![](https://lh3.googleusercontent.com/ftDFvjulw19r2A1nJk5liQ3YixI-8YNdgBspYouWsyU6lGo1NBoTj69RQ-i6aoqSCdZFFPirY5B1I-MDPxyasI7tUTICyff_V4DXlz8ZKypruc2t1mJVhL0-I4879UWRb8bkHK6CSRs=w2400) З нагоди 30-ї річниці незалежності України
Ще в серпні 2021 року наша школа брала участь у Всеукраїнському челенджі до 30 річниці незалежності України! Сьогодні ми щасливі повідомити, що і наш заклад, і учні-актори з відео «Україна назавжди» отримати поіменні грамоти від Міністерства освіти і науки України, а саме від Українського державного центру національно-патріотичного виховання! Більш того, ми мали можливість спробувати себе в якості сценаристів та режисерів, звукооператорів та майстрів монтажу. Раді творити в ім‘я нашої держави!
|