Статистика
![](/stat/1722045090)
Онлайн всього: 17 Гостей: 17 Користувачів: 0
|
Головна » 2021 » Вересень » 17
![](https://lh3.googleusercontent.com/uK9Sbd6Jli_3fMcjO7d-Mk_34WTTAlgceHEHh9I2MT6YMyTeLEIg37YWgd6j_Tm9u7TaLES-iwc8UgdiL8gGNPzVFaDlGK3_du0gd2K6-SWbJ93K4dafql_Tr5DxLMEyKbVemaC6BY4=w2400) Учні Знам'янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 долучилися до акції "World cleanup day"
Кожну 3-ю суботу вересня світ відзначає Всесвітній день прибирання. Ми не стали чекати 18 вересня, а організували прибирання заздалегідь, щоб встигнути поділитися з вами нашими фото та вмотивувати і вас долучитися до акції «World cleanup day».
Вже завтра, 18 вересня, один чи з командою однодумців, ти можеш вийти на боротьбу зі сміттям!
Разом ми виграємо цей бій!
#worldcleanupday #worldcleanupday2021
Категория: ЗШ №6 |
Просмотров: 197 |
Добавил: znamosvita |
Дата: 17.09.2021
|
|
Графіки відсутності та захворюваності здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти міста з 02.09.2021 по 17.09.2021 року
|
![](https://lh3.googleusercontent.com/m1exn4U-Q8vCDKPqHaPmIo26xxhBOHOCEG-ZqkTOkJF_y7ExM_GlcdYqR385lBcDGRZbzSvdiT1YFOzMblK3y_cIK4aJgk6i0bG79zBooBZ_E3usZGUKX1P1Sg4vpIg7AEsuesfpTzc=w2400) День відкритих дверей «ТЕРИТОРІЯ ТВОРЧОСТІ»!
15 вересня 2021 року в Знам’янському центрі дитячої та юнацької творчості було надзвичайно людно, весело та гамірно. Вирувала радісна, святкова атмосфера. Адже саме цього дня, в рамках Дня відкритих дверей та у переддень Дня Позашкілля, заклад люб’язно запросив всіх дітлахів та молодь міста на гостини.
З вітальним словом до гостей свята звернулись директор закладу Геннадій Іванович Подвиженко та головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Миколаївна Попова, які привітали всіх з початком нового навчального року в закладі позашкільної освіти, побажали всім присутнім творчих успіхів та злетів, наснаги, втілення найзаповітніших мрій та бажань.
У програмі заходу Дня відкритих дверей під назвою «Територія творчості» були задіяні костюмовані аніматори, улюблені казкові та мультиплікаційні герої, в якості яких виступили вихованці гуртка КВК позашкільного закладу (керівник Валерія Красова). Казкові герої стали приємним сюрпризом для гостей свята, супроводжуючи захід в ході квесту-мандрівки локаціями майстерності під назвою «Території творчості».
На локації «Співочий мікрофон» керівники вокально-хорового відділу Жаннета Ніклонська, Олександр
...
Читати далі »
|
Відвідування закладів дошкільної освіти з 01 по 17 вересня 2021 року
![](/2021/pictures/09/grafik_vidviduvannja_zdo_17_veresnja_2021_roku.png)
|
|
|
|
| | |