Вівторок, 20.02.2018, 09:52
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
znamosvita

Главная » 2017 » Квітень » 12 » Засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів
11:46
Засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів

Засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів на тему: «Використання здоров’язберігаючих технологій під час підготовки дітей з порушенням мовлення до школи»

Останнім часом все частіше піднімається питання про знаменність і використання здоров’язберігаючих технологій в освітньому процесі. Досягти позитивного результату в роботі з дітьми з порушенням мовлення можна тільки включаючи в корекційну роботу заняття з використанням нетрадиційних технологій.
    На справді, щоб дитина успішно в подальшому засвоювала шкільну програму, їй в першу чергу, необхідно розвивати інтелект в цілому: сприймання, пам’ять, увагу, мислення, уяву та мовлення.
    12 квітня 2017 року на базі ДНЗ № 8 «Світлячок» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів на тему: «Використання здоров’язберігаючих технологій під час підготовки дітей з порушенням мовлення до школи».
    У дітей з мовленнєвими вадами 6-го року життя відмічається знижений інтерес до навчання, пасування перед труднощами, що свідчить про необхідність пошуку нових форм і методів  освітньо-виховної роботи.
    Вчитель-логопед вищої кваліфікаційної категорії Ладожинська Людмила Кирилівна поділилася досвідом   з колегами формами і методами роботи з дітьми, що мають порушення мовлення під час підготовки їх до навчання в школі.
    Людмила Кирилівна досягає позитивних результатів в корекційній роботі  по подоланню вад мовлення у дітей використовуючи поряд із традиційними заняттями  комплексні заняття з використанням технологій музикотерапії, логоритміки, казкотерапії, су-джок терапії, пальчикової гімнастики,  що сприяє розслабленню у дітей м’язів обличчя, м’язів ніг, рук, релаксації із зосередженням дітей на диханні та розслабленню всього організму і розвиває їх пізнавальну та мовленнєву активність.
 

Просмотров: 57 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Нові статті
ЗОШ №2, 16.02.2018

ЗОШ №7, 02.02.2018

Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz