Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » 2014 » Листопад » 07
7 листопада 2014 року в дошкільному навчальному закладі №6 "Сонечко" відбулося вивчення стану логопедичної роботи в групах для дітей з порушенням мовлення.
В дитячому садочку функціонують дві логопедичні групи де отримують корекційну допомогу 38 дітей з порушеннями мовлення. Корекційно-відновлювальну роботу в цих групах проводять вчителі-логопеди Угренович О.І. та Лантух В.І. Робота вчителів-логопедів базується на наступних принципах:
- особистісне орієнтування на дитину;
- її психоемоційні особливості;
- взаємодія з батькам и та вихователями;
- ігровий контекст занять;
- формування позитивної мотивації навчання.
Логопедичні заняття, які проводять логопеди носять комбінований та ігровий характер, включають в себе роботу над рухливістю артикуляційного апарату, звуковимовою, розвитком фонематичного слуху, лексико-граматичним складом мови та зв'язним мовленням.
Багато уваги вчителі-логопеди приділяють роботі з батьками, яка включає в себе різні форми.
Цікавинкою є створення учителями-логопедами серії буклетів.
Для батьків створено інформаційний осередок у вітальнях груп де розташовано консультації, практичні пор
...
Читати далі »
|
"Щоб дітям було тепло", - вирішили батьки групи "Веселята" ДНЗ №8 "Світлячок", коли на батьківських зборах обговорювали питання додаткових заходів по збереженню тепла в закладі, в групі.
Ініціативна група у складі Яни та Наталії Фокіних, Максима Первіненка, Віктора Легенького, Ірини Бублик, Максима Гутка, Олени Наливайко та Олександра Скрипая, не рахуючись з часом зробили все необхідне, а саме заштукатурили всі щілини в рамах, щоб старенькі вікна ще послужили дитячому садочку і допомогли вберегти таке необхідне тепло для дітей.
Особливо хочеться подякувати Яні та Наталії Фокіним, які не тільки поділилися власною технологією виготовлення замазки, а й забезпечили всим необхідним для роботи. Тож від імені дітей та колективу групи дякуємо батькам за співпрацю і не байдужість.
|
Згідно плану роботи відділу освіти в листопаді цього року в дошкільних навчальних закладах міста проходить вивчення стану логопедичної роботи в групах для дітей з порушеннями мовлення.
06 листопада 2014 року дошкільний навчальний заклад №3 "Івушка" відвідала завідувач міської ПМПК Н.Білоконь. В закладі працює одна група для дітей з порушеннями мовлення, в якій навчаються і виховуються 17 дітей з різними вадами мовлення.
Логопедичну корекційну роботу в ній проводить вчитель-логопед Федунець Ірина Олександрівна. Цікаво, на високому методичному рівні, Ірина Олександрівна проводить з дітьми різні форми роботи: фронтальні, індивідуальні, під групові заняття, мовні хвилинки, мовленнєві ігри.
Під час занять учитель-логопед пропонує дітям ігри та вправи на закріплення правильної вимови звуків, розвитку процесів мислення, завдання з зростаючої складності.
Вихователі логопедичної групи Куценко С.П. та Хоменко М.В. поряд з виховними та навчальними завданнями вирішують і корекційно-відновлювальні: усувають недоліки у сенсорній, емоційно-вольовій, інтелектуальній сферах, що зумовлені особливостями мовлення дітей з порушеннями мовлення.
В групі створено всі умови для навчання і виховання дітей.
|
6 листопада 2014 року на базі Знам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся ІІ етап фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів "Нащадки козацької слави" серед команд шкіл міста Знам'янка.
Команди змагалися зі стрибків у довжину з місця, човникового бігу, стрибків зі скакалкою (дівчата) та перетягування канату (юнаки).
Хотілося б відзначити, що у цьому році команди усіх шкіл добре підготувалися до змагань, про що свідчить підсумковий результат.
З перевагою у один бал перемогу отримала команда ЗШ І-ІІІ ступенів №6, ІІ-ІІІ місця поділили між собою команди НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей" та ЗШ І-ІІІ ступенів №3. Рівну кількість балів отримали та поділили між собою 4-5 місце команди ЗШ І-ІІІ ступенів №4 та ЗШ І-ІІІ ступенів №7, 6 місце посіла команда ЗШ І-ІІІ ступенів №1.
Найкращі результати в окремих видах змагань отримали:
- човниковий біг та перетягування канату - команда ЗШ І-ІІІ ступенів №6;
- стрибки у довжину та стрибки зі скакалкою - команда ЗШ І-ІІІ ступенів №3.
|
Велич кожного краю — в людях, які тут живуть. І особливо в тих людях, котрі своїми справами прославили Україну, зробили внесок у її розвиток. Виховувати почуття поваги та гордості до свого народу завдання кожного вчителя.
На уроці трудового навчання у 2-Б класі учні з своїм учителем Довгаленко Людмилою Григорівною виготовляли аплікації, на яких написали побажання воїнам, які захищають нашу землю, беруть участь в антитерористичній операції на сході України: "Повертайтеся живими!". Ці вироби ми відправимо нашим героям. Хай вони будуть оберегами для них!
|
Це свято було встановлене указом Президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь літописця Нестора, послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з Нестора – першого українського історика, видатного письменника та мислителя, ченця Києво-Печерської лаври, починається писемна українська мова. Сьогодні українська мова має статус державної. Мова-безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і Батьківщину.
6 листопада 2014р. у 9-В класі, вчитель української мови та літератури Кушкіна О.Є., було проведено свято "О слово рідне, хто без тебе я...". Вчитель привітала учнів зі святом писемності. Діти із задоволенням слухали розповідь про виникнення писемності та відомі літературні пам'ятки, пригадали, коли і хто створив слов'янську азбуку. Із зацікавленням всі переглянули відео сюжети про Нестора-Літописця, Кирила та Мефодія. Діти читали улюблені вірші Лесі Українки, Івана Франка, Т. Шевченка, В. Сосюри, Д. Білоуса. Група учнів підготувала цікавинки з мови. Діти були активні у мовній вікторині, де показали гарні знання. На святі лунали пісні: "Рідна мова", "Мова єднання".
Відома сучасна письменниця Ліна Костенко попереджала: "Нації вмирають не від інфаркту,
...
Читати далі »
|
|
|
|