![](https://lh3.googleusercontent.com/r9zBVBpEeuiyy2-tgTe-jT3lgAxif_CEWmJrZijN36KE1CDSgg_UFciQgzM-irtuYBtFaghSBLF_4MmT7hRRxCk9EgNqwFe5yTAoumq81Q1F3mee27N2FpxxGyr0CUL9CHwD-jCoXJ8=w2400) Директор та фахівці інклюзивно-ресурсного центру відвідали інклюзивну групу в закладі дошкільної освіти № 8 "Світлячок"
Сьогодні директор та фахівці інклюзивно-ресурсного центру відвідали інклюзивну групу в закладі дошкільної освіти № 8 "Світлячок" та надали методичні рекомендації педагогам закладу.
В закладі функціонує логопедична та інклюзивна група, де надається допомога дітям з особливими освітніми потребами. Виконавчий комітет Знам'янської міської ради, відділ освіти та адміністрація закладу приділяють особливу увагу створенню інклюзивного середовища в закладах освіти міста.
|