Понеділок, 22.05.2017, 21:17
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Главная » 2013 » Грудень » 4 » Переможці ІІ (міського) етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
16:57
Переможці ІІ (міського) етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Переможці ІІ (міського) етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

5 клас

І місце
  • Дубок Валерія Віталіївна ( НВК, вчитель В.Волкодав )
ІІ місце
  • Холявінська Анна Віталіївна ( ЗШ І-ІІІ ст.№1, вчитель Т.Дубок)
  • Руденко Єлизавета Юріївна ( ЗШ І-ІІІ ст.№4, вчитель Я.Багно)
ІІІ місце
  • Цанга Євгеній Віталійович ( ЗШ І-ІІІ ст.№1, вчитель Т.Мережана)
  • Герич Руслана Володимирівна( НВК, вчитель В.Волкодав)

6 клас

ІІ місце
  • Анастасієва Віолета Олександрівна ( ЗШ І-ІІІ ст.№1, вчитель Т.Дубок)
  • Пономар Ярослава Станіславівна ( НВК, вчитель О.Ніколаєва)
  • Скрипніченко Руслана Віталіївна ( НВК, вчитель Л.Архангельська)
ІІІ місце
  • Корнієць Дар῾я Олегівна ( ЗШ І-ІІІ ст.№1, вчитель Т.Мережана)
  • Гаврилюк Поліна В῾ячеславівна ( НВК, вчитель О.Ніколаєва)
  • Криса Катерина Миколаївна ( ЗШ І-ІІІ ст.№4, вчитель Л.Топчеєва)

7 клас


І місце

  • Яковлєва Надія Сергіївна ( ЗШ І-ІІІ ст.№1, вчитель Т.Мережана)
ІІ місце
  • Шимко Леся Михайлівна ( ЗШ І-ІІІ ст.№1, вчитель Т.Мережана)
  • Бриков Костянтин Олександрович ( НВК, вчитель Н.Осадча)
ІІІ місце
  • Реп῾яшник Олександр Олександрович ( НВК, вчитель Н.Осадча)
  • Мельничук Анна Олександрівна( ЗШ І-ІІІ ст.№3, вчитель В.Петренко)
  • Кудрявцева Зорина Олександрівна ( ЗШ І-ІІІ ст.№4, вчитель Л.Топчеєва)

8 клас

І місце

  • Гаврилюк Яна Петрівна ( НВК, вчитель О.Ніколаєва)
  • Клименко Глєб Олегович ( ЗШ І-ІІІ ст.№3, вчитель В.Петренко)
ІІ місце
  • Дементієнко Тетяна Володимирівна ( ЗШ І-ІІІ ст.№3, вчитель О.Кушкіна)
ІІІ місце
  • Савченко Анастасія Анатоліївна ( ЗШ І-ІІІ ст.№1, вчитель Т.Мережана)
  • Штефан Ірина Дмитрівна ( НВК, вчитель Н.Щиголь)
  • Бабіч Ольга Віталіївна ( ЗШ І-ІІІ ст.№3, вчитель В.Петренко)
  • Углова Марія Володимирівна ( ЗШ І-ІІІ ст.№3, вчитель Н.Поліщук)

9 клас

ІІ місце
  • Демчук Анастасія Олександрівна ( НВК, вчитель Н.Осадча)
ІІІ місце
  • Кравцова Владислава Валентинівна ( НВК, вчитель В.Волкодав)
  • Липкан Дмитро Сергійович ( НВК, вчитель Н.Осадча)

10 клас

І місце

  • Волкова Дар῾я Сергіївна ( ЗШ І-ІІІ ст.№6, вчитель А.Майданик)
ІІ місце
  • Василенко Роман Васильович ( ЗШ І-ІІІ ст.№3, вчитель Н.Поліщук)
ІІІ місце
  • Яковлєва Катерина Сергіївна ( ЗШ І-ІІІ ст.№1,вчитель Т.Дубок)
  • Іванченко Вікторія Геннадіївна ( ЗШ І-ІІІ ст.№3, вчитель О.Кіпа)

11 клас

І місце

  • Васильєва Жанна Василівна ( ЗШ І-ІІІ ст.№4, вчитель О.Міщенко)
ІІ місце
  • Сугак Марина Анатоліївна ( ЗШ І-ІІІ ст.№1, вчитель Т.Дубок)
  • Єфремова Катерина В῾ячеславівна ( ЗШ І-ІІІ ст.№1, вчитель Т.Дубок)
ІІІ місце
  • Леонова Олена Вікторівна ( ЗШ І-ІІІ ст.№1,вчитель Т.Дубок)
  • Іваненко Євгенія Русланівна ( НВК, вчитель Н.Осадча)
Категория: Методичний кабінет | Просмотров: 259 | Добавил: yura_ambrosoff | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz