Неділя, 09.08.2020, 20:46
Вітаємо Вас, Гість
Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Главная » 2020 » Травень » 26 » «КРАЇНА ДИТЯЧИХ ТАЛАНТІВ»
13:15
«КРАЇНА ДИТЯЧИХ ТАЛАНТІВ»

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ 
МІСЬКОГО ДИСТАНЦІЙНОГО ФЕСТИВАЛЮ МИСТЕЦТВ «КРАЇНА ДИТЯЧИХ ТАЛАНТІВ»

Вітаємо Всіх учасників, міського дистанційного фестивалю мистецтв «Країна дитячих талантів»!
Цього року фестиваль проходив у дистанційно режимі у зв’язку з відомими обставинами. Але навіть така форма проведення не завадила проявити свої здібності та таланти всім охочим дітлахам та молоді міста.
До участі у фестивалі мистецтв були запропоновані наступні номінації, а саме:
 Хореографічне мистецтво;
 Образотворче мистецтво;
 Декоративно – прикладне мистецтво;
 Вокальне мистецтво;
 Гра на музичних інструментах;
 Оригінальний жанр. 
За віковими категоріями:
до 6 років; 
7 – 10 років;
10 – 13 років;
14 – 17 років.
Зазначимо, що цього року, участь у фестивалі, в різних номінаціях прийняло близько трьохсот учасників. 
Отже, за результатами оцінювання було визначено переможців в наступних номінаціях:
 ХОРЕОГРАФІЧНЕ МИСТЕЦТВО
• I місце – Х/К  сучасного танцю «Екстраверт» з композицією «Нам би ням би»    (вік. кат. до 6 років), керівник М.Стукаленко ЦДЮТ;
• I місце – Х/К сучасного танцю «Екстраверт» з композицією «Танцюй як я» (вік.кат.7 - 9 років), керівник М.Стукаленко ЦДЮТ;
• II місце – Х/К сучасного танцю «Екстраверт» з композицією «Чарівна сопілка» (вік.кат.7 - 9 років), керівник Ю.Ставицька ЦДЮТ;
• I місце – Х/К сучасного танцю «Екстраверт» з композицією «Дитячий танцпол» (вік.кат.7 - 9 років), керівник Ю.Ставицька ЦДЮТ;
• II місце – Х/К бального танцю «Перлина» (вік.кат.7 - 9 років), керівник Н.Залєвська ЦДЮТ;
• I місце – Х/К сучасного танцю «Екстраверт» з композицією «Спасибі мамо!» (вік.кат.11-13 років), керівник М.Стукаленко ЦДЮТ;
• II місце – Х/К бального танцю «Перлина» з композицією «Бешкетники»                (вік. кат 9-11 років), керівник Н.Залєвська ЦДЮТ;
• II місце – Х/К естрадного танцю «Сузір’я» з композицією «Шалені танці»             (вік. кат. 10-13 років), керівник О.Андрєєва ЦДЮТ;
• II місце – Х/К естрадного танцю «Едельвейс» з композицією «Волошкова Україна»  (вік. кат. 10-13 років), керівник Т.Ігнатьєва ЗРЦДЮТ                           с. Суботці;
• I місце -  Смалько Є. та Іванов В. кол. «ФУРОРДАНС» (вік. кат 11-13 років)             НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• I місце – Х/К бального танцю «Перлина» з композицією «У вихрі почуттів»                (вік. кат 11-17 років), керівник Н.Залєвська ЦДЮТ;
• I місце – Х/К сучасного танцю «Екстраверт» з композицією «Я жива»          (вік.кат. 13 - 17 років), керівник М.Стукаленко ЦДЮТ;
• II місце – Х/К естрадного танцю «Едельвейс» з композицією «Волошкова Україна»  (вік. кат. 13 - 17 років), керівник Т.Ігнатьєва  ЗРЦДЮТ                          с. Суботці.
 ВОКАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
• I  місце (СОЛО) – Мінько Неоніла, 9 років НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• I  місце (СОЛО) – Грудницька Софія, 11 років НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• II місце (СОЛО) – Гетьманенко Юлія, 10 років НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• II місце (СОЛО) – Ларіонов Максим, 12років НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• III місце (СОЛО) – Мащенко Андрій, 14 років НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• III місце (СОЛО) – Cеменкова Вікторія, 12років НВК «ЗШ №7»;
• II місце (ВОКАЛЬНА ГРУПА) – «СПІВОГРАЙ» «ЗШ №1».
 ГРА НА МУЗИЧНОМУ ІНСТРУМЕНТІ
• I місце (ФАНО) – Ткаченко Дарія, 10 років НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• I місце (ФАНО) – Попова Евеліна, 11 років;
• I  місце  Зубарєв Іван, 13 років;
• II місце  (ФАНО) – Кулик Діана, 11 років;
• III місце (ГІТАРА) – Бойко Діана, 9 років, НВК «ЗШ №3- гімназія»;
