![](https://lh3.googleusercontent.com/Inee825Wtww9QEQKfSIPEkdrCYkHDNtmUToQTW2DCNJXdd6S-4TLkbW3nsF2ZV4Vi1bmjATxlnd5qFOu3rAm2KWqDMirUYo09bMA3dH65idlghpzPqAfeDJFqDEknW6VzyIag45m_bI=w2400) На території Знамя’нської міської територіальної громади
відбувся товариський матч з гандболу серед дівчат 2005-2006 р.н.
Днями, в спортивному залі Знам’янської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, відбувся товариський матч з гандболу серед дівчат 2005-2006 р.н. міст Знам’янка та Кривий Ріг.
Команду гандболісток Знам’янської міської територіальної громади представляли вихованки комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (тренер-викладач Ірина Федіна).
За результатами інтригуючої гри команда дівчат Знам’янської міської територіальної громади посіла почесне І місце.
Тож, вітаємо команду гандболісток Знам’янської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з перемогою та бажаємо вдалих стартів, стрімких злетів і досягнення нових вершин!
|