![](https://lh3.googleusercontent.com/BTOEoDjLUhNz5SeEAIaE-uH1F-60CvI8dLUR6jCz73uhRKTTvwC760EeRQyn9XnynSwH-HQzrTHC_62Ff2Rw6jXn4Oe0_qlVoivPK0QAQ8xCt5dLIZ-HkkJ9BLxTEbHyHbCu7Dh6kv4=w2400) Урочистості щодо завершення школи ІІ ступеня здобувачами освіти 9-А, 9-Б і 9-В класів
16 червня 2021 року навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2- ліцей» проводила урочистості щодо завершення школи ІІ ступеня здобувачами освіти 9-А, 9-Б і 9-В класів. Ще одна вершина підкорена вихованцями нашого закладу. Вони отримали перший в їхньому житті державний документ. Святкові хвилини розділили з дітьми їхні класні керівники: Валентина Панкевич, Тетяна Плюта та Наталія Осадча. Свідоцтва про базову середню освіту вручали директор НВК Юрій Сопільняк та заступники з навчально-виховної роботи Ганна Сорокіна, Олена Івасенко і Оксана Погребняк. Дві вихованки школи-ліцею отримали свідоцтва з відзнакою. Це здобувачки освіти 9-А класу Дарія Пояркова і Юлія Ткач.
Урочисті заходи відбулись за дотримання необхідних карантинних вимог.
Вікторія Маслюкова, заступник директора з виховної роботи
|