![](https://lh3.googleusercontent.com/kdfxFAPl--ugnRaoToThM5QrUPIrDsTCQXm4-XDEVjzt7JbrWIVZvpicgbn_Dm-7dsoyg90SAYTRB8tCpRv7inNvBEjsBNeL5VP-J5u4CyjoBEABeReuACDzNpnkQC_euOuqUI7xppk=w2400) Свято до 30 років Незалежності України "МИ ДІТИ ТВОЇ УКРАЇНО!" в закладі дошкільної освіти "Сонечко"
20.08.21 року в закладі дошкільної освіти "Сонечко " відбулося свято до 30 років Незалежності України "МИ ДІТИ ТВОЇ УКРАЇНО!"
На святі були присутні діти всіх вікових груп. Звучав гімн України, українські народні пісні, ігри-забави, хороводні ігри. Діти викладали прапор та герб з пазлів, дивились короткометражний фільм "Цікавинки про Київ", також долучилися вихованці до флешмобу " Україно моя",пройшла акція «Побажай країні щастя!».В рамках цієї акції усі бажаючі вихованці та працівники закладу залишили на «Дереві бажань» жовто-блакитні стрічки зі своїми побажаннями Україні.
Музичний керівник Босік Ірина
|