![](https://lh3.googleusercontent.com/aEK-2b6ZCprV1r22UMUY-9Qav7hrA9DVCMuumSdj8Q9ddD2B4gSFrzYMTnlPqoSireeJA-b9vja8dLSet_EOTDjHnJqEgxhvT8GbEBYm5b143ToiCXUqnzAQ_C4iLyMmRAIuzeHezLsTebpz9c91ppeXLMWxGqGv6EChoQefS-gi4skmpkGD5YWSswu-Z9wakE1vJOAf6u0Ey7q_YWi2GRbWx2YcsvTxcOxPDxs0jXqdysrCnoF_n0_iVom7plInFlmihoPAsE9QOtRYymP5XKRYjq3GZo3kBzPQkSRcKFnw2Ti0he4JXWwai9H__lLCwloeY4cOQu6kb-DW1FxN8h7hB-3PM1DmsGRZSZomQ2cAqFkuQ7HHSW4e6laIhXnz28XNHFkN9Thc_rgsCpB-GMXgSvjs7NOsZMFuZC2-swsP_mZAgspVIdYDFOa-7-qX2SVzl5J5d1SZAKcZH7KoKdrgZcNqsXmTw2hS1d--943cme1Cw45mk0ENbG4tXR1Ny6nGd22PrnJcP6SPmI526Dccm908sqS6EtoCkwZFHhVTCCBWl7ABFbabx4NpdxmBDV_gdOiMk4MKGevi64nfexxP7w0tWtWaqRNcECsA2dgNr8Pt8pEC9t6Ivp39cLkPndjnjAl61JHqkNL4r2ollcltUOv-3EI5osHhkefZZxEDQZBCAQETSNvfchSG7NdWXa4OPEx_Kr0c_HAzX_i9DNEiMan4XyAykThanN87ACO-VhhLUk03vkM=w464-h618-no) ![](https://lh3.googleusercontent.com/WP7L0tPH9IC6zdQi85-ax1bwxROFAke26ChIMgWI-zQIBPQKu_P2-ib4NIf9-KM4uV8Sp3JmZqSeYBgGk_3D3NcQboGs7-bH_-UDoFNg_LqhlkoRLDt9yc7U8HBMXnW7_XVwdIwlg_WauxDGKdxkY-XHmSE3WYtdreBRtalg2Nbfe28dM-SiDx8S1pXJDVb112ETDFGQx-l5x1yoFzlm0WhlqAWS6dP0FKcufbkJJeAW0xtyucngeWdK4IbzyQAmhlZd97NCfAiN4D4obDaVENSfwXifzSAAx2DV5BQnBIk1ah6zKGKrNXfiEHF_rPcMbmb3wJIvPw2t_Tc2x0l_Dso0FAon-XbIeWVu3xloyISN5mYMBklbs74JTknXDxf245R5_3y63NiH8fwb5JZMsozoKC2roVEN32pZSe8et50FGxqlEk9jl257Zwat5JgrY504HHVNvhLXJnIygT06L2lQynnH5-Z4GbmyCtS3s3rf_phoPqnhfin9rwH7-dLLenhkA5aCZjsB4DfMU-6teU_N2Tkm9EM2wllei7fxX2HVGGbZkDQfVKEx8gyb1jb45qi4YZ62fQvTyBytOQBqvpEhvKg1IXuijIcuYdW3_pArpq1s7SYfG0BTDa8RJlNXrpIJqUuzVqFi05wnY67b1DpVvRk8MMlWmr_8d7-tAHNwhlTHVJcw345WPw26Qh6QWYL37unTlTiYvEwzRZ1UfoQnueXt7GwZbuBPsfDgXQz4zDWbDn3XyF4=w1188-h618-no)
Турбота про рівень фізичної підготовки в умовах дотримання карантину вихованцями комплексної дитячо-юнацької спортивної школи
Спортивні досягнення – це результат щоденної наполегливої праці над собою кожного спортсмена, як під пильним оком тренера з виду спорту, так і в режимі самоконтролю.
Перебуваючи в умовах карантину, вихованці Знам’янської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи продовжують наполегливо працювати над собою, дотримуючись чітких настанов та рекомендацій тренерів-викладачів, отриманих через інтернет-ресурси/платформи, мобільні додатки та канали в мережі інтернет. В умовах дистанційного навчання тренери-викладачі співпрацюють з учнями, залучаючи вихованців до виконання вдома різноманітних цікавих вправ з метою підтримання гарної фізичної форми та здобутих у навчально-тренувальному процесі (до періоду карантину) напрацювань/навичок. Розробляючи плани-завдання дистанційного навчання, тренери-викладачі враховують особливості кожного з видів спорту, звертають увагу на можливості тренування дітей в домашніх умовах, зорієнтовують їх на виконання комплексу вправ, перегляд відеоуроків, електронних посібників тощо, постійно координуючи діяльність в даному напрямку.
Головний спеціаліст відділу освіти
виконавчого комітету
Знам’янської міської ради
Тетяна Попова
|