів:
- Яковлєва Надія Сергіївна, учениця 8 класу Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г.Шевченка, за
...
Читати далі »
|
19 листопада 2014 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбулося засідання "Круглого столу вчителів", які надають освітні послуги дітям з особливими освітніми потребами на тему "Психолого-педагогічні технології в роботі з дітьми, які мають порушення психо-фізичного розвитку".
Вчителі поділилися досвідом з питань здійснення психолого-педагогічного супроводу учня з особливими потребами, організацією корекційно-розвиткової роботи на заняттях, а саме: розвитком сприймання, уваги, пам'яті, уяви, мислення, мовлення.
Завідувач міською МПМПК Н.Білоконь узагальнила досвід колег та націлила педагогів на використання спеціальних методів і прийомів корекційно-педагогічної діяльності, які направлені на розвиток збереження або відновлення порушених функцій організму, знань чи умінь дитини.
|
14 листопада 2014 року у Знам'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Шевченка відбулося засідання міського методичного об'єднання вчителів основ здоров'я. В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності з теми "Вогнище – це романтично, проте дуже небезпечно!" на урок у 2-А класі запросила вчитель початкових класів Воротинська Т.І. В ході уроку за темою "Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати" учні продемонстрували добрі знання з правил пожежної безпеки, за допомогою інтерактивних технологій навчання дійшли до висновку про безумовне дотримання правил безпечної поведінки.
Учні 7-А та 8 класів (вчитель Швайка П.М.) стали учасниками вікторини-змагання "Будь обережним з вогнем".
Восьмикласники - учасники агітбригади, члени шкільної дружини юних рятівників підготували виступ на тему "Бережи своє життя".
Методист ММК Бондаренко І.В проінформувала вчителів про стан викладання навчального предмету "Основи здоров'я" в ЗНЗ міста. Представлено досягнення, вказано на недоліки у роботі. Спільно з вчителями накреслено напрямки роботи й головні завдання навчання на основі розвитку життєвих навичок.
|
|
|
|