![](https://lh3.googleusercontent.com/7zB7cG3LZTQ7ol-jsBooOQep4fG5AbLcqcYd51L_KrPAfNMMK0-a8nHIrrDv2aDwET2xInIOCqGtR3Zyc43OmSfwc5vgP89elgzF79YWg8Cwtaod1sAuLvYdoG5Dqw3fnadd6Ts6e_VRC9IpvFB95nRLt1XFGzYaKrtlc-NlnP1TAzMuF8qq64gbxSoGw4Rcl_IyidjHXBHNnc20FIWNzq5blVeBwpc2-wjAW5G11t0z3xMvC-4jBGPuSPRwH_8jt2HOoPPVkMTSXDV5TwTKPRWGS0zhTYZxDlPnjk3_vnD5X28cOdME6nSgvNOrnGH-50lHle0Xt51gN-_aEl2FHL7NZrOFd6U8Um1Kbm-a2wQG4WisJyykvQpPvz_-s5MBfoqpyS6dK278QaHOYaDlClppELNe9A7nktQ-ov36Vlhw7Ah08LLM2_1E-UGaWdHhveR8vAFkbYWZktD0PD-KOtQmlPWaHW7bfQVfwfDxzmZqEZAPSPap3HgamDfMBuUClKuOBQQX2Y0-OHXMq0vKzL_WUodRYdkjaUOpDbAD-Cs4si3KJBdng8PoHbpIRpi1563OdZgeLRQwJSYytubW7zx1bXYwJodC9Iy94oKh9B_4Jwbaa7LLmkiM6YPLirOZv5cbfrWsQ3fI_qLDEHT8i7XvfjYGJSOr=w516-h251-no) ІІ відкритий турнір-меморіал Є.Богданова по баскетболу
15 - 17 травня 2019 року у місті Мелітополь проходив ІІ відкритий турнір-меморіал Є.Богданова по баскетболу серед дівчат 2002-2003 та 2006-2007 років народження. Вихованки Знам’янської КДЮСШ брали участь у цьому турнірі у двох вікових групах. Серед дівчат 2002-2003 років змагалося десять команд із міст: Дніпро,Тернівка,Запоріжжя,Новомосковськ,Сахновщина,Мелітополь,Знам_янка,Сокаль,Красноград,Житомир. Наші дівчата у своїй підгрупі зайняли ІІІ місце і за підсумками змагань поділили V-VI місце із вихованками із Сахновщини.
У молодшій віковій групі змагалися п’ять команд із міст: Мелітополь,Новомосковськ,Знам’янка,Запоріжжя,Красноград. Наші дівчата стали срібними призерами цих змагань. Під час змагань проводились конкурси трьохочкових і штрафних кидків. Оніщенко Олександра стала першою у конкурсі трьохочкових кидків та отримала пам’ятний приз. Також визначались кращі гравці команд. Серед наших кращими стали: Ілютенко Анна і Новіцька Анастасія,ці дівчата також були нагородженні пам’ятними призами.
Тренер-викладач Брижицька С.В.
|