![](https://lh3.googleusercontent.com/Z5z78GCllno2afYcRchoQd-aFE2vnrMVx7OaD3bS6wJhJsCG0rWDJFNsZHgT_fTnC9AqDitSnNobG8RGUYcMvsIjuja2bjsuhm4zZyb9CvVrbGFORr3qYgvcIvkAXmsHsBCSlkzMBdU=w2400) Ура перемоги!
14-16 жовтня 2021 року в Одесі на стадіоні «ДИНАМО» відбулись Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного двоборства серед юнаків 2006 року народження та молодших.
Кількісний склад учасників змагань близько 180. Учасники представляли різні регіони України: Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Полтавська, Кіровоградська області.
Знам’янку представляли ВОВЧЕНКО Михайло та ШУЛІКА Андрій (тренер - Гребенюк Олександр).
Вони змагались у легкоатлетичному двоборстві - стрибки в довжину та біг 60 (100) метрів.
Вітаємо ВОВЧЕНКА Михайла та ШУЛІКУ Андрія з першим місцем!!!!
Пишаємось нашими юними спортсменами та тренерами спортивної школи!
|