Статистика
![](/stat/1722045926)
Онлайн всього: 25 Гостей: 25 Користувачів: 0
|
Головна » 2021 » Грудень » 23
Графіки відсутності та захворюваності здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти міста з 20.12.2021 по 23.12.2021 року
![](/2021/pictures/12/grafik_vidsutnosti_ta_zakhvorjuvanosti_23_grudnja_.png)
|
Відвідування закладів дошкільної освіти з 01 по 23 грудня 2021 року
![](/2021/pictures/12/grafik_zdo_23_grudnja_2021_roku.png)
|
![](https://lh3.googleusercontent.com/v9knRwpk_1C_AeIl0F82C7MDPZLc1_bMl1PxGiZtG8ZaIRaEivwRFK9V6rtetkZl8xUe1XJdz9GWLqnnSyAjuUoaeNgZ5xVlvVv3KDLwel9PKyHfs07GdVMCUgMI3CinECLaFMLiJpk=w2400) Здійснено моніторинг щодо системи забезпечення внутрішньої якості освіти Знам’янського центру дитячої та юнацької творчості
Одним із пріоритетних завдань освітньої галузі Знам’янської міської територіальної громади є забезпечення розвитку позашкільної освіти для надання кожній дитині та молодій людині якісних та доступних освітніх послуг у відповідності до її потреб як запоруки самореалізації та неперервного розвитку особистості впродовж життя.
Позашкільна освіта в громаді представлена центром дитячої та юнацької творчості громади, який є осередком всієї організаційно-масової роботи з дітьми та молоддю.
Лише за умови наявності висококваліфікованих фахівців, які добре розуміють свою місію, глибоко усвідомлюють проблеми сучасної освіти, розмірковують над пошуком шляхів і засобів їх ефективного розв’язання, а також усвідомлюють свою моральну відповідальність перед майбутніми поколіннями, можна здійснити якісні та результативні реформи. Тому одним із першочергових завдань працівників системи освіти є пошук дієвих засобів і методів роботи.
З цією метою робочою моніторинговою групою у складі працівників КУ «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Знам'янської міської ради спільно з відділом ос
...
Читати далі »
|
|
|
|
| | |