Четвер, 26.04.2018, 17:33
Вітаємо Вас, Гість


Меню сайту
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Главная » 2016 » Листопад » 18 » Тиждень англійської мови
11:14
Тиждень англійської мови

Тиждень  англійської  мови

2016 рік був проголошений Президентом України роком англійської мови.

Протягом року в Знам’янській ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 проводилось багато заходів присвячених популяризації мови.

Завершальним етапом став тематичний тиждень, який пройшов з 14 по 18 листопада 2016 року. В межах Тижня англійської мови вчителі Прудка Л.С., Маленко В.В. та Олексієнко К.М. зі своїми учнями проводили різноманітні пізнавально-розважальні та творчі заходи.

Учні початкової школи брали участь у інтелектуальних, розвиваючих іграх на логічне мислення та увагу. З молодшими школярами  проведено урок-змагання з теми «Вітальня. Розвиток навичок читання». Діти розв’язували кросворд з теми «Дозвілля». Учні 3 класів підготували усний журнал-презентацію «English at school is cool!». Створена виставка проектів «Food», «Ukraine. Seasons. Clothes».

 Учні  5-А та 5-Б класів взяли участь у інтелектуально-розважальній грі "Funny English".

Діти розділилися на команди. Завдання охоплювали увесь вивчений матеріал і учасники з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання. Метою цього заходу було формування в учнів позитивного ставлення до англійської мови та виховання в учнів почуття відповідальності.  Серед  учнів 7-А класу була проведена вікторина «The Knowledge is a Power». Змагалися дві команди «BRAINY» і «WIZARDS». Учасники вирішували кросворди, розгадували загадки, слухали текст, а потім кожна з команд по черзі відповідала на запитання, за обмежений період часу — 2 хвилини , якщо не знала команда відповіді, то питання, передавалась до іншої команди. Всі ігри були жваві і цікаві. 

Головною метою проведення таких заходів є підвищення мотивації  до вивчення іноземної мови в школі, розширити знання учнів про культуру країни, мова якої вивчається, формувати лінгвокраїнознавчу компетенцію школярів, розвинути в учнів навички слухання та говоріння; розвинути в учнів логічне мислення та пам’ять. Крім того, учні співпрацюють в командах для досягнення спільної мети, а також навчаються конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Мета заходу була максимально досягнутою.

З учнями 6-А та 6-Б класів була проведена вікторина «Exciting English».

Серед школярів 5-11 класів був проведений конкурс плакатів «Britain, known and Unknown».

Старшокласники складали ребуси для молодших учнів. Для учнів 9-11 класів був проведений конкурс «Speaking corner» на звання кращого оратора. Всі заходи спрямовані на популяризацію та заохочення до вивчення та використання англійської мови в житті.

 

Вчителі англійської мови 

Л.Прудка, В.Маленко, К.Олексієнко.

Категория: ЗШ №4 | Просмотров: 127 | Добавил: znamosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
Відео


© Відділ освіти виконавчого комітету Знам'янської міської ради, 2011-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове
При наявності авторських претензій до матеріалів сайту - звертайтесь за адресою
Увага! Якщо Ви виявили помилку в будь-якій частині сайту, будь ласка, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter!
Система Orphus
Сайт створено на платформі Ucoz

Зробити безкоштовний сайт з uCoz