![](https://lh3.googleusercontent.com/tBzK_Cig8M9lSHtEVNk2XUt2_xgYIbrYxPYmiOEFmDLigUQH_bEpT59EEwGZeG4A3yLfWWBdT0oLGVM_hyVVQih3H12uJmen1wUlQTZJ-Xc3ASLbQjSMH6QrD1ZidsNqXWjx7AOwpVo=w2400) До дошкільнят - вихованців ДНЗ №2 "Теремок"завітали пожежники - рятувальники
1 вересня 2021 року до дошкільнят - вихованців дошкільного навчального закладу №2 "Теремок" Знамянської міської ради завітали пожежники - рятувальники. Продемонстрували, як надавати першу невідкладну допомогу, як гасити пожежу, як рятувати людей з пожежі. Дошкільнята ІІ молодших, середніх та старших груп також продемонстрували свої знаня і уміння в іграх - естафетах "Погаси вогонь", "Чия команда швидше збереться?", "Передай вогнегасник". На завершення зустрічі перетягували канат з пожежниками - рятувальниками, і перемогли наші дошкільнята - "бджілки"! Було цікаво і пізнавально!
|