![](https://lh3.googleusercontent.com/GUYGGpIWApLIB5qSQ6GeupnFzomwE2Dji2Ia3c66EY9jOCIxm-rPbJ-MEbvxRX7jg3HMyw8LUIKHgqMH_QpGAK3HppvmZFHiYHku62_uGPlq5JHiHgpMZB-w3MVM1PS0Y4-IYqb8tj0=w2400) Засідання педагогічної спільноти працівників дошкільних закладів
В закладі дошкільної освіти №3 «Івушка» 17 грудня 2021 року відбулося засідання педагогічної спільноти дошкільних працівників на тему: «Інноваційні технології в пізнавальній діяльності». Вихователями Оленою ПЛОТНІКОВОЮ та Мариною ХОМЕНКО запропоновано до перегляду заняття з вихованцями раннього та дошкільного віку із застосуванням технології «едьютейнмент». В.о. директора Світлана ФОМКІНА запропонувала до перегляду презентацію «Технологія «едьютейнмент» в закладі дошкільної освіти» в форматі «печа-куча». Консультант Центру педагогічного розвитку педагогічних працівників Лариса СКЛЯРОВСЬКА прийняла активну участь у методично-педагогічному колоквіумі на тему: «Едьютейнмент: навчання як розвага». Засідання педагогічної спільноти дошкільних працівників було цікавим та пізнавальним.
|