• II місце  (БАРАБАН) – колектив «МРІЯ», ЗШ №7.
 ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР
• II місце Кравцов Іван, ЗШ №1;
• II місце Крук Марія, ЗШ №1;
• II місце Леонов Даніїл, ЗШ №1;
• II місце Профатілова Діана, ЗШ №1;
• II місце Кулик Діана, ЗШ №1;
• II місце Василенко Дарія, ЗШ №1.
 ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
• I  місце – Огонесян Олександра, (вік.кат.7 – 9 р.) ЦДЮТ;
• I  місце – Носенко Влад, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• I  місце – Носенко Каріна, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• I  місце – Діденко Максим, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2 – ліцей»;
• I  місце – Самасьонок Анастасія, (вік.кат.10-13 р.)НВК «ЗШ№2 – ліцей» ;
• I  місце – Кривич Марина, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія» ;
• I  місце – Кірій Олександр, (вік.кат.10-13 р.)ЦДЮТ ;
• I  місце – Пилипенко Аліна, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ ;
• I  місце – Прокопенко Кіра, (вік.кат.10-13 р.)ЦДЮТ ;
• I  місце – Біляєва Інна, (вік.кат.10-13 р.)ЗШ№1;
• I  місце – Герасимчук Марія, (вік.кат.14-17 р.)ЗШ №1 ;
• I  місце – Кебелеш Аліна, (вік.кат.14 - 17 р.)ЗШ №1 ;
• I  місце – Комісарова Анастасія, (вік.кат.14 - 17 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• I  місце – Ісаєва Анастасія, (вік.кат.14 - 17 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• I  місце – Тупиця Дарина, (вік.кат.14 - 17 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• I  місце – Тіщенко Тетяна, (вік.кат.14 - 17 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• I  місце – Камінський Стас, (вік.кат.14 - 17 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• I  місце – Бреславська Поліна, (вік.кат.14 - 17 р.) ЦДЮТ;
• I  місце – Кулик Софія, (вік.кат.14 - 17 р.) ЗШ №7;
• II місце – Нагорний Олексій, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• II  місце – Марченко Анна, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• II  місце – Овсянік Микола, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ№7
• II місце – Босненко Олександра, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2– ліцей»;
• II  місце – Ващенко Емілія, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2– ліцей»;
• II  місце – Ковальова Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2– ліцей»;
• II місце – Буртова Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №1;
• II  місце – Язвенко Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ№1;
• II місце – Верем’єва Ольга, (вік.кат.14-17 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• III місце – Кондратенко Дмитро, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №1;
• II місце – Кулик Діана, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №1;
• III місце – Cавченко Аліна, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №1;
• III місце – Ємченко Марія, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• III місце – Бельш Аліна, (вік.кат.14-17 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• III місце – Забродська Марія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Берневек Назар, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Акімова Анна, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Іванова Марія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Міщенко Анна, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Беркань Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Аліфанова Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Варзарь Дмитро, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Рогова Олена, (вік.кат.14-17 р.) ЗШ №7;
• III місце – Полтовець Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №7;
• III місце – Ковальова Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ №2 – ліцей»;
• III місце – Кривозубова Анастасія, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №4;
• III місце – Грачова Марія, (вік.кат.7-9 р.) ЗШ №6.
