Статистика
![](/stat/1722043384)
Онлайн всього: 20 Гостей: 20 Користувачів: 0
|
Головна » 2021 » Жовтень » 13
Відвідування закладів дошкільної освіти з 01 по 13 жовтня 2021 року
![](/2021/pictures/10/grafik_vidviduvannja_zdo_13_zhovtnja_2021_roku.png)
|
![](https://lh3.googleusercontent.com/LXrZSHDqJZsaN2e04g403x-qZ49sWmmfDLbqeO5FtGGPczwSjjbRId8BB_55ROJ_7029gdaJqhxg00t8Wz8MGYYvI6Ij3_Y26f5NMvhDrjd3m2CKuA6UGAtJ5OXNVxndJ6xElse7L9s=w2400) У військову частину А1201 було передано благодійну допомогу
Уся школа взяла участь у проведенні акції милосердя «Спільними зусиллями» до Дня захисників і захисниць України. Ми хочемо, щоб ви постійно відчували нашу вдячність Вам. Тому сьогодні у військову частину А1201 було передано благодійну допомогу: продукти харчування, малюнки для гарного настрою, а також обереги, створені нашими учнями - на удачу!
У цій частині поруч із строковиками службу несуть близько 20 ветеранів АТО, приблизно 10 із них - знам‘янчани!
|
|
|
|
| | |