![](https://lh3.googleusercontent.com/lTXjLnfqNUEueXk8NtdiUW55V0Zpt0AGOksf-kXLQmUDsmAxUKNZJk3kEyLy484JVJ3kSNSGDNCSuaXI2vlEOJJxG-Bq3McxnEO7AJrJpLUs2oBfxmtOLyrLUx34agqY6Mw3s-jQogQ=w2400) Відбулося засідання локації №4 педагогічної серпневої (не)конференції "Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю"
28 серпня на базі комунальної установи "Знам'янський інклюзивно-ресурсний центр Знам'янської міської ради" відбулося засідання локації №4 педагогічної серпневої (не)конференції "Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю". Цільова аудиторія: практичні психологи, вчителі -логопеди ЗДО, педагогічні працівники ЗЗСО, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.
Модератор локації - Мельник Л.А., директор КУ "Знам'янський ІРЦ Знам'янської МР".
Спікери : Рац О.В., практичний психолог Знам'янської ЗШ І-ІІІ ст. № 6; Білоконь Н.В., вчитель-логопед КУ "Знам'янський ІРЦ Знам'янської МР"; Акіменко Т.Г., вчитель-реабілітолог КУ "Знам'янський ІРЦ Знам'янської МР.
|