П`ятниця, 17.05.2024, 11:27
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Методичний кабінет

Особливості ЗНО-2013
Особливості ЗНО-2013


Реєстрація для участі у ЗНО-2013

Реєстрація на ЗНО-2013 триватиме з 4 січня до 5 березня 2013 року. У межах часу, відведеного на реєстрацію, майбутні вступники матимуть змогу самостійно у будь-який зручний для них час сформувати заяву-реєстраційну картку за допомогою спеціальної програми, створеної фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти, яку буде розміщено на веб-сайтах Українського та Одеського регіонального центрів оцінювання якості освіти.

Абітурієнт може обрати не більше 4 навчальних предметів для складання тестів.

Під час роботи з програмою створення заяви-реєстраційної картки абітурієнти зможуть зазначити необхідність перекладу тесту та інформаційного бюлетеня однією з мов національних меншин (російською, угорською, румунською, молдовською, польською, кримськотатарською).

У спеціально відведених місцях заяви-реєстраційної картки необхідно наклеїти 2 фотокартки розміром 3x4 см.

До заяви-реєстраційної картки необхідно долучити:
  • копію паспорта (особи, яким станом на 1 вересня 2012 року не виповнилося 16-ти років, та які не отрималн паспорт, будуть мати змогу зареєструватися за свідоцтвом про народження);
  • копію документа про повну загальну середню освіту або довідку з місця навчання;
  • для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних — копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові.
Звертаємо увагу абітурієнтів, що їх буде розподілено до пунктів тестування для проходження ЗНО за фактичною адресою проживання, вказаною ними під час реєстрації з урахуванням потреби складати тести мовами національних меншин. Тому радимо абітурієнтам зазначати адресу проживання на момент проходження ЗНО, при цьому враховувати, що на цю адресу надходитиме уся кореспонденція, надіслана для участі у тестуванні.

Особи, які не матимуть змоги самостійно сформувати комплект реєстраційних документів, можуть звернутися по допомогу до одного із пунктів реєстрації, що будуть створені у кожній області.

Інформацію про розміщення та графік роботи пунктів реєстрації буде опубліковано на сайті Українського та Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Сформувавши пакет необхідних для реєстрації документів, абітурієнти мають надіслати їх до Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти поштою (дата відправлення визначатиметься за поштовим штемпелем).

Відстежити стан оброблення реєстраційних заяв абітурієнти зможуть в он-лайн режимі на сайті Одеського регіонального центру за номером заяви-реєстрацінної картки або за штрих-кодом поштового відправлення. У разі відсутності протягом 2-3 тижнів інформації про надходження реєстраційної заяви до регіонального центру оцінювання якості освіти варто звернутися до поштового відділення або за телефоном інформаційної підтримки Одеського регіонального центру (тел. (048)784-89-36).

Радимо не відкладати реєстрацію на останні дні, бо у такому випадку абітурієнт може не встигнути виправити можливі помилки, допущені під час реєстрації, або за необхідності внести зміни до своїх даних.

Вносити зміни до реєстраційних даних у 2013 році можна лише до 19 березня.


У разі неналежного оформлення реєстраційних документів для участі у зовнішньому незалежному тестуванні абітурієнтові повертаються надіслані ним документи із зазначенням причин відмови в реєстрації.

Якщо абітурієнт дотримався вимог щодо реєстрації на ЗНО-2013 і вона відбулася успішно, абітурієнт отримає поштою Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року, реєстраційну картку абітурієнта й інформаційний бюлетень "Зовнішнє незалежне оцінювання. 2013 рік".

Інформаційні сторінки для кожного абітурієнта будуть створені на веб-санті Українського центру оцінювання якості освіти.


Нововведення

У 2013 році особи, які у поточному році навчаються за кордоном, можуть взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні під час основної або додаткової сесії за їхнім вибором.

Абітурієнти, які за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у тестуванні в суботу, можуть зарееструватися для складання відповідних тестів під час додаткової сесії.

На інформаційних сторінках абітурієнтів, які вказали на необхідність здійснення перекладу інформаційного бюлетеня, буде розміщено бюлетень, укладений мовою, вибраною під час реєстрації.

Звертаємо увагу, що абітурієнти, які виявили бажання складати тести однією з мов нацменшин, отримають лише зошит цією мовою. Тестовий зошит українською мовою видаватися не буде.

Додатково наголошуємо, що буде підвищено контроль на пунктах тестування щодо недопущення порушення процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання. За прогнозними даними, кількість металошукачів на пунктах тестування значно збільшиться у порівнянні з минулим роком.

Нагадуємо, що протягом часу, відведеного для виконання тесту абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв обробки та зчитування інформації, незалежно від того, вимкнені ці засоби чи ні.

Розподіл абітурієнтів за пунктами тестування здійснюватиметься після завершення процесу формування бази даних абітурієнтів та визначення кількості осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання з певного предмета. Буде змінено алгоритм розподілу абітурієнтів між пунктами тестування. При розподілі будуть враховуватися адреса місця проживання абітурієнта та обрана ним мова складання тесту.

Інформацію про місце, дату та час початку проведення зовнішнього незалежного оцінювання з кожного предмета буде вказано в запрошенні-перепустці для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки надсилатимуться поштою не менше ніж за три тижні до початку проведення тестувань, абітурієнти також матимуть можливість роздрукувати їх зі своїх інформаційних сторінок, розміщених на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Рекомендуємо заздалегідь дізнатися про маршрути проїзду до пунктів тестування. Адреси та карти розташування пунктів тестування буде розмішено на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для допуску на пункт тестування абітурієнт повинен мати при собі документи, які необхідно пред'явити на вході до пункту тестування:
  • документ, що засвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження, серія й номер якого зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання);
  • Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року;
  • запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
У разі непред'явлення зазначених вище документів абітурієнт не допускається до пункту тестування.

За матеріалами сайту
test-center.od.ua
Категорія: Методичний кабінет | Додав: yura_ambrosoff (28.12.2012)
Переглядів: 686 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar
Поділитися
Форма входу
Пошук
ЗНО 2022
Протидія булінгу
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео

 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2020р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz