Неділя, 25.03.2018, 01:31
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Міськво

ДПА в загальноосвітніх навчальних закладах міста

ДПА в загальноосвітніх навчальних закладах міста

У  загальноосвітніх навчальних закладах міста Знам’янка відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти та листа МОН Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році з 16 по 22 травня відбулася Державна підсумкова атестація (ДПА) у початковій школі та з 30 травня по 7 червня – в основній школі. За її проведенням слідкували представники, уповноважені відділом освіти для контролю закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації  у загальноосвітніх навчальних закладах. 
У 4-х класах атестація з трьох предметів: української мови, літературного читання, математики -  проводилася  письмово у формі підсумкових контрольних робіт.
У 9-х класах державна підсумкова атестація проводилася з трьох предметів: українська мова, математика, предмет за вибором педагогічної ради навчального закладу з одного з зазначених навчальних предметів: українська література, зарубіжна література, іноземна мова (залежно від навчального закладу), історія України, всесвітня історія, правознавство (практичний курс), географія, біологія, хімія, фізика, інформатика. Рішення педагогічної ради щодо вибору третього предмета для проходження ДПА затверджено наказом керівника навчального закладу.  
Атестація проводилася за місцем навчання у письмовій формі за завданнями для проведення атестації, розробленими вчителями навчального закладу, відповідно до затверджених міністерством орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань, і затверджених керівником навчального закладу. Завдання відповідали державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України. Особливих порушень при проведенні ДПА не виявлено. 
За підсумками держаної підсумкової атестації учням 9-х класів вручені свідоцтва про закінчення базової загальної середньої освіти.  

Державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з 23 травня по 16 червня 2017 року згідно з графіком, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 31.08.2016 № 1055 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення у 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», з трьох предметів: 1) українська мова; 2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття); випускники обрали один з цих двох навчальних предметів незалежно від профілю навчального закладу; 3) предмет за вибором учня з одного з зазначених навчальних предметів: біологія, хімія, фізика, географія, іноземна мова (англійська, або німецька, або іспанська, або французька мова - залежно від того, яка іноземна мова вивчалась у старшій школі), математика, історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). 
Для визначення оцінок за ДПА зараховуватимуться результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи ЗНО або частини з них (залежно від навчального предмета). Інформацію про результати виконання завдань, які зараховуватимуться як оцінка за ДПА, випускники можуть  отримати на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Відділ освіти виконавчого комітету 
Знам’янської міської ради

 

Категорія: Міськво | Додав: znamosvita (14.06.2017)
Переглядів: 83 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz