Неділя, 16.12.2018, 21:41
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2018 » Листопад » 22 » Про підсумки ІІ етапу VІІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
09:51
Про підсумки ІІ етапу VІІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Про підсумки
ІІ етапу VІІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

15 листопада 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» відбувся ІІ етап ІХ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, до якого долучилися  74  учня 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Знам’янка – шанувальників творчості Великого Кобзаря. 
Організаційно-методичний супровід організації та проведення конкурсу забезпечив методичний кабінет відділу освіти.
За результатами конкурсу та рішенням журі переможцями стали: 

5 клас:
-    І місце - Цанга Юліана, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Шевченка  (вчитель Т.Дубок);
-    ІІ місце - Щуригін Анатолій, учень НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей» (вчитель Н.Щиголь) та Акімова Анна, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель І.Ніколаєнко);
-    ІІІ місце розділили Хрустюк Людмила, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Шевченка (вчитель Т.Мережана), Іванюк Аделія, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія»  (вчитель В.Петренко) та Лахно Дар’я, учениця  Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель А.Майданик).

6 клас:
-    І місце - Шефер Крістіна, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 -  ліцей» (вчитель Т.Давидова);
-    ІІ місце - Панкрушина Кіра, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 -  ліцей» (вчитель Н.Осадча) та Святий Павло, учень НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія» (вчитель О.Кушкіна);
-    Гребенщікова Анастасія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 ім.Т.Г.Шевченка (ІІІ місце, вчитель Т.Мережана);
-    ІІІ місце - Нагаєць Юлія, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 -  ліцей» (вчитель О.Ніколаєва), Кривич Марина, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія» (вчитель О.Кушкіна), Звіришина Софія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Я.Багно) та Бондар Артем, учень  Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель А.Майданик).

7 клас:
-    ІІ місце - Тимофієва Дарина, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Л.Топчєєва) та Патрижна Вікторія, учениця  Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель А.Майданик);
-    ІІІ місце - Грозав Анастасія та Курись Анна, учениці Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Г.Шевченка (вчителі Т.Мережана, Т.Дубок), Бронштейн Дмитро, учень Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (Л.Топчєєва).


8 клас: 
-    І місце - Тіщенко Тетяна, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія» (вчитель Н.Поліщук),
-    ІІ місце - Скриннік Вікторія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Г.Шевченка (вчитель Т.Мережана) та Веселова Владислава, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 -  ліцей» (вчитель Т.Давидова);
-    ІІІ місце - Божок Ангеліна, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Я.Багно).

9 клас:
-    І місце – Домбровська Анастасія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель А.Майданик),
-    ІІ місце – Вдовиченко Станіслав, учень НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» ( вчитель О.Кубрак), Пожар Ксенія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (вчитель В.Нужний);
-    ІІІ місце – Скрипай Анастасія, учениця Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель І.Михайленко). 

10 клас:
-    І місце – Руденко Єлизавета, учениця Знам’янсько ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (вчитель Я.Багно),
-    ІІ місце – Малінін Ігор, учень НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель Н.Поліщук);
-    ІІІ місце – Зіноватна Олександра, учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 -  ліцей» (вчитель В.Волкодав).

11 клас:
-    ІІ місце – Корнієць Дар’я, учениця  Знам’янської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 ім.Т.Г.Шевченка  (вчитель Т.Дубок),
-    ІІІ місце – Шамаль Дар’я та Любушко Марія, учениці НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» (вчитель В.Петренко).

Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих успіхів!

Дякуємо адміністрації навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» за підготовку в організації та проведення конкурсу. 

О.Ліпінська, завідувач методичного кабінету відділу освіти
 

Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 20 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Поділитися
Форма входу
Пошук
Про освіту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz