Творчість – це найважливіший критерій якісного становлення особистості вчителя сучасної школи, що виявляється насамперед у соціальній потребі працювати творчо.
Семінар відкрив начальник відділу освіти Сиромятніков В.І. У роботі семінару взяв участь перший заступник міського голови Джулай В.О.
Роботу закладу було представлено директором школи Солонько Н.В. презентацією "Від витоку до сьогодення..."
Учитель – майстер на уроці, а урок – дзеркало загальної культури вчителя, мірило його кругозору, ерудиції. Слухачі семінару відвідали уроки української літератури у 7 класі "Література рідного краю. Золоті причали С.Барабаш" (вчитель Мережана Т.О.), у 9 класі "Т.Шевченко, Драма "Назар Стодоля" - твір про велике кохання, благородство та підлість" (вчитель Дубок Т.В.). Також відвідали годину спілкування у 5-Б класі на тему "Роби добро, бо ти – людина".
До 200-річчя Т.Шевченка було проведено шкільне свято "Як у нас на Україні" та організовано виставку стінних газет, дитячих малюнків, поробок "В сім'ї вольній, новій".
Якщо ви хочете, щоб педагогічна праця давала вчителям насолоду, щоб повсякденне проведення уроків не перетворювалося на нудну, одноманітну повинність, виведіть кожного вчителя на щасливу стежку дослідника. З цією метою учасники семінару відвідали спільне засідання Школи високої та Школи становлення педагогічної майстерності з проблеми: "Сучасний вчитель на шляху до вдосконалення".
Семінар був проведений на високому організаційно-методичному рівні.