![](https://lh3.googleusercontent.com/NrYobPUYkSemgKKURylS1BKsIVNIKYdrojLz0-cs9Dr9zcfgyP5c4PjES8ours70i_BN1VWIvWrDpCGETkzfoVHgPmk8kqSyBG-26BRaf3Xwwt8LkySUl9OZ57zHSIQKfnm7xpGLtGg=w2400) Нарада вчителів з предметів "Фізична культура" та "Захист України"
Днями на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбулася нарада вчителів предмета "Фізична культура" та "Захист України" з питань організації та проведення заходів, в рамках відзначення Дня Захисника та захисниць України на території Знам'янської міської громади у 2021 році, патріотичного та спортивного спрямування, а також розглянуто питання щодо проведення спортивних змагань за Календарем Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.
|