![](https://lh3.googleusercontent.com/e0YOTfe0uXv5bnfH9R9Amq8Jrw8vow3fXJp918NfoaHitW3mz0H8GkJcQu3llS_wpxpZiuX7sAD5-S-WNff90k99-3-NYtTNdHDW3rm5HZ2RqM-h_sb0vQnJ8EzualDxqIvZ7HlTn7Mjg-ZnbeV2Ww5SK4oMkYBf5HiyFRbSYX7vcAjtLt-ERy2ZxakSAhqhFk23VoYuBP2OXyyVp57p4Gd9MWgiCNfd3BXTM434w5A1I7Yj7U-nqaovwnudFsYTnYavQtcbvddrtShuWIPlbtCIN7Fx9KLMB1lPPDdrsTL1J3UXZLrDk5OhilVWBtGMDW8GlwrHWpYXDtaJTaskjteOAHyMasNbi3ZD7EGc7KrAnnf0VcthxWSZHOzw8hg7hxD6plQ37_BOaFi9aftuBSH-DXHedHv9JJSFltSqBHj60-5k8EMTeFm2jOYJ3Cm--oCSmFGvRw7j2HcgcnJpkQ7_hOhFDfuEXHb0mDlOxdZlTRvnQIensQPsq4xQJ491VBJbIVBPJOJyD-9AQhGyag0DVd9wOlXEhtVMXB_fPfB9Y2UHc1F9dPJdwjwcQ1lhJtMEfhoO5OnNYB5Jv_cNep55gaGy-m6kF-zlyMDJMYnovWnfXOBQq0I1FKtwR9u8m27fgqp76IbhdzZQA1K11rIoALmizp9j=w1024-h498-no) ![](https://lh3.googleusercontent.com/Pjvc-cbK4bHyDA6JBZ6pcI0ejUPZYSYIzeXGwhqLizie0dckMitssnexyLEDxDy9oi7hHKNDC1VbU2omdkEhM7oHxHQnnKHS4dUlWtCObTxfeWOyEXHWRoNECCUhRNQZQpMZbnk4Ph0VndRcLSGlgMfEwizUdV3OryqVlWTFP2biJ4A_XEVBKxWnI_hGN_1vL6_ZY0eFxNm-LbO2oHPOvQvz1A_SBYCe5t2ov4BLD3wEumHX0H_8huPFiQnQA9RsRUakceLz3DPwbJspv9K5b4X0A7ZB7-RVARTH2INdMuJV2muj2xN7R_qL3uTrtMglIdWS0qR_SdVeB8dNBt_57JuizQGjO7-P_tqMR6Ocs4BoTgCj82lt-X6cHNzI73vniTwiOYsJshDS-iflcWzar_wiV2DCW_dXdCUpX61DabLxIU0e_5uuduhjEJtnSgKe_5ju2YeZALG7j4bWtmylkI8b9WwkwbQyS_0DRCCt4iyFlSgxCjUpdREDjU5GDL5-aU-EOc-J13-STC8x-UjVYrOnI00yAvv1mhsAqRkWoyGJ9GNCb5vizFFdI-dBOXbFFpF7aYBmxmOHOnc2l3DKQMNBX7cdNNGrgB2GEJHMqppuQOi_QZPeMzCrzZGaNKHa3uSYI80GYhpdD7Zpfmv0mU5ki5orQ0uY-lqFUZLUfx9hUFZ0hBk5WKUjud2rLBKsrsCdFVT-aZDKLDenKGJ7OwV9Pg=w823-h498-no)
БАСКЕТБОЛ
Протягом 2018-2019 навчального року тривав обласний чемпіонат з баскетболу серед дівчат 2004 року народження. У турнірі брали участь п’ять команд: ДЮСШ-НИВА (Долинська), ДЮСШ (Знам’янка), БК «ОРЛИ» (Помічна), ДЮСШ-ЗЛАТОПІЛЬ, ДЮСШ (Бобринець). Наша команда ще з самого початку показала на що здатна. Обіграти суперників у групі і буквально прогризти шлях до фіналу їм було не важко,все завдяки плідній праці. І ось у плейоффі зустрілися чотири команди: КДЮСШ Знам’янка , ДЮСШ-НИВА(Долинська), БК «Орли»(Помічна) і ДЮСШ-ЗЛАТОПІЛЬ. Обігравши ДЮСШ-ЗЛАТОПІЛЬ із рахунком 89-56, наші дівчата ще на крок наблизились до кубка. У битві за перше місце БК «ОРЛИ»(Помічна) грала добре, але ми занадто багато пройшли,аби так просто здаватися. Під чітким керівництвом тренера, Брижицької Світлани Владиславівни, наші дівчата майстерно грали на полі і тримали розрив. Просвистів фінальний свисток і зал здійнявся оплесками. З рахунком 68-48 наші дівчата перемогли і третій раз поспіль обіграли всіх, забравши кубок за перше місце. На змаганнях відзначилися: Лебедєва Олександра, Ілютенко Анна і Павловська Анастасія,як кращі гравці турніру. Це маленький етап у житті нашої команди і на шляху до великих перемог!
|