Методичне об’єднання вчителів образотворчого мистецтва
У творчій діяльності розвиваються природні здібності дитини, формується вміння особистості ставити значущі цілі та їх досягнення, здатність дитини творчо реалізуватись в конкретних ситуаціях і бути готовими до запитів і потреб сучасного суспільства, що відзначаються постійними змінами.
Не менш важливим є і розвиток професіональних здібностей та творчого потенціалу і вчителів та , звісно, відповідність сучасним навчальним вимогам.
Саме тому методичне об’єднання вчителів образотворчого мистецтва, що відбулося в НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей» на початку червня 2019 року, було присвячено темі використання інтерактивних методів навчання та організації ігрової діяльності на уроках мистецтва, образотворчого мистецтва та художньої культури (керівник – І.Павленко).
Педагоги обмінялися досвідом використання інновацйних технологій навчання на уроках та цікавими ігровими вправами для розвитку і самореалізації творчих здібностей дітей; обговорили питання створення умов для розвитку художньої творчості учня та розвитку творчої індивідуальності вчителя в позаурочний час.
Зацікавили педагогів практичною діяльністю незвичного формату методист методичного кабінету Марина Босненко та керівник методичного об’єднання Ірина Павленко. Майстер-клас з художнього ліплення дав можливість ознайомитися з цікавою технікою, поринути у творчість, розвинути фантазію та отримати естетичне задоволення. Питання, як застосувати такий метод на уроці поки що є відкритим, а от як прикрасити оселю власним виробом або створити барельєф вчителі засвоїли добре.
Творчі люди постійно йдуть вперед в роботі, щось вигадують, створюють, будують, стають ініціаторами цікавих ідей, бо знають як прикрасити повсякденне життя, побачити непомітне та зарядити своєю енергією інших.
Методист методичного кабінету М.Босненко
|