П`ятниця, 20.07.2018, 18:45
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2018 » Червень » 20 » Щодо фінансування освітньої галузі
12:29
Щодо фінансування освітньої галузі

Щодо фінансування освітньої галузі

   Відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради висловлює занепокоєння неможливістю своєчасної підготовки закладів освіти до нового 2018/2019 навчального року. Реалізація вимог Міністерства освіти і науки України щодо організації сучасного освітнього простору Нової української школи у 1-х класах передбачає придбання комп’ютерної техніки, меблів, дидактичного матеріалу. Поряд з тим існує нагальна потреба виконання ремонтних робіт, підготовки закладів освіти до опалювального сезону
Так, відповідно до розпоряджень голови Кіровоградської ОДА  передбачено:

• від 04 квітня 2018 року №204-р  «Про затвердження  рекомендацій  щодо забезпечення закладів загальної середньої освіти навчальним обладнанням та шкільними автобусами за рахунок субвенції з обласного бюджету у 2018 році» була виділена субвенція з обласного бюджету на придбання персональних комп’ютерів  для перших класів  сумі 93,0 тис. грн.  та кошти з місцевого бюджету на співфінансування  (50% - за рахунок субвенції та 50% за рахунок місцевого бюджету) в сумі 93,0 тис. грн., що разом складає 186,0 тис. грн. на придбання комп’ютерів для перших класів.

• від 20 квітня 2018 року №235-р «Про перерозподіл обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, організацію та контроль за використанням зазначеної субвенції» були виділені кошти з обласного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 692,2 тис. грн. (на виплату заробітної плати  вчителям які надають  корекційно-розвиткові заняття в сумі  578,2 тис. грн. та на придбання обладнання для інклюзивно-ресурсних центрів в сумі 114,0 тис. грн.) 

• від 03 травня 2018 року №265-р «Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та  доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» були виділені кошти в сумі  812,7 тис. грн. та відповідно до умов надання субвенції  кошти надаються  за умов співфінансування з місцевого бюджету  ( не більше як 70% за рахунок субвенції та не менше 30% за рахунок коштів місцевих бюджеті) в сумі  339,729 тис. грн., а саме:
-    закупівлю дидактичних матеріалів  для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері  реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 478,0 тис. грн.,
-    закупівлю сучасних меблів для початкових класів нової української школи в сумі 485,286 тис. грн.,
-    закупівлю комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів нової української школи в сумі 169,143 тис. грн.,
-    підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 і 2019/2020 навчальних роках  в сумі 20,0 тис. грн.

Для підготовки закладів освіти до нового навчального року (проведення поточних ремонтів навчальних закладів, придбання матеріалів, існує необхідність виділення додаткових коштів  з міського бюджету в сумі 364,4 тис. грн., а саме: 
-    заклади дошкільної освіти – 109,1 тис. грн.;
-    заклади загальної середньої освіти – 206,5 тис. грн.;
-    заклади позашкільної освіти – 30,1 тис. грн.; 
-    комплексна дитячо-юнацька спортивна школа – 18,7 тис. грн.
Крім того, відсутність рішення сесії унеможливлює виділення додаткових коштів:
 - для виконання поточних ремонтів  туалетів в НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» в сумі 100,0 тис.грн. та НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3- гімназія» у сумі 150,0 тис.грн.
- для участі вихованців комплексної дитячо-юнацької спортивної школи в обласних та Всеукраїнських спортивних змаганнях у сумі 15,0 тис. грн. 
- на придбання спортивної форми для команди загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г. Шевченка, для участі у обласному етапі фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави» у сумі 7,0 тис. грн. 

                                          Відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради
 

Категория: Міськво | Просмотров: 61 | Добавил: ViddilOsvity | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Поділитися
Форма входу
Пошук
Про освіту
Нові статті
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz