Неділя, 26.01.2020, 04:35
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Господарча група
1 2 »

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ! ОХОРОНА ПРАЦІ!

17 квітня 2019 року Уряд затвердив новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, який набрав чинності з 01 липня 2019 року.
Документом удосконалено механізм розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства, а також урегульовано питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві.
Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року за №337 спрощено процедуру оформлення документів, необхідних  для встановлення фактів, що пов’язують нещасний випадок чи захворювання із професійною діяльністю, визначення переліку випадків, які підлягають розслідуванню, встановлення строку давності для розслідування нещасних випадків на виробництві, визначення вимог до санітарно-гігієнічних умов праці, а також функцій і повноважень Держпраці із ведення обліку аварій, нещасних випадків, гострих і хронічних професійних захворювань та отруєнь і причин їх виникнення.
Рекомендуємо з відповідальними працівниками закладу освіти опрацювати вищезазначений Порядок та інформувати колектив працівників закладу освіти про  ... Читати далі »

Категория: Господарча група | Просмотров: 36 | Добавил: znamosvita | Дата: 27.11.2019 | Комментарии (0)

Готуємось до нового опалювального сезону заздалегідь

21 серпня  2019 року відділом освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради було організовано навчання та перевірку знань відповідальних осіб за справний стан, безпечну та економічну експлуатацію теплових установок і мереж системи освіти міста за участю інспектора Держенергонагляду Кіровоградської області та представника учбово-курсового комбінату м.Кропивницький.  ... Читати далі »

Категория: Господарча група | Просмотров: 58 | Добавил: znamosvita | Дата: 21.08.2019 | Комментарии (0)

Профілактика вірусного гепатиту А

Вірусний гепатит А (ВГА) – гостра інфекційна хвороба, яку викликає вірус гепатиту А, і яка характеризується доброякісним перебігом, супроводжується ураженням печінки.
Джерелом інфекції є хвора людина, яка виділяє збудник (вірус гепатиту А) у навколишнє середовище разом з кишковими випорожненнями. Вірус гепатиту А належить до роду Hepatovirus, його геном представлений РНК. Вірус досить стійкий у навколишньому середовищі, зберігається протягом кількох місяців при 4°С і роками – при - 20°С. При кімнатній температурі зберігає життєздатність кілька тижнів, гине при кип'ятінні через 5 хвилин. Ультрафіолетові промені інактивують вірус через одну хвилину. Збудник може деякий час зберігати життєздатність у хлорованій воді з водогону, тому при реєстрації захворювання проводиться вірусологічне дослідження питної води на наявність антигену до вірусного гепатиту А з метою виключення водного шляху передачі.
Вірусний гепатит А передається від людини до людини через харчові продукти, воду, забруднені випорожнення хворої людини та при недотриманні особистої гігієни через брудні руки. Особливо небезпечним є потрапляння вірусу у водогінну мережу та у відкриті водойми (річки, озера, ставки, прибережні води морів), внаслідок чого зараження людей може статися через заковтування води, немиті після купання руки.  ... Читати далі »

Категория: Господарча група | Просмотров: 37 | Добавил: znamosvita | Дата: 29.07.2019 | Комментарии (0)

Спалах кору в Україні: що треба знати про хворобу і як захистити себе

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація. 
Кір надзвичайно заразне інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто при чханні, кашлі або розмові хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення. 9 з 10 невакцинованих людей, що контактують із хворим, будуть заражені. Захворювання на кір може мати тяжкий перебіг і призвести до тяжких ускладнень: пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку – енцефаліту, інших серйозних ускладнень, а також до інвалідності та смерті. Специфічного лікування від кору немає. Єдиний спосіб запобігти ускладненням і смерті від кору –вакцинація. Діти й дорослі, які не отримали профілактичне щеплення, перебувають у зоні ризику.  ... Читати далі »

Категория: Господарча група | Просмотров: 70 | Добавил: znamosvita | Дата: 21.06.2019 | Комментарии (0)

Як захистити себе від дифтерії?

        Дифтерія – тяжке інфекційне захворювання. Збудником дифтерії є мікроб – дифтерійна паличка. При дифтерії виникає запалення дихальних шляхів. 
       Джерелом інфекції є хвора людина.  Дифтерія розповсюджується при кашлі, чханні, розмові, а також через забруднений посуд, рушники, іграшки. 
       Основним засобом попередження дифтерії є профілактичні щеплення. Вони проводяться відповідно до схеми: на першому році життя - триразово; наступні щеплення у 18 місяців, 6 років та 16 років. Дорослим необхідно отримувати ревакцинацію кожні 10 років.
       В день проведення вакцинації дітей та дорослих обов’язково має оглянути лікар та провести щеплення.  ... Читати далі »

Категория: Господарча група | Просмотров: 88 | Добавил: znamosvita | Дата: 26.04.2018 | Комментарии (0)

