![](https://lh3.googleusercontent.com/XoSuKqk7JynzR7txzG0KE3VZixGN4n7h72eVjEQbqZXuaNcHhq-eMiDk7rrogs-VYSVDeLzX6SiZXuA2NDWJ3dy9OB3ZDJkDWYaj0YkTbwx8GB9-h3bfw0RskeKvzxHU9lBCk7U3tQk=w2400) Навчально-виховний комплекс "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей" приєднались до «Флешмобу єдності»
16 лютого здобувачі освіти та педагогічний колектив навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 - ліцей» об’єднались у великому бажанні Миру для України, долучившись до участі у заходах національно-патріотичного спрямування з нагоди відзначення у країні Дня єдності. Цього дня учителі і здобувачі освіти приєднались до «Флешмобу єдності», використавши елементи української національної символіки (прапори, вишиванки, синьо-жовті стрічки, квітки незалежності тощо). На уроках історії, правознавства, української мови та літератури пройшли патріотичні хвилинки « Я пишаюсь Україною». Протягом тижня у роях куреня імені Віктора Голого (1-11 класах) відбудуться патріотичні години спілкування на тему « Ми єдині в любові до України». Проведені заходи оприлюднюються на сайті освітнього закладу та в групах Фейсбук. Ми бажаємо миру нашій країні і подальшого процвітання. Єднаймося, браття і сестри, у нашій любові до України!
|