 ДЕКОРАТИВНО - ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО
• I  місце – Бурцева Каріна, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• I  місце – Бающенко Дар’я, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№3– гімназія»;
• I  місце – Агінян Евеліна, (вік.кат.7-9 р.) ЦДЮТ;
• I  місце – Васвілов Костянтин, (вік.кат.7-9р.) ЦДЮТ;
• I  місце – Ратушна Злата, (вік.кат.7-9 р.) ЦДЮТ
• I  місце – Філоненко Маргарита, (вік.кат.7-9 р.) ЦДЮТ;
• I  місце – Нєстєрова Анастасія, (вік.кат.14 - 17 р.) ЦДЮТ;
• I  місце – Васьковська Валерія, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• I  місце – Холодович Поліна, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• I  місце – Стельмах Сніжанна, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• I  місце – Олексенко Андрій, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2– ліцей»;
• I  місце – Босненко Олександра, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2– ліцей»;
• I  місце – Саржевська Єлизавета, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• II місце – Желонкіна Каріна, (вік.кат.7-9 р.);
• II місце – Філоненко Маргарита, (вік.кат.7-9 р.) ЦДЮТ;
• II місце – Андерсон Ілля, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2– ліцей»;
• II місце – Бурульова Єлизавета, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ№2– ліцей»;
• II місце – Скороход Марія, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• II місце – Стельмах Сніжанна, (вік.кат.14 - 17 р.) ЦДЮТ;
• I  місце – Зубарєв Іван, (вік.кат.10-13 р.) ЗШ №6;
• I  місце – Шевчук Ігор, (вік.кат.10-13 р.) НВК «ЗШ №2 – ліцей»;
• I  місце – Блакитна Софія, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• II  місце – Сопов Дмитро, (вік.кат.10-13 р.)НВК «ЗШ №2 – ліцей»;
• III  місце – Лапа Назар, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№2-ліцей»;
• III  місце – Плахотнюк Владислав, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№3-гімназія»;
• III  місце – Осадча Олександра, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№3-гімназія»;
• III  місце – Кондрашов Артем, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№3-гімназія»;
• III  місце – Нагорний Олексій, (вік.кат.7-9 р.) НВК «ЗШ№3-гімназія»;
• III  місце – Піскова Анастасія, (вік.кат.7-9 р.) ЦДЮТ;
• III  місце – Яцишин Микита, (вік.кат.7-9 р.) ЦДЮТ;
• III  місце – Щупка Аліна, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III  місце – Масловська Аліна, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III  місце – Вельчинська Ренатта, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III  місце – Голубніча Поліна, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III  місце – Захаров Іван, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III  місце – Кажанова Олександра, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III  місце – Авдієнко Марина, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III  місце –Шевченко Вікторія, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III  місце – Вакуленко Марія, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ;
• III  місце – Музиченко Альона, (вік.кат.14-17 р.) ЦДЮТ;
• III  місце – Прищепа Богдан, (вік.кат.10-13 р.) ЦДЮТ.
Всі учасники мають змогу отримають дипломи у закладах освіти від яких була подана заявка. Ті учасники, які подали заявки особисто, зможуть отримати дипломи у Центрі дитячої та юнацької творчості (каб.№4) термін видачі з 01 по 15 червня 2020 року.
Бажаємо Всім учасникам фестивалю міцного здоров’я, наснаги,  творчих успіхів, здійснення найзаповітніших мрій та бажань!
До зустрічі у новому році!

Категория: ЦДЮТ | Просмотров: 54 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Поділитися
Форма входу
Пошук
Увага!

 

Замовлення книжок!

Замовлення підручників для педагогічних працівників та учнів:

→ З-х класів

→ 7-х класів

Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2018р.
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz