Статистика
![](/stat/1722047072)
Онлайн всього: 28 Гостей: 28 Користувачів: 0
|
Головна » 2021 » Серпень » 19
![](https://lh3.googleusercontent.com/evWBhuCHxWhmlvL8yH4V0bXj98o6Pi6ZSipTbBaTzwC9ydzVW8g3hWHyDjfDXUQ8F-G1JmxArNT41sRuTYwJXFj9vDJ8ZzJyS4Rb3rJUAZm4Dc-zFaR843ZtEF2RiAG7pP0XZNp1HFw=w2400) Свято до Дня Незалежності України
Ми діти твої, Україно!
Хоч ми всі ще маленькі,
Ми вже добре про те знаєм,
Що звемося – українці
Й українських предків маєм.
19 серпня напередодні державних свят, Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, у закладі дошкільної освіти № 5 «Калинонька» відбулося свято «Україна мила , краю мій чудовий». Урочистий захід відкрив гімн України у виконанні дітей і вихователів. Вихованці нашого дошкільного закладу в святкових національних костюмах з радісним настроєм читали патріотичні вірші, слухали та співали національні музичні твори, кружляли у веселих українських таночках, з задоволенням приймали участь у народних іграх.
Наприкінці свята діти та дорослі мали можливість сфотографуватись біля фотозони «Моя Україна» , власноруч створеною вихователями закладу.
вихователь Юлія МУХІНА
|
Відвідування закладів дошкільної освіти з 2 по 19 серпня 2021 року
![](/2021/pictures/08/grafik_vidviduvannja_19_serpnja_2021_roku.png)
|
|
|
|
| | |