Виконання робіт на висоті: правила та нормативне регулювання 

Як свідчить судово-медична практика, падіння з висоти має жахливі наслідки. Деякі травми ведуть до втрати працездатності, проблем зі здоров’ям, деякі – несумісні з життям. Важливо пам’ятати про це під час виконання робіт на висоті і не нехтувати правилами безпеки.
Обслуговуючий персонал системи освіти міста часто проводить роботи на висоті, вище 1,3 м (ремонтні, опоряджувальні роботи, заміна електроламп чи світильників, миття вікон тощо).
5 січня 2018 року відділом освіти було організовано навчання відповідальних осіб закладів освіти міста за безпечне проведення  робіт на висоті, яке провели фахівці обласного ТОВ «Учбово-курсовий комбінат».
Під час навчання особливу увагу було приділено питанням безумовного дотримання правил безпеки, використання засобів індивідуального захисту, надання  першої  допомоги  у разі можливих падінь з висоти й отриманні травм, ураженні електричним струмом тощо.

 

Категория: Господарча група | Просмотров: 99 | Добавил: znamosvita | Дата: 06.01.2018 | Комментарии (0)

Перемагаймо труднощі розумом, а  небезпеку – досвідом!

Навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників з питань безпеки життєдіяльності – один з основних принципів, фундаментальна основа безпеки праці.
Для забезпечення безпечної та надійної експлуатації електроустановок в закладах і установах призначаються особи, відповідальні за електрогосподарство.
27 жовтня 2017 року в системі освіти міста відбулися чергові планові  навчання  відповідальних  осіб  за електрогосподарство навчальних  закладів. Курс навчання працівники ТОВ «Учбово-курсовий комбінат» м.Кропивницький спрямували на вивчення нормативної бази з ПУЕ, ПТЕЕС, ПКЕЕ, ПБЕЕ. 
Безперебійне функціонування системи електрозабезпечення впливає на якість нашого життя і праці.

 

Категория: Господарча група | Просмотров: 259 | Добавил: znamosvita | Дата: 27.10.2017 | Комментарии (0)

НАВЧЕНИЙ  - ПОПЕРЕДЖЕНИЙ!

Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою  соціальною цінністю.
Однією із складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму, попер ... Читати далі »

Категория: Господарча група | Просмотров: 272 | Добавил: znamosvita | Дата: 27.10.2017 | Комментарии (0)

Інформація щодо виконання капітальних та поточних ремонтних робіт станом на червень 2017 рік.

Відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради інформує  щодо виконання капітальних та поточних ремонтних робіт у підпорядкованих навчальних закладах:
 

1. Капітальний ремонт даху в ДНЗ №5 «Калинонька», який був виконаний в травні.
2. Капітальний ремонт каналізаційної системи для ДНЗ №2 «Теремок», який знаходиться на стадії завершення.
3. Поточний ремонт паркану стадіону КДЮСШ, який також знаходиться на стадії завершення.
4. Розпочато підготовчі та ремонтні роботи по капітальному ремонту фасада (утеплення стін) та ліквідація тріщин для ДНЗ №7 «Козачок», завершення яких планується в червні.

 

Категория: Господарча група | Просмотров: 118 | Добавил: znamosvita | Дата: 06.06.2017 | Комментарии (0)

Згідно розпорядження директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації В.Таборанського, інженеру-енергетику відділу освіти Шушпану Володимиру Петровичу, як відповідальному за електро- і теплогосподарство закладів освіти міста випала не тільки нагода, а й довіра бути присутнім на відкритті міжнародної спеціалізованої виставки "Вода. Тепло. Будинок", яке відбулося 16 вересня 2015 року в м.Кіровоград.

З привітальними словами перед учасниками виставки виступили:

  • Коваленко Сергій Петрович, заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації;
  • Кругляк Едуард Борисович, заступник міністра регіонального розвитку будівництва та житло-комунального господарства;
  • Mr.Andis Deius, президент Латвійської асоціації працівників сектору водопостачання та відведення і багато інших високих посадовців області та регіонів.

З перших хвилин огляду вражаючим був обсяг великої копіткої роботи по підготовці експонатів виставки та об'єм інформаційної друкованої продукції. В кожному павільйоні ми отримували висококваліфіковані консультації по новітніх технологіях і розробках, демонстрацією своєї продукції, направленої на довговічність, надійність в експлуатації та електро- й теплозбереження, як інструмент заощадження коштів.

Оглядаючи виставлену продукцію, виготовлену вітчизняними виробниками можна впевнено сказати, що Україна відбулася і має великий потенціал для подальшого свого розвитку. Крім того, особисте знайомство з виробниками дає підставу для виробничих стосунків по забезпеченню закладів освіти міста необхідною продукцією.

Категория: Господарча група | Просмотров: 185 | Добавил: znamosvita | Дата: 18.09.2015 | Комментарии (0)

1-10 11-14
Поділитися
Форма входу
Пошук
Про освіту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz