Середа, 30.09.2020, 12:49
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 511 512 513 514 515 ... 531 532 »
На початку вересня в Знам'янській ЗШ І-ІІІ ст. №6 вже традиційно декілька років поспіль проходить Олімпійський тиждень. Цього року він був присвячений Олімпійським іграм що проходили цього року в Лондоні. Під час Тижня було проведено дуже багато цікавих та різноманітних заходів. Учні школи мали змогу ознайомитися зі спортивними досягненнями вітчизняних спортсменів та випускників школи, стати учасниками змагань.

Кульмінацією стало проведення Олімпійського Дня, саме в цей день відбувся І тур Всеукраїнського оздоровчо-патріотичного комплексу "Козацький гарт". Серед заходів були творчі завдання, такі як складання колажів, а також конкурс емблем. В рамках Олімпійського Дня було проведено танцювально-спортивний флеш-моб та конкурс бодіарту. Класні керівники провели Олімпійський урок на тему "Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя і зміцнення миру". Всі заходи були присвячені пропаганді олімпійських ідеалів та утвердженню здорового способу життя.
Категория: ЗШ №6 | Просмотров: 469 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 17.09.2012 | Комментарии (0)

Розпочато громалське обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року.

Пропонуємо всім бажаючим взяти участь в обговоренні даного питання.

Надсилайте свої пропозиції:
Категория: Міськво | Просмотров: 550 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 12.09.2012 | Комментарии (0)

З 3 по 5 серпня 2012 року в м.Знам'янка проходили Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту присвячені "Дню міста" (чоловіки та юніори, жінки та юніорки, юнаки, дівчата).

Змагання проводились з метою популяризації даного виду спорту.

До м.Знам'янки завітали такі міста як Кіровоград, Черкаси, Мошорино (Рос-Агро), Кременчук, Світловодськ, Комсомольськ, Новгородка, Олександрія. Змагання проходили на об'їздній трасі, київському шосе, та вулицями центральної частини міста.

Представники Знам'янської ДЮСШ вибороли два призових місця, а саме перше місце серед молодших юнаків посів Тертишник Роман (тренер С.Кошовий), третє місце серед молодших юнаків виборов Звєрєв Дмитро (тренер С.Кошовий).

Переможці нагороджувались грамотами та медалями за рахунок відділу сім'ї і молоді (начальник відділу С.Бабаєва).
Категория: КДЮСШ | Просмотров: 419 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 03.09.2012 | Комментарии (0)

В м.Знам'янка 19-20 серпня 2012 року проходив турнір з футболу, присвячений "Дню незалежності" України.

В турнірі приймали участь чотири команд з міст Знам'янки, Кіровограда, Головківки та Олександрії.

Перше місце на турнірі посіли ДЮСШ "Колос" (Олександрійський р-н, с.Головківка).

Друге місце на турнірі посіли СДЮШОР (м.Кіровоград).

Третє місце на турнірі посіли ДЮСШ "Геоід-Мрія" (тренер Лень В.О.).

Призери змагань були нагородження медалями, а переможець - кубком.

Кращі гравці нагородженні пам'ятними призами.

Також на турнірі проводились спортивні конкурси: в жонглюванні м'ячем переміг Вадим Кожухар (СДЮШОР, м.Кіровоград). В ударах на точність переміг Машлякевич Руслан (ДЮСШ "Геоід-Мрія").
Категория: КДЮСШ | Просмотров: 485 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 03.09.2012 | Комментарии (0)

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України визначило структуру наступного 2012/2013 навчального року.

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" 2012/2013 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом - День знань - і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:
  • І семестр - з 1 вересня по 28 грудня,
  • ІІ семестр - з 14 січня по 24 (25 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) травня.
Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (27-30 травня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (27 травня - 7 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової (13-21 травня), основної (28 травня - 11 червня) і старшої (27-31 травня) школи.

Вручення документів про освіту рекомендується провести для випускників 9-х класів 11-12 червня, 11-х класів - 1-2 червня.

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 29 жовтня по 4 листопада, зимові з 29 грудня по 13 січня, весняні з 25 по 31 березня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.
Категория: Міськво | Просмотров: 617 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 26.07.2012 | Комментарии (0)

За ініціативи та фінансової підтримки народного депутата Єдіна Олександра Йосиповича та міської організації Партії регіонів п'ятеро учнів – вихованців станції юних техніків та будинку дитячої та юнацької творчості побували в м. Києві на У Всеукраїнській виставці-фестивалі "Обдаровані діти України", де представляли найкращі свої роботи серед інших 900 обдарованих дітей-учасників (вихованців 195 організацій з 24 регіонів України).

Це щорічний виставковий захід, що проводить Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України за підтримки Міністерства освіти й науки, молоді та спорту України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національного центру "Мала академія наук України", Київського палаці дітей та юнацтва.

Головна мета виставки-фестивалю – підтримка та надання можливості для творчого самовираження талановитих дітей та молоді України, презентація творчого потенціалу України, популяризація діяльності позашкільних навчальних закладів та творчих об'єднань, сприяння розвитку зацікавленості до проблем талановитої дитини в суспільстві.

Це видатна подія для наших обдарованих дітей та молоді, що допомагає реалізувати їх творчий потенціал у сфері культури, мистецтва, техніки, науки, спорту й інших сферах суспільної діяльності.

В умовах обмежених фінансових ресурсів міського бюджету кошти на участь обдарованої юні в таких заходах, на жаль, не передбачались. І лише завдяки спонсорській допомозі О.Єдіна й Партії регіонів діти міста Знам'янки мали змогу продемонструвати свої досягнення на Всеукраїнській виставці.

... Читати далі »
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 534 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 14.06.2012 | Комментарии (0)
Категория: ЗДО №7 | Просмотров: 566 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 06.06.2012 | Комментарии (0)

З 25 по 27 травня 2012 року в м.Кіровоград проходили Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту присвячені пам'яті Ю.Юрченко (чоловіки та юніори, жінки та юніорки) та відкритий чемпіонат м.Кіровоград (юнаки, дівчата).

Змагання проводились з метою відбору спортсменів для комплектування збірних команд області для чемпіонату України.

Знам'янку на змаганнях представляли здебільшого молоді спортсмени, більшість з них вперше приймала участь в змаганнях. Головна задача, яку перед вихованцями ставив тренер Кошовий С.М. - це обкатка в змагальному режимі молодих та недосвідчених спортсменів для набуття ними неоціненного спортивного, змагального досвіду.

Але знам'янчани не пасли задніх на цих змаганнях:
  • Гущян А. посів 3-е місце серед чоловіків;
  • Кошовий М. посів 10-е місце серед юнаків.

Переможці та призери змагань нагороджувались грамотами та медалями.
Категория: КДЮСШ | Просмотров: 426 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 06.06.2012 | Комментарии (0)

В м.Знам'янка 28-29 травня 2012 року проходив турнір з футболу на Кубок "МРІЯ-ГЕОІД" до Міжнародного Дня захисту дітей.

В турнірі приймали участь шість команд з міст Знам'янки, Кіровограда, Олександрії та с.Богданівки.

Перше місце на турнірі посіли СДЮШОР м.Кіровоград.

Друге місце на турнірі посіли ДЮСШ "Колос", Олександрійський р-н.

Трете місце на турнірі посіли ДЮСШ "Промінь", с.Богданівка.

Призери змагань були нагородження медалями, а переможець - Кубком "МРІЯ-ГЕОІД".

Кращі гравці нагородженні пам'ятними призами.

Велика подяка керівникам Ратушному В.К. (фірма "Мрія") та Кліпацькому С.В. (фірма "Геоід"), які допомагали в організації змагань.
Категория: КДЮСШ | Просмотров: 432 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 06.06.2012 | Комментарии (0)

В період з 30 травня по 1 червня 2012 року в загальноосвітніх навчальних закладах міста Знам'янка проведені урочисті лінійки по врученню випускникам 9-х класів свідоцтв про базову загальну середню освіту - першого документа про освіту, який отримують учні ЗНЗ.

Крім випускників 9-х класів на лінійках були присутні їхні батьки, представники громадськості.

Нагадуємо, що в цьому навчальному році у зв'язку з проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу "ЄВРО 2012" навчальні заняття для учнів 9-х класів були закінчені раніше - 11 травня 2012 року і, відповідно, раніше, ніж у минулі роки, проведена державна підсумкова атестація та вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту.

Всього 9 класів закінчило 345 учнів ЗНЗ міста. З них - 13, які навчались відмінно - мали навчальні досягнення високого рівня, отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою. Це 1 учениця ЗШ №1 ім.Т.Г.Шевченка, 5 учнів НВК "Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ліцей", 6 учнів ЗШ №3 та 1 учень ЗШ №4.

Бажаємо випускникам 9-х класів вірно обрати навчальний заклад, в якому вони повинні продовжити навчання і отримати повну загальну середню освіту. Звичайно ж, рекомендуємо продовжити навчання в 10-х класах загальноосвітніх навчальних закладів рідного міста, селища, де створені необхідні умови для здобуття якісної повної загальної середньої освіти, в тому числі в навчальному закладі нового типу нашого міста - в навчально-виховному комплексі "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей", де у 2012/2013 навчальному році, я і раніше, будуть працювати два десятих ліцейних класи суспільно-гуманітарного та фізико-математичного профілів.

Звертаємо увагу випускників, їхніх батьків, що повна загальна середня освіта є обов'язковою в Україні. Тож - до подальшого навчання, шановні ... Читати далі »
Категория: Міськво | Просмотров: 530 | Добавил: yura_ambrosoff | Дата: 01.06.2012 | Комментарии (0)

Поділитися
Форма входу
Пошук
Увага!

 

Замовлення книжок!

Замовлення підручників для педагогічних працівників та учнів:

→ З-х класів

→ 7-х класів

Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2020